co zrobić żeby mnie polubił?

laracroft

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
jest w naszej klasie taki strasznie ładny chłopak dużo dziewczyn sie w nim kocha on jest taki strasznie śliczny i fajny mi też sie podoba ale nie chciałabym z nim chodzić czy cos nie wiem czemu po prostu chcę żeby mnie lubił żebyśmy byli przyjaciółmi ale on chyba nie zabardzo mnie lubi co zrobić żeby mnie polubił chociaż troche ?
 

RalfFSO

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2009
Posty
153
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lubin [DLU]
Postaraj się z nim pogadać o czymś, czym on się interesuje. Jeśli nadal rozmowa nie będzie wam się "kleić" to daj sobie spokój.

Ile macie lat?

I jeszcze jedno, naucz się dziecko pisać poprawnie po polsku, bo to co piszesz to się ciężko czyta...
 

Channelle

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Właśnie miałam to napisać.
Uzywaj przecinków ! Jak to czytam to wyobraza mi się jakaś laska, która mówi wszystko tak szybciutko, szybciutko i na jednym tonie. xD
Ale noo. . ile masz lat ?
Napisz do niego na GG, tak jest łatwiej, a i na nastepny dzień będziecie mieli powód do rozmowy. :D
Zapytaj jakie jest zadanie czy coś.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Ten chłopak świetnie zdaje sobie sprawę z powodzenia jakie ma u dziewczyn, więc pewnie zwykły burak z niego. Fajnie, że chcesz się zaprzyjaźnić z nim, ale poszukaj sobie kogoś, kto nie ma zawyżonej samooceny.
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
Ten chłopak świetnie zdaje sobie sprawę z powodzenia jakie ma u dziewczyn, więc pewnie zwykły burak z niego. Fajnie, że chcesz się zaprzyjaźnić z nim, ale poszukaj sobie kogoś, kto nie ma zawyżonej samooceny.

Mowisz, ze jest burakiem, tak ?

W innym temacie napisalas nastepujace:

Jak ktoś ocenia kogoś tylko na postawie wąskiej informacji na temat danej osoby to znaczy, że jest ograniczony.
Nie zamierzam się do nikogo wtrącać, niech każdy żyje swoim życiem i będzie szczęśliwy.
Większość problemów, które istnieją na świecie wymyślamy sobie na siłę. Gdybyśmy byli względem siebie odrobinę tolerancyjni, nie dochodziłoby do różnych przykrych sytuacji, które mają miejsce choćby w polskim rządzie. Pamiętajmy o tolerancji i dzięki temu unikniemy mnóstwa problemów.

Czyzby ktos tu byl ograniczony ? ;) W kazdym badz razie mi tu zapachnialo hipokryzja :)
 
Do góry