Co zrobić? Zrywać kontakt?...

Marta02

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam.
Z pewnym chłopakiem znam się od 3 lat. Poznałam go przez internet i jak dotąd utrzymujemy tylko taki kontakt (nie wliczając kontaktu poprzez smsy). Nigdy się nie spotkaliśmy, chociaż mieliśmy to w planach.
Jednakże... od jakiegoś czasu coś się między nami popsuło. On zbyt wiele ode mnie oczekuje, uważa że za rzadko rozmawiamy, na nic się nie zgadzam, nie znajduję żadnych kompromisów. On mówi, że chce uprawiać ze mną seks choć nawet nigdy się nie widzieliśmy :/ Powiedział też, że mnie kocha... Ale odczuwam, że powiedział tak tylko bo wie, że chce zrobić to z kimś, kogo kocham i kto kocha mnie. Ja nie mówiłam, że go kocham - że uwielbiam, może nawet jestem w nim zauroczona, ale nie mogę powiedzieć że go kocham, nie zobaczywszy go.
Od jakiegoś czasu ma do mnie ciągłe pretensje, nawet jak nie mogę wejść, by porozmawiać z powodów rodzinnych, mam naukę - on nie może tego zrozumieć. Bo przecież jest dla mnie ważny. Bo tak jest.... a może było... Odkąd zaczęliśmy się kłócić, nie mam już nawet ochoty z nim rozmawiać. Wiem, że gdy do niego napiszę, zawsze znajdzie jakiś powód do sprzeczki. Bo się chwile spóźniłam, bo nie pisze, bo on "zawsze wymysla tematy", bo ciągle gdzieś chodzę etc. Nie siedzę na komputerze 24/7 tak jak on, mam też swoje życie, obowiązki i chcę mieć jakieś przyjemności, a nie non stop siedzenie na kompie i nerwy, co pisać, co zrobić żeby JEMU było miło, żeby tylko nie był na mnie zły...
Mam już tego dosyć, ostatnio nie odzywałam się przez tydzień i teraz znów o to kłótnie... Przez ten tydzień było mi dobrze. Nie tęskniłam za nim tak jak wcześniej... Nie wiem co robić, mam mętlik w głowie...
Myślałam, żeby zerwać z nim kontakt zupełnie. Ale... nie jestem tego pewna. Gdy nie będę się odzywać, nie będę mogła już wrócić....
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
klikasz na jego nazwe (jak tam masz go zapisanego), nastepnie prawym myszki i wybierasz zakladke Zablokuj :)


Pewnie straszny desperat musi byc z kolesia... obym ja tak nie skonczyl.
 

Marta02

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiem o tym. Tym bardziej, że nie czuję się już taka szczęśliwa rozmawiając z nim, jak było wcześniej. Nie wiem tylko jak z tym skończyć. Jestem strasznym tchórzem... Po prostu przestać się kontaktować?...

edit;
Nie sądzicie, że to zbyt...drastyczne? Jeszcze tak niedawno mówiłam mu, że zależy mi na naszym kontakcie... Strasznie go tym skrzywdzę...
 

mirabella2009

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
172
Punkty reakcji
2
Miasto
tam gdzie kończy się niebo:)
może zmień numer telefonu,żeby cię nie nękał
a na gg to latwo zablokowac :)

ale paranoja z tym ze kloci sie z toba o to,ze sie spozniasz..itd
nie powinnas na to pozwalac..bo to troche ryje psychike
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Skończ z nim pisać, jeżeli pisze Ci o sexie to sorry ale widać o co mu tylko chodzi. Czy naprawdę jest tak trudno znaleźć sobie faceta w realu? 3 lata z nim pisałaś i nigdy nie doszło do spotkania? A może on nie jest tym za kogo się uważa... Zerwij kontakt jak najszybciej:) Pozdrawiam.


Wiem o tym. Tym bardziej, że nie czuję się już taka szczęśliwa rozmawiając z nim, jak było wcześniej. Nie wiem tylko jak z tym skończyć. Jestem strasznym tchórzem... Po prostu przestać się kontaktować?...

edit;
Nie sądzicie, że to zbyt...drastyczne? Jeszcze tak niedawno mówiłam mu, że zależy mi na naszym kontakcie... Strasznie go tym skrzywdzę...

Nie patrz na niego tylko na sytuację w jakiej się znajdujesz, prędzej on Cię skrzywdzi, niż Ty jego...

------------------
Tak przy okazji, ile masz lat?
 

Callow

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
dwadzieścia minut za Toruniem.
Dokładnie, wydaje mi się, że mu chodzi tylko o jedno. Chociaż jest jakaś możliwość, że mu na Tobie zależy, no ale spójrzmy prawdzie w oczy... Ciągle awantury? Kłótnie? Nie może robić Ci wyrzutów z tak błahych powodów, nie jest Twoim chłopakiem, mężem, ojcem...
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Wierz w siebie i poznaj kogoś w rzeczywistości. Osoba z którą piszesz jak sama widzisz nie musi być taka cudowna jak siebie przedstawiała tyle czasu. Może po prostu zdarła z siebie maskę troskliwego i kochanego faceta. Wkręciłaś się w to? To zrob z tym porządek i daj już z nim spokoju bo chłopak nie wart a w tym wieku to tylko mu sex w głowie i nic więcej. Widać nawet po tym czego od Ciebie wymaga.

