Co Zrobic Zeby Miec Krecone Wlosy?

Kwiatuszek111

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2006
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z nieba :)))
Chcialabym sobie nakrecic wlosy zeby byly ladnie faliste(tak zeby wytrzymaly prze caly dzien), ale moje wlosy dluzej niz 4godziny nie wytrzymaja z kreconymi wlosami :( co zrobic zeby sie przez caly dzien dobrze trzymaly???i jak nakrecici je najlepiej(w jaki sposob)???? Doradzcie mi
Pozdrowienia
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
hmm też mam taki problem :( wydaje mi się ze jesli chcesz miec caly czas krecone to niech fryzjer zrobi Ci delikatna trwałą, albo może używaj pianki przed kręceniem ? albo spryskac lakierem ? hmm ne wiem ;) popróbuj i daj znac jak Ci poszło :D
 

Kwiatuszek111

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2006
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z nieba :)))
Mam strasznie proste wlosy, duzo dziewczyn mi tego zazdrosci ale tak to jest jak ktos ma krecone to chce miec proste jak ktos ma proste to po czasie sie nudzi i chce miec chociaz na jeden dzien krecone :( probowalam juz duzo roznych sposobow ale nie zawsze fajnie to wygladalo. Szukam jakis dobry sposob na nakrecenie ale nie trwala.
Pozdrawiam
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
loton? ja mam problem zeby miec proste..ale na tym lotonie czy jak sie to tam nazywa ponoc dobrze sie trzymaja a tanie to jak "borstszh":D
 

martynka870

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
407
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
BydgOszcz
trwałą mozna byłoby zrobic.. ja mialam trwała robioną dwa razy i strasznie mi to zniszczyło wlosy..ostatnią miałam dwa lata temu..i dopiero teraz moje wlosy czuje ,że odżyły..jednaknadal mi się krecą po umyciu :p
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
jak ktos ma krecone to chce miec proste jak ktos ma proste to po czasie sie nudzi i chce miec chociaz na jeden dzien krecone
i dokladnie tak samo w druga strone. bo generalnie tak juz jest, ze zawsze chcemy miec to, czego nie mamy.. :p
ja jak bylam mlodsza tez tak mialam. ale juz mi przeszlo.. prawie :D tzn mam proste wlosy, ale nie jak druty. zdarza sie, ze koncowki sie troche powykrecaja czy cos. a chcialabym zeby byly idealnie proste.. :p

a wracajac do tematu to nie za bardzo wiem co Ci poradzic. najlepiej zapytac w jakims sklepie o kosmetyki do tego celu przeznaczone. na pewno cos sie znajdzie :)
 

Little insane

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
ja mam proste, bardzo proste wlosy (niestety)... nie chciały się w ogole układac , fryzurka trzymała sie max 2-3h. ale jakis czas temu wycieniowałam sobie i teraz są jakby trochę "lżejsze" :) chociaz kręcone to niestety i tak nigdy nie będą :(
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
uzyj tych wszytkich kosmetykow do wlosow co reklamuja :p pewnie bedzie sie trzymac
 

Rybc!a

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
137
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Elbląg
A ja znowóż wszystko bym dała , żeby mieć idealnie proste włosy.
 

alunia44

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Szerzyny
chciałam mieć krecone nadal chce ale mniej
a tak wogóle to chce tez mieć całkiem proste bo koncówek to ja nigdu chyba nie wyprostuje próbowałam wiele sposobów ale nic nie podziałało czasemto mnie denerwuje ale czasem wygladaja naprawde sexi
wiec co tam nie bede ich niszczyć za bardzo
pozdro:)
 

JustysiaBstok

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
a ja wrecz przeciwnie. mam krecone a chce miec proste! uzywam prostownicy ale np jak pada deszcz to jest tragedia;/ na sama mysl o tym kreca mi sie wlosy :p powaznie hehe
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Ja mam proste włosy i cieszę się że nie mam loków...
tzn mam ale tylko po kapaniu chwile :p
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Kręć je na papiloty i zasypiaj z nimi na noc, rano utrwal je najlepiej gumą albo extra silnym woskiem do włosów. Myj je szamponem i stosuj odżywkę Nivea z serii podkreślającej skręty fal i loków. Ehh, powinno pomóc :) I staraj się, aby Twoje włosy były mocne! Inaczej serio loki się nie utrzymają, bo struktura włosa nie będzie na tyle silna.
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Najlepiej je zakręcać lokówką metalową b. dobrze rozgrzaną, a potem spryskac dobrym lakierem. Broń Boże nie rozczesywać ani dotykać za dużo palcami, bo koniec!:)
Ja nie mam tego problemu, moje włsoy są naturalnie kręcone:)
 
D

Darunia15

Guest
no ja np mam takie włosy ze w każdej chwili moge je sobie zakręcić wystarczy troszkę pianki i już są gotowe :) no a chciałabym zeby tak było z moimi włosami zeby były proste....tak szybko a nie kręcone... używaj odżywek żeby włosy Ci sie skręcały,jakieś szampony,no albo po prosu spróbój z pianką czy żelem...nie rób trwałej bo włosy sie zniszczą strasznie...pozdraiwam :*
 

OluŚka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
KielCe *Ck*
a ja wrecz przeciwnie. mam krecone a chce miec proste! uzywam prostownicy ale np jak pada deszcz to jest tragedia;/ na sama mysl o tym kreca mi sie wlosy :p powaznie hehe
Mam to samo.... na widok deszczu odazu sie kreca.. nawet jak jest mzawka, czy rosa :/ ale jak cxhce miec ladnie krecone z gory na dol, to podrazu po umyciu.. tylko je wyczesyje, nakladam pianke na rece i tak wgniatam .. potem zel i sa przez caly dzien ladnie ulozone loczki... a z prostymi to mam tak, ze po umyciu prostuje prostownica ( z koncowkami mam prblem) to jak juz pomecze sie z prostownica to ozniej zelzkiem je prostuje na koncach... efekt znakomity :D , ale niszcza sie wlosy :(
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
niestety papiloty nie dają super efektu :( a mi marzą sie delikatne fale ... ah... ale mam proste
 
Do góry