Co zrobić żeby być bladym?

roxana87

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
Wiek
36
nic mnie tak nie wybladziło w zyciu jak silna anemia po porodzie, ale to juz extremalna wersja hi hi ;)
 

sylwia13LoL

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sory ale ja myśle że to głupota....Zniszczysz sobie tylko skórę...Głupota kompletna... :/
 

elekti

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
jasny puder i kremy z dużym filtrem, ale absolutnie żadnego wstrzykiwania mleka! chyba, że chcesz za jakiś czas musieć naprawdę grubą warstwę pudru nakładać...
 

ancora un bambino

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
az nie dowierzam.. czy dobrze przeczytalam?? ty chcesz byc blada??? :)
sluchaj, odkad pamietam wszyscy znajomi mowia na mnie biała sciana lub zjawa :) i czasami jak ich tak ciagle slucham to az nie milo mi sie robi.
nie dam rady sie opalic. nie wiem czemu... chodze do solarium (choc rzadko).. nawet mama zmartwila sie moim problemem i czesto robi na obiad barszcz czerwony abym nabrala kolorow :p ha ha
uwierz mi z bladej skory nie ma zadnych pozytywow...
 

ElMona

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jejku jak ja Ci zazdroszczę, też chciałabym mieć ciemną karynacje. Ja jestem aż za blada.. jak ściana gdyby nie to, że mam brązowe a nie białe włosy można byłoby pomyśleć, że jestem albionsem. Wszystko bym zrobiła aby móc się opalić. Siedzę na słońcu godzinami i dniami, byłam we Włoszech, Grecji i innych ciepłych krajach wróciłam z minimalną opalenizną ale i tak byłam najbladsza ze wszystkich osób.. na dodatek po powrocie do Polski większość osób które nie wyjeżdżały były bardziej opalone ode mnie. To straszne.. a Ty chcesz się tu wybielać. Mogłabym się z Tobą zamienić-kilka godzin na słońcu prawie 0efektu.

A co do Twojego pytania to używaj jak najbladszych podkłądów, pudrów itd..
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wstrzykiwanie mleka? Nie brzmi to zbyt bezpiecznie. Jeżeli chodzi o typowo naturalne sposoby, to na pewno zostaje unikane słońca, nie pij też żadnych soków, które mają karoten. No i stosuje bardzo jasny puder. Nie ryzykowałabym z bardziej inwazyjnymi sposobami.
 
Do góry