Co zrobić żeby wróciła? :(

Raffik

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam byłem z pewną kobieta 5 miesiecy zakochany po uszy masakra i dalej ją kocham jeszcze gdy byliśmy razem to przez ok. 4 dni przed rozstaniem czułem ze coś nie tak się dzieje... aż pewnego dnia napisałem jej sms "hej kochanie co tam? " a ona mi napisała ... "wiesz to bd koniec chce wolności bo czuje się jak w klatce" tego samego dnia przyjechałem pod jej szkołe motorem rozmawiałem z nią w jej oczach pojawiły się łzy potem poszła na lekcje i po następnej lekcji znów się spotkaliśmy i wtedy coś wemnie pękło zaczełem płakać i wg pytam się "czemu mnie zostawiłaś" a ona ze potrzebuje wolności itd. i że mnie zdradziła... wybaczyłem jej lecz to nadal mało... ;/ pisałem z nią cały czas dzwoniłem itd. chciałem nawet z sobą skończyć ;/ ona pocieszała mnie i wg i płakała przez tel... :( po następnych 2 dniach już miała chłopaka... nadal pisze do niej ze ja kocham i czy to możliwe ze odkochała się w ciągu kilku dni... a ona ze kocha mnie i ze wróci jak po prostu bd już sama to że wróci ... poznałem jej dobra koleżankę zaczełem się z nią spotykać nawet się pocałowałem z nią ale kocham ta moja była :( i chce żeby wróciła... biegałem kupowałem jej kwiaty itd... :( mieliśmy taki zwyczaj ze ja miałem jej jakieś rzeczy i ona moje np. ona moja koszulkę to spała w niej i podusie z napisem "kocham Cie" mówi że cały czas śpi w niej tuli się w podusie i wg... ma naszyjnik ode mnie i pierścionek kiedyś napisała mi czy się spotkamy to spotkaliśmy się i cały czas miała ten mój naszyjnik i pierścionek ten ode mnie... przytulała się do mnie i na pożegnanie pocałowała mnie w policzek ja cały czas podkreślałem że tęsknie i wg i że ja kocham wiem to mój błąd... ;/ ale do sedna z tą znajomością z jej koleżanka jej strasznie ponoć na mnie zależy lecz ja chce ta swoja była :( i pewnego dnia gdy pisaliśmy sms z swoja byłą ona napisała że czemu szukam dziewczyn wśród jej znajomych i wg. i że gdy będę z jej koleżanką to że na pewno nie wróci i podkreśla że mi to minie i wg... :( doradzicie co mam zrobić?? proszę...
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Szczerze jesteś głupi... Laska chce wolności, a ma już następnego?? Gdzie Ty masz honor??
 

Midus

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
418
Punkty reakcji
22
W zasadzie to spier.doliłes juz tak + masz taka "osobowosc" ze nie da sie juz nic zrobic.
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Szczerze jesteś głupi... Laska chce wolności, a ma już następnego?? Gdzie Ty masz honor??
Nie można od razu powiedzieć że jest głupi.
Owszem jak ktoś się zakochuje to głupieje (przenośnia) ale nie mówi się że jest głupi.

Widać ze jest zakochany po uszy, i próbuje mimo wszystko. Zależy mu tak bardzo że nawet jakby miał zrobić coś idiotycznego to jest do tego zdolny.
Można i całe życie na to poświęcić aby udowodnić swoją miłość, i dążyć do tego aby być razem. Ale czy warto?
Trzeba się nad tym zastanowić.
Dać trochę czasu.
Ochłonąć.
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
"Don juanie" (spodobało mi się to) :p Niestety według mnie jest głupi, dziewczyna się nim bawi, kręci jak chce, ona się świetnie bawi z nowym chłopakiem, a jemu robi złudną nadzieję, Moim zdaniem ona do niego nie wróci to są tylko puste słowa, gdyby jej zależało to by nie chciała wolności :)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Kolejny przykład zayebistości lasek. Temat dedykuje Krokietowi, Melodii, Olivierowi i reszcie nieogarniętych. Bless.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Manipuluje Tobą , stawia Ci jakieś warunki , a Ty traktujesz sie w tym wszystko jak przysłowiową ofiare - osobe , która nie umie poradzić sobie bez niej . Długo jeszcze będziesz wypłakiwał jej się w rękaw jak jest Ci smutno z powodu , że Cie zostawiła ?
 

Midus

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
418
Punkty reakcji
22
Kolejny przykład zayebistości lasek.

Ale tu nie chodzi tylko o laski, bo faceci tez tak postepuja. Po prostu taka ludzka "natura", cos sie pier.doli = next. A Ty albo to akceptujesz albo tkwisz w gó.wnie.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Spróbuj może dedykować coś od siebie a nie wskazujesz przykłady które dotknęły innych...
To też swego rodzaju nieogarnięcie.

Nie wiesz o co chodzi więc nie rozumiem, po co wklepujesz taki bezsens?
@Midus: też tak postępujemy, ale spore grono tutaj zauważa takie postępowanie tylko z naszej strony. To tylko przykład dla nich, któryś z kolei.
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Nie wiesz o co chodzi więc nie rozumiem, po co wklepujesz taki bezsens?
@Midus: też tak postępujemy, ale spore grono tutaj zauważa takie postępowanie tylko z naszej strony. To tylko przykład dla nich, któryś z kolei
Czy bezsens?
Uważasz laski za zaje...... w pełnej ironii.
Wskazujesz problemy innych których ta sytuacja dotknęła, i podkreślasz że takich osób, w taki sposób skrzywdzonych jest spore grono. Czyli masz co do lasek najgorsze mniemanie.
Może i są takie za przeproszeniem "głupie" ale w żaden sposób nie zasługują sobie na bezwzględna krytykę.
Temat dedykuje Krokietowi, Melodii, Olivierowi i reszcie nieogarniętych
A ludzi potrafiących nie tyle zrozumieć sytuacje a znajdujących rozsądne wyjście z sytuacji a także doradzić uważasz za nieogarniętych z powodu że mają inne mniemanie o laskach niż Ty.

