Co zrobić? Odpuścić czy walczyć?

smdaniel17

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej. Mam na imię Daniel i mam 17 lat. Pierwszy raz piszę na forum i to jeszcze w takiej sprawie. Zakochałem się w dziewczynie z klasy. Jest moim ideałem, ale niestety ma chłopaka :(. Jednak dowiedziałem się, że się między nimi nie układa.
Wyznałem jej miłość. Powiedziała, że podejrzewała, że się w niej podkochuje. Mam się nie zrazić i fajny jestem i bardzo mnie lubi. Traktuje mnie jak przyjaciela i gdyby nie to, że ma chłopaka to by mnie nie skreślała. Chce, żeby między nami nie było po tym jakoś dziwnie.
Dzień później spotkaliśmy się na sylwestrze. Byłem ja, ona i 4 inne koleżanki. I ona przytulała się do mnie, tańczyła ze mną itd. Mimo to, że ma chłopaka to czułem, że ona coś do mnie jednak czuję. Na tym sylwestrze było naprawdę fajnie :).
Co mam zrobić?? Odpuścić czy walczyć zwłaszcza, że ostatnio nie układa jej się z chłopakiem a za kilka dni będę na jej urodzinach a go tam nie będzie??
 

june28

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Co to za chłopak którego nie ma z nią na sylwestrze i którego nie będzie z nią na jej urodzinach?
 

Damian Wełnicki

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Ślonsk
sylwester to pewnie była pijana i dlatego , teraz wyobraż sobie siedzisz u niej na urodzinach przytulony z nią i wchodzi jej chłopak i niech mu coś strzeli do głowy jak ją kocha i ci coś zrobi mało jest przypadków zabójstw w miłości chyba najwięcej , pomyśl co on wtedy czuje odpuść narazie nie będzie z nim to wtedy spróbuj z nią , a teraz pomyśl inną sytuacje poznałeś ją w okolicznościach jak miała kogoś jesteś z nią i po roku zaczyna się nie układać wam ty ją kochasz a ona idzie gdzieś indziej na sylwestra i przytula innego co wtedy czujesz ? odpuść poczekaj aż będzie całkiem sama
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
na razie poczekaj, nie zameczaj jej. jesli cos do Ciebie czuje to zerwie z tamtym i bedzie chciala byc wlasnie z Toba.
byc moze na sylwestrze byla piana, dlatego tak robila. musisz byc po prostu cierpliwy, bo nigdy nie wiadomo, co ta druga osoba czuje i mysli
 

girll115

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
2
Miasto
Bydgoszcz
Nie pchaj się na trzeciego. Nie rozumiem, dlaczego człowiek, doskonale wiedząc, że druga osoba jest z kimś w związku, nic sobie z tego nie robi.!!
 
Do góry