Dokładnie, wydaje mi się, że mu chodzi tylko o jedno. Chociaż jest jakaś możliwość, że mu na Tobie zależy

wg mnie zależeć nie równa się sex.
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
znajomości przez internet są strasznie niepewne

właściwie to ty masz problem z "tekstem pojawiajacym sie w okienku" nie traktuj go poważnie, koles poza tym moze miec ostro zjechana psyche i nie powinnas sie z nim spotkac... cholera go tam wie co moze zrobic

uważam że powinnaś i ty i reszta ludzi towarzystwo tego typu dobierać sobie w realu
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Chodziło mi bardziej o to, że nie wiemy o co mu naprawdę chodzi.

Dla mnie to typowa zagrywka faceta: zrobić tak, żeby poczuła się winna to może wymusi się coś na niej czego ona nie chce. Jakbyś mu dała to czego chce to uspokoiłby się. Dlatego rozstanie będzie najsensowniejszym wyjściem;)
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
A jak dla mnie to sam fakt zauraczania/zakochiwania się przez neta jest wybitnie żałosny. Zablokuj go i miej w :cenzura:e...dżizas koleś 18 lat i takie głupoty mu w głowie. Dziecom-neo mówimy nie!
 

qboll

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
wlkp
skończ to dziewczyno. niema sensu... jeżeli koleś pisze takie rzeczy to już o czymś świadczy najpewniej o tym że jego rozwój emocjonalny jest nieco opóźniony... boże wyznawanie miłości przez internet <paranoja>.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
On mówi, że chce uprawiać ze mną seks choć nawet nigdy się nie widzieliśmy Powiedział też, że mnie kocha. -- >

Jak może Cie kochać skoro nawet nie widział Cie w realu ? Zerwij z nim kontakt nawet nie zastanawiaj się nad tym .
Nie lepiej utrzymywać z kimś znajomość w realu zdołać zapoznać się przez jakiś czas z tą osobą niż w wirtualnym świecie ? Czas tam ulokowany mogłabyś zainwestować w coś innego .Ty tak naprawde nie masz pojęcia kto siedzi po drugiej stronie kabelka przedstawia Ci sie jako sympatyczny godny zaufania facet a w rzeczywistości może być zupełnie inaczej .
 

..^^KATARZYNA^^..

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiesz co, powiem tak..... z jednej strony rozumiem Cie, ze ta znajomosc dla Ciebie w jakims sensie znaczy, bo jak zdążyłam zauważyc, cięzko Ci zakończyc tę znajomosc, bo trwa ona juz 3 lata, bo powiedziałaś że zależy ci na tej znajomości..... ale wszyscy maja racje mówiac , że powinnaś zerwać z nim kontakt. Nie powinnas patrzec na to kategoriami takimi jak "co on pomysli, albo jak sie poczuje po tym jak zapewniłaś go że ci zależy" miej to w :cenzura:e, ponieważ to Twoje zycie i przejmój się soba a nie kims kogo tak naprawde nie znasz! niewiesz kto siedzi z drugiej strony...moze to stary cap kolo 50 i nie ma co robic na emeryturze wiec podrywa młodą dziewczyne i wiedząc ze ma nad nia kontrole w pewnym sensie, zachęcajac ja także na seks ma dobry sposób na nude i na ..... zreszta jestes jeszce mloda a znajomośc zaczeła sie w wieku13 lat wiec prosze cie daj sobie spokój bo wykonczysz sie, a nie warto dla kogoś kogo sie zna nie na realu. To jest bezsensu, tym bardziej ze szkoda zycia na tego typu związki.
 

stefaniaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
paranoja...
Zamiast siedzieć przed kompem poznaj normalnego faceta w realu. Tego olej, co Ty jego własność jesteś? Daj sobie z nim spokój.
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
A jak dla mnie to sam fakt zauraczania/zakochiwania się przez neta jest wybitnie żałosny. Zablokuj go i miej w :cenzura:e...dżizas koleś 18 lat i takie głupoty mu w głowie. Dziecom-neo mówimy nie!

w pelni popieram i podpisuje sie rekami i nogami podtym co to ma byc wogole? prawei dorosli ludzie a zachowuja sie jak dzieci z przedszkola

tyle od mnie
 

piero

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
w pelni popieram i podpisuje sie rekami i nogami podtym co to ma byc wogole? prawei dorosli ludzie a zachowuja sie jak dzieci z przedszkola

tyle od mnie

poznac kogos przez net ok. ale tak żyć co to ma być matrix :mruga:
 
Do góry