Co zrobić?

Lidka/91

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Od jakiś kilku lat mam łuszczycę tylko że zastanawia mnie to dlaczego na rękach jej nie mam a na nogach już tak. Nie wiem jak to jest możliwe :( Mam pytanie do was może ktoś wie jak to wyleczyć? Bo próbowałam różnych środków jak również byłam u dermatologa jednakże nic mi to nie pomogło
HELP ME
 

herbajoanna

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
łuszczyca jest to choroba nieuleczalna ale mozna ja załagodzic do takiego stanu ze jest nie widoczna znam jednego Pana który miał łuszczyce i własnie oczyszczenbie organizmu suplementami Herbalife załagodził łuszczyce tak ze wogole po nim nie widzac ze ja ma....

gg9605921
 

Neomica

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Zmień dermatologa. łuszczyca występuje z różnym nasileniem i nie jest powiedziane że jeśli masz jej objawy na nogach to obejmie inne rejony ciała.
a to wyżej to jakaś akwizycja?
 

Lidka/91

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Neomica dzięki za ostrzeżenie :) ale właśnie co do innych regionów ciała to ona też występuję tylko nie ma jej na rękach i twarzy nie wiem dlaczego tak jest a co do zmiany dermatologa to spróbuje poszukać innego
 

Neomica

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Staraj się unikać stresów ale to chyba już wiesz. stan skóry okresowo poprawia wystawianie jej na działanie promieni słonecznych (w granicach rozsądku oczywiście) próbowałaś maści steroidowych?
 

Lidka/91

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
dobra popróbuję słoneczka może coś to da :] a odpowiadając na pytanie to nie próbowałam tych maści
 

paula296

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
1 651
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Szczecin
Radziłabym wizytę u dermatologa. Ostatnio u swojego dostałam próbkę emulsji silnie nawilżającej do mojej skóry, która tak właściwie jest lekiem na łuszczycę. Może Cię zainteresuje => Cetaphil
 

Lidka/91

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Radziłabym wizytę u dermatologa. Ostatnio u swojego dostałam próbkę emulsji silnie nawilżającej do mojej skóry, która tak właściwie jest lekiem na łuszczycę. Może Cię zainteresuje => Cetaphil


mam pytanie czy ta emulsja jest dostępna bez recepty w aptece, czy raczej nie?
 

betty80.80

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Pabianice
nie wiem, czy na łuszczyce, ale mojej mamie na przykra chorobę skóry (egzemę), ze swędzeniem, łuszczeniem się bardzo suchej skóry na dłoniach i twarzy pomógł miód!!! Wyczytała w internecie o miodzie manuka - to jest krzew z nowej zelandii, który jest bardzo dobry na poważne problemy ze skórą. I marze się od kilku miesięcy. i bardzo widać różnicę!
 
Do góry