Co zrobić?

Mitorr

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Daję tą sondę bo nie ma w końcu pewności co zrobić...
A wierzę, że wierni koledzy z tego forum :) mogą mi pomóc
Wyraźcie swoją opinią, dlaczego powinienem walczyć, a dlaczego nie
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
walcz ;) nawet jak będzie z innym to bądź przy niej.. a gdy oni będą się kłócić ona bedzie mogła się tobie wypłakać ;) to ważne dla dziewczyn aby mieć wsparcie w swoim chłopaku ;) bądź dla niej jak przyjaciel, ale jednocześnie neich wie że ją kochasz [mój chłopak własnie tak robił, i teraz z nim jestem, bardzo go kocham i wiem że zawsze moge na niego liczyć bo zawsze mnie wspiera, jesteśmy razem już pół roku. A starał się o mnie z jakieś 4 miesiące] życzę powodzenia ;*
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Jeśli ktoś jej się tylko podoba to tak. Jeśli kogoś naprawdę kocha to nie.
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Daję tą sondę bo nie ma w końcu pewności co zrobić...
A wierzę, że wierni koledzy z tego forum :) mogą mi pomóc
Wyraźcie swoją opinią, dlaczego powinienem walczyć, a dlaczego nie

No jak ona ma Ciebie w dvpie i woli innego to tu nie ma o co walczyć. Strata czasu. Lepiej iść do tej, która Ciebie chce.

J.B
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie odpuśc sobie ją.

Skoro ona kocha innego to jesteś na straconej pozycji.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Jesli ja kochasz to chcesz aby byla szczesliwa z mezczyna ktorego kocha.. Niestety to nie jestes Ty, musisz z tym zyc, musisz sie z tym pogodzic, odpuscic sobie i zyczyc jej jak najlepiej
 

ninette

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
155
Punkty reakcji
2
Miasto
Rzeszotary
Walcz. Chyba, że jest już żoną innego. Zawsze mozesz sobie powiedzieć, ze przynajmniej próbowałeś.. (gdyby się nie udało). Tfu, tfu.. nie chcę zapeszać. Tak więc do dzieła- i powodzenia:)
 

Egoistka21

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
.północny wschód.
skoro kocha innego to daruj sobie. Chcesz być tym drugim? tym na "zastępstwo"? Wątpię. Więc jeśli Ona Go na prawdę kocha to szkoda Twego czasu i nerwów bo dziewczyna może się tylko wkurzyć że mieszasz jej w życiu. No chyba że ten koles to nic poważnego to wtedy inna sprawa.
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
34
No to zależy, czy jest szczęśliwie zakochana...bo jeśli tylko kogoś ma na oku i to uczucie jest takie platoniczne to pewnie, że walcz, ale jeśli jest z kimś innym szczęśliwa to nie ma sensu...
 

seto-kun

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
372
Punkty reakcji
7
"Kocha się w innym", nie znaczy to samo co "jest w innym zakochana". Może tamten drugi koleś jej się po prostu podoba. W sensie ma dobry "look". Czy też jak mawiają dziewczyny "niezłe z niego ciacho" (zawsze lubiłem ten tekst :D ). A tak w ogóle to skąd to wiesz? Znaczy to że kocha się winnym. Ona ci powiedziała, słyszałeś plotki, czy sam doszedłeś do takiego wniosku? Tak czy inaczej. Bądź przy niej, to na pewno, naturalnie w charakterze przyjaciela. Gościa z którym będzie mogła spokojnie pogadać. I tutaj pojawiają się rozdroża :] . Otóż jeśli ona jest z nim w związku i jest szczęśliwa, to twoja rola przyjaciela jest wszystkim na co możesz sobie pozwolić. Prawdziwy przyjaciel, i osoba która kocha drugą osobę, nie rozwala cudzych związków. W końcu skoro ją kochasz chcesz żeby była szczęśliwa. Prawda? Ale jeśli nie są razem, jeśli to jest tylko koleś w którego ona wlepia oczęta, to walcz, staraj się jakoś zwrócić na siebie jej uwagę. Przede wszystkim udowodnij jej że zawsze przy niej jesteś wtedy kiedy ona cię potrzebuje. Tylko że to jest dość delikatna sytuacja. Naprawdę musisz wyczuć co jest pomiędzy wami, a co ona naprawdę czuje do gościa. Jak jej ni z tego ni z owego walniesz kocham cię, i to jeszcze, Boże uchowaj, SMS'em albo przez GG (jak to co niektórzy mają w zwyczaju :/ ), a ona będzie darzyła tamtego szczerym uczuciem, to możesz rozwalić to co was łączy, cy też mogłoby łączyć, a odbudowanie znajomości po czymś takim to nie lada wyzwane. A tak w ogóle to co z tamtym gościem, on wykazuje nią jakieś zainteresowanie czy nie?
 
Do góry