co zrobic ztym simlockiem...

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
witam posiadam nokie 5310 xpress music z Anglii.Ma simlocka i nigdzie nie moge go zlamac :(.sa jakies inne sposoby ( nie drogie) aby go ominac? czy czekac az bedzie mozna go zlamac tylko ILE?....
 

sterydziarz132

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
137
Punkty reakcji
0
Niestety ale się mylisz drogi kolego :) wykupienie kodu od producenta w przypadku tej noki kosztuje dokładnie 244 zł :)

A ciekawe kolego, skad wziales takie informacje?
Jestem w 100% pewny ze sie mylisz i nie masz pojecia o tym co piszesz.

I jest jescze jedna metoda sciagniecia simlocka - specjalnym boxem, ale w zwyklych serwisach nie maja do niego dostepu. W polsce jest co jakis czas, w dwoch serwisach. Trzeba wyslac do nich telefon, koszt to okolo 150zl
 

*DRIVER*

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
499
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
daleko :)
Mam pojecie o tym co pisze bo dokładnie tą samą nokia moja ciocia przywiozła z Anglii i razem z nią chodziłem po komisach i w każdym słyszeliśmy to samo od 260 do 200zł aż w końcu w jednym nam doradzili z ta kartą co przedstawiłem w drugim poście.

Z skąd ta pewność że nie wiem o czym mówię? Po czym tak z góry mnie oceniłeś? <_<

:grymasi: tyle ci powiem <_<
 

sterydziarz132

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
137
Punkty reakcji
0
Dalej jestem w 100% pewny ze sie nie znasz :)
Wiem to, po tym co napisales:
kodu od producenta w przypadku tej noki kosztuje dokładnie 244 zł
A skad mozesz wiedziec ile dokladnie kosztuje kod operatora, jesli nie wiesz nawet na jaka siec jest simlock? :)
Przeciez simlock mzoe byc na Vadafone, wtedy koszt okolo 80zl, a moze byc na angielska siec 3 - wtedy simlocka juz nie sciagniesz, bo aktualnie serwer zablokwoany nie ma dostepu do kodow.
Tu masz cennik kodow:
Jesli kupisz i wpiszesz sobie go samemu zaplacicsz taniej. W serwisie zawsze jescze dodaja do siebie okolo 50-100zl.


A Ty jeszcze napisales ze dokladnie 244zl :)
Ostatnio mialem 2 nowe nokie 5310, jedna na vadafone, druga na T-mobile, razem zaplacilem 205zl :)
 

sterydziarz132

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
137
Punkty reakcji
0
Ale ja napisalem ze wykupienie kodu operatora to koszt okolo 100zl. To Ty mi zaprzeczyles i napisales o jakims kodzie producenta, czyli nie przeczytales ze zrozumieniem:
Niestety ale się mylisz drogi kolego smile.gif wykupienie kodu od producenta w przypadku tej noki kosztuje dokładnie 244 zł smile.gif
Post nr 3. Ja napisalem o kodzie operatora a Ty mi piszesz ze sie myle, bo kod producenta kosztuje 244zl... co ma wspolnego kod oeoratora z jakims kodem producenta?

I druga sprawa.. skad Ty wziales ten kod producenta? ;D Sa kody opertora generowane przez IMEI, ale kod producenta? :D

i sorki ze dopiero teraz odpisuje :)
pozdro
 
Do góry