Co Zrobić Jak...

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Ehhh...ja mam przyjaciela od wielu lat i jakoś taka sytuacja przez 12 lat mi się jeszcze nie zdażyła....Ja wierze w przyjażń między dziewczyna a chłopkiem[sama mam 2 bardzo dobrych przhaciół-chłopaków!]. Poza tym nie zwróciliście uwagi na przypadek przyjaźni jeśli jedna ze stron jest homoseksualna...... Wtedy nikt nie powie że przyjaźń nie istnieje!
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
chłopie czym ty sie przejmujesz :) heh to zalezy od baby :p jaka jest :lol:
Nie chce obrażać naszych Dziewczyn z Forum :D :sexy:
no ale całuj dalej :p heh dobrze jest
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
jeśli to przyjaciółka to przydałoby się jakoś nawiązać kontakt i wyjaśnić całą stuację, emocje czasami