Oczywiście możesz myśleć co chcesz, lecz mówisz jakbyś Ty kilkakrotnie przez takie laski był skrzywdzony.
 

cammomile

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
słuchaj, jeżeli kochasz to miej odwagę nie pisania do niej nie odzywania, daj odetchnąć przede wszystkim sobie. Trochę wiary we własną :cenzura:istość :) Czasami jak druga stroną poczuje, co straciła, ogarnie się i przyjdzie prosząc o wybaczenie. My tutaj też nie znamy wszystkich aspektów tej Twojej sprawy, dlatego to co napisałam to jedna z wersji. Dostosuj ją, odrobinka honoru nikomu nie zaszkodziła ale też nie przesadź w drugą stronę :)
życzę powodzenia!
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Czy bezsens?
Uważasz laski za zaje...... w pełnej ironii.
Wskazujesz problemy innych których ta sytuacja dotknęła, i podkreślasz że takich osób, w taki sposób skrzywdzonych jest spore grono. Czyli masz co do lasek najgorsze mniemanie.

To co napisałem tyczy się dyskusji w innym temacie - dlatego nie wiem po co piszesz skoro go nie czytałeś. Zdanie podtrzymuje rzecz jasna.

Może i są takie za przeproszeniem "głupie" ale w żaden sposób nie zasługują sobie na bezwzględna krytykę.

Skoro są głupie to nie ma tu bezpodstawnej krytyki

A ludzi potrafiących nie tyle zrozumieć sytuacje a znajdujących rozsądne wyjście z sytuacji a także doradzić uważasz za nieogarniętych z powodu że mają inne mniemanie o laskach niż Ty.

Mają skrajnie odmienne zdanie od mojego, ja tylko chce pokazać że szybko można je zmienić analizując głębiej zachowanie większości z nich. Nie wiem czy obcujesz z kobietami, nie wiem jakie są twoje doświadczenia więc ciężko z tobą polemizować bo nie podajesz konkretów a jedynie odnosisz się do ogólnie przyjętych przez ciebie norm.

Oczywiście możesz myśleć co chcesz, lecz mówisz jakbyś Ty kilkakrotnie przez takie laski był skrzywdzony.

Oczywiście że myślę co chce - nie byłem skrzywdzony i chcę oszczędzić przykre doświadczenia reszcie, która bazuje na tym co słyszy od takich ludzi jak ty, sama nie próbując swoich sił. Bless.
 

bartek11

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2010
Posty
35
Punkty reakcji
0
Daj sobie z nią spokój... Gdyby jej naprawdę na Tobie zależało , nie pogrywała by w te dziecinne gierki. Nie martw się , jeszcze znajdziesz inną . Choć może teraz trudno Ci w to uwierzyć.
 

gremix78

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Chłopie, jak ktoś chce wolności to trzeba mu ją dać. Głupie porównanie ale jednak. Ci co w obozach zagłady byli więźniami i pragnęli bardzo wolności jednak im nie dano tej przyjemności. Czy chcesz być taki jak Ci którzy więzili tych niewinnych? a przecież oni tylko chcieli wolności. Teraz do Twego zachowania. Nie rób z siebie błazna bo psujesz opinię o nas wszystkich czyli o facetach. Bieganiem, proszeniem się żeby wróciła nic nie zdziałasz a tylko pogorszysz sytuację. Dziewczyna ta uzna że jesteś "miętki" Nie będzie Ci współczuła dlatego że zostałeś sam bez ukochanej osoby a współczuć Ci będzie dlatego że się tak zachowujesz. Ostro troszkę pojechałem teraz ale taka jest prawda, natomiast pocieszę Ciebie. Ileż to się kobiet w życiu kochało i ile razy się zrywało. Taka jest już kolej rzeczy. Nie ma co się załamywać, na odkochanie zapewne będziesz potrzebował trochę czasu ale wszystko jest do wypracowania. Zakochasz się w innej, która będzie warta Twych uczuć. W końcu tego kwiatu jest pół światu:)
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
USSJ
Skoro odnosi się do innego tematu to w porządku, nie wnikam.
Jednak to już byłby offtop.

Obcowanie z kobietami zachowuję dla siebie i po prostu uważam że o tym nie powinno się rozmawiać, chyba że jest jakiś w tym problem. I dlatego też piszę ogólnie, nie na miejscu jest rozmowa o szczegółach i konkretach. Tak uważam.
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
to już nawet dzieciom w podstawówce rodzice kupują motor? :]
ośmieszyłeś się przed nią. pamiętaj, że żadna dziewczyna i żadne uczucie nie jest tego warte. tylko i wyłącznie tracisz na tym. spada twoja wartość w oczach lasek. chyba nie chcesz by przyszyto ci łatkę przykurcza?
ogarnij swoje romantyczne zapędy, bo tu gdzie żyjesz nic przez to nie zyskasz.

N.
 
Do góry