Co zrobić żeby nie spieprzyć

The Grejt

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Poland
No ona sama mi powiedziała... i właśnie coś podobnego powiedziałem: chciałem dobrze, większość kobiet by się cieszyła, skąd miałem wiedzieć, ze ty ni9e teraz przynajmniej wiem... i tyle. Raz może powiedziałem przepraszam, ale jak powiedziała, że mam ograniczyć kontakty, żeby się uspokoiła, bo jest bardzo zła, to powiedziałem: ok jak będzie git to daj znać. I odszedłem. Później miałem kilka sytuacja sam na sam, np szliśmy obok siebie czy staliśmy obok, ale nic. Może trochę bardziej spięta była.
 

pawel_x

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Hmmm, powiem Ci że całkiem dobrze to rozegrałeś, z tym co jej powiedziałeś. Jeżeli masz pewność ,że ona Cię lubi, dużo wcześniej rozmawialiście itd. spróbuj może na "obrażonego". Podczas rozmowy zdenerwuj się, powiedz ,że chciałeś dobrze, że każda kobieta by się cieszyła z tego ,że chłopak docenia ją w dzień kobiet. Wjedź jej na ambicje i uczucia. Niech przez chwilę poczuje się źle z tym co zrobiła i winna. Przestań odzywać się przez parę dni. Dodaj do tego odpowiednie spojrzenie.
Ten numer dość często działa, ale stosuje go w ostateczności, gdy już nie mam nic do stracenia. Z resztą niech wypowiedzą się jeszcze inni forumowicze co sądzą o tym sposobie, ale myślę ,że w tym konkretnym przypadku nie zaszkodziłoby spróbować ;)
Trzymaj się i głowa do góry.
 

Hujawka

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Dokładnie.. nigy nie liż tyłka, Bo jeśli wpędzisz się w taki związek, to laska będzie tobą żądzić dysponować twoimi pieniędzmi i czasem a do tego zechce mieć kochanków. Stanowczo ... a jeśli nie zareaguje to znaczy ze nie ma sęsu dalej sie w to plątać i zostawić tą biedę komu innemu.
 

MartuSiaaaaa

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Szczera rozmowa....
Zapros ja gdzies po lekcjach....
Jak bedziecie w innych warunkach niz szkola, przerwa... i bedziecie tylko we dwojke, zobaczysz jaka bedzie jej reakcja...
Jak bedzie pozytywna, zapros znowu....
krok po kroku....
buziak w policzek, przytulenie....
zobaczysz jaka bedzie jej reakcja,jezeli bedzie to odwzajemiala to giteS :D wszystko na dobrej drodze aby byc razem...
jezeli zobaczysz,ze niezbyt pozytywnie odbiera Twoje zaloty, wycofaj sie....
badz przyjacielem...

Pozdrawiam :)
 

The Grejt

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Poland
No to chyba zchrzaniłem na całej linii...

w sobotę trochę się zagalopowałem na imprezie i będąc pod wpływem podobno - bo nie pamiętam - bardzo na nią nalatywałem, kląłem na nią, że jestem taki dobry, że tak mi zależy, a ona olała to wszystko...

a najgorsze jest to, że ta impreza była w jej miejscowości, było na niej z 30 osób, które ją znają, w ty6m jej najlepsza kumpela (jej nie było). Pewnie jej powiedziała... ale na szczęcie - czy nieszczęście - nie widzieliśmy się dziś.
 
P

prince23

Guest
Pięknie
Pięknie
Pogratulować tylko koledze wspaniałego spektaklu ekshibicjonizmu
W odcinkach
Czekamy na kolejne odsłony
 

The Grejt

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Poland
Oj facet każemu się zdarzyć może szczególnie gdy najlepszy kumpel ma urodziny a kobieta się tak perfidnie zachowała.

chyba jest coś niedojrzała, jak gada mi takie teksty i jest zła za takie coś... choć już mi dwie rzeczy, za które spodziewałem sie co najmniej lisica jak nie znienawidzenia, przebaczyła to kto to wie co teraz strzeli do głowy
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
No to chyba zchrzaniłem na całej linii...

w sobotę trochę się zagalopowałem na imprezie i będąc pod wpływem podobno - bo nie pamiętam - bardzo na nią nalatywałem, kląłem na nią, że jestem taki dobry, że tak mi zależy, a ona olała to wszystko...

a najgorsze jest to, że ta impreza była w jej miejscowości, było na niej z 30 osób, które ją znają, w ty6m jej najlepsza kumpela (jej nie było). Pewnie jej powiedziała... ale na szczęcie - czy nieszczęście - nie widzieliśmy się dziś.

skąd ja to znam, LoL :lol: masz to jak w banku, że jej powie :D

a jeśli tak naprawde myślisz, to i tak to wyjdzie :p nawet jak będziesz zaprzeczał :p raczej Ci nie uwierzy (ja bym nie uwierzyła)
 

The Grejt

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Poland
Albo jeszcze nie wie, albo wie i nie jest zła... bo dziś mnie widziała i lekko się uśmiechnęła i skinęła głowa...
 

Gerion

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
178
Punkty reakcji
1
Oj facet każemu się zdarzyć może szczególnie gdy najlepszy kumpel ma urodziny a kobieta się tak perfidnie zachowała.

i po tym piszesz ze

chyba jest coś niedojrzała, jak gada mi takie teksty i jest zła za takie coś...

Nasuwa sie pytanie - kto tu jest niedojrzaly ? Nie wiesz ile mozesz wypic ? Nie wiesz jak zachowujesz sie popijaku ? pogratulowac inteligencji ***** ("b) używa wulgaryzmów i obraża innych użytkowników forum" - tylko dlatego nie nazwalem Cie po imieniu). Nie ma nic bardziej zalosnego niz zalany w cztery **** facet. Powodzenia, przyda Ci sie.

G
 

kemotek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
587
Punkty reakcji
1
Zawaliles sprawe kolego. Zamiast od razu przejsc do konkretow postanowiles byc dla niej przyjaciolka z penisem. Coz...za bledy trzeba placic i zadna roza nic nie da. Straciles dobra szanse na bzykanie w przyszlosci, wstyd.
 
S

Silvesters

Guest
Zgadzam sie z Kemotkiem, z dziewczynami nie mozna sie przyjaznic jak oczekujesz czegos wiecej, rwij nowy towar:) Nie ma sensu biegac i sie starac, bo i tak nikt nie doceni, poznaj jakas nowa fajna laske i bedzie git:)
 

The Grejt

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Poland
No ale problem w tym że mi na Niej zależy! Drugi problem w tym, że za późno się skapłem, że zostajemy przyjaciółmi, nie niczym więcej!Dziś mnie nie było w szkole, ale jutro podejdę i pogadam. Żeby choć było tak dobrze jak wcześniej.

Podrywam teraz inną, jak mi do tamtej nie przejdzie, to znaczy, że to coś ważniejszego chyba.
 

IRA-Ikar

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nowe
HY.

Chcesz kosztem innej osoby sprawdzic czy cos czujesz do tej jednej,innej?
 

Gerion

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
178
Punkty reakcji
1
Ikar czyzbys napisal doslownie to co ja chcialem powiedziec ale bez cenzury?;) bo widze ze Vito musial interweniowac ;)
 

The Grejt

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Poland
No jakoś trzeba. Jak będe bliskim poderwania innej a coś będę dalej czuł do tamtej to znaczy, że lepiej wrócić do niej. A jak bęe wolał tą nową to znaczy, że z tamta to było chwilowe.
 
Do góry