Co zrobic?

A

andziaa

Guest
Hej! Mam taki problem. Mam przyjaciolke i przyjanzie sie znia od ponad dwoch lat.. i on ma chlopaka(ciesze sie ze jej sie ulada) tylko jest jedne problem jak ona sie z nim spotyka albo o nim mowi to mnie jakos tak dziwnie wewnatrz "skreca" i zazywczaj poznije sie klocimy obyle co;// ona nie wie ze sie tak czuje.. ja bylma z chloapkiem ponad miesiac.. ale zerwlama z nim bo poznalwam duzo osob(zazwyczja byly to dziewczyny) ktore chcialy sie ze mna przyjaznic:) ale jak sie to wszystko toczylo dalje to one chcialy sklocic mnie z moja przyjaciolka.. a ja nie chce takich przyjaciol ktore chca mnie z nia sklocic..;/ wiec nie wime czy jej o tym powiedziec ze sie jakos tak inaczej czuje?? bo tez czesto jak spotykam sie ja ona jej chlopak i taka jeszcze jend apara to ja sie jakos tak dziwnie czuje w tym towarzystwie;/ i czesto siedze taka smutna i wogole;/ czue sie tak jakbym byla o nia zazdrosna;/ co mam zrobic??;/

Sory za pisamo:) ale mam nowa kalwiature i nie umiem sie od niej przyzwyczaic;/
 

DarkAngel_

~~ PIjOkrWijCA ~~
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
613
Punkty reakcji
0
Miasto
Z płonącej odchłani....na samym dnie...
Hmm jestes zazdrosna o swoja przyjaciułke że ma chłopaka? i spedza z toba mniej czasu?
nierozumiem....
Wg. przyjaciułaka powinna sie cieszyc szczesciem swojej przyjaciułki.. oczywiscie masz prawo byc zazdrosna ale nie do przesady...nie powinnas sie o byle co z nia kłucic a w szczegulnosci o tego chłopaka niewidze tu żadnego sensu?!;/
POstaraj sie go zaakceptowac i traktuja go jako fajnego kolege który jest w waszej paczce;]
PS. musisz dobrze to rozegrac...;] bedzie dobrze;]
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no wiesz nie ma chyba nic gorszego jak ich sklocic... musisz sie z tym pogodzic ze ona go kocha i juz! nie mozesz byc o nia zazdrosna... :mruga:
 

clementyna

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
z tajemniczego ogrodu
No zwyczajnie jesteś zazdrosna o przyjaciółkę
lub o to, że ona ma chłopaka

Pogadaj z nią. Rozmowa jest najlepszym lekarstwem (zwłaszcza z przyjaciółką)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
"ona ma chłopaka" - a ja nie mam. O to chodzi. Też byś chciała mieć (nie zaprzeczysz). I niestety nie wiedząc jak odreagować , robisz to w najgorszy sposób i wyrzywasz sie na niej :( nie dobdzie, nie dobdzie. No cóż pogódź sie z tym i przestań wszczynać te kłótnie! A gdy nadejdzie Twoja kolej , będziesz miała chłopaka i NAPEWNO będziesz chciała o nim opowiedzieć tyyyleeee....nawet bzdurne żeczy. I jak myślisz komu to opowiesz? właśnie jej! bo jest Twoją przyjaciółką! Pomyśl o jej uczuciach ona Ci sie zwierza, ufa Ci a Ty...?
 
Do góry