Co Zrobić?

kingpc

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Przyjaźnie się z jedną koleżanką.... Ona ma chłopaka.. Ale jest z nim nieszczęśliwa i cierpi przez niego, co chwile ze sobą zrywają i wracają do siebie i tak jest w koło... Gdy spotykam się z nią to jest to wiecej niż przyjaźń... Ona mówi że czasem czuje się lepiej ze mną niż z swoim chłopakiem.. Jej najlepsze przyjaciółki chcą abym ja był z tą dziewczyną... Mam za niedługo do niej jechać i chce Jej kupić róże i zastanawiam sie czy Jej rodzicom też coś kupić? Jak uważacie?
 

Rafał Istebna

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Wiesz co lepiej tego nie rób wyglądało by to conajmniej dziwnie. Róże to dobry pomysł napewno ona sie bardzo ucieszy :). Ale bądz dla jej rodziców miły wypada zamienić przynajmniej dwa słowa z nimi i ładnie sie przywitać. Ale nie zapominaj do kogo przyjechałeś.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Chyba nie zamierzasz sie jeszcze oswiadczac nie ? Wiec mysle ze roza dla rodzicow bedzie zbedna ;)
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Ona mówi, że czuje się z Tobą lepiej niż ze swoim chłopakiem...
A ty jak się z nią czujesz ??
...
Kwiatki stanowczo nie dla rodziców ;)
 

kingpc

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja się czuje z nią wspaniale!! Czuje ze jest to osoba którą naprawde kocham!!

Powinienem podać Jej rodzicom ręke i się przywitac, czy tylko słownie się przywitać?
 

SzaJbuskA

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łdz.
zgadzam się :D róża dla dziewczyny : a rodzice obejdą się bez niczego :D no i wystarczy "dzien dobry" :p
 

agqa

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z koalicji :) ŁÓDŹ
Róże za pospolite:) Moze jakies inne kwiatki:) Jest wiosna:] i jest wiele gatunków kwiatków np bukiet konwalii! :p

Dzien dobry w zupelnosci wystarczy!:)
 

Rafał Istebna

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Zbyt pospolite no co ty. Tu chodzi o to czego są symbolem a nie czy są pospolite.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ok. niby symbozlizuja milosc, ale ze wzgledu an to, ze sa symbolem, nie powinno sie ich dawac przy kazdej mozliwej oakzi. roze sa banalne wrecz, ja tez bylabym za konwaliami albo jakimis innymi wiosennymi... Ja nie wiem o czym ci chlopacy mysla, ja kocham polne kwiatki, jak moje przyjaciolki zreszta, czy nie ma Was krzdy inwencji twórczej? nie mozecie pomyslec i sami czegos kupic, a nie; bo to symbolizuje? :p
 
Do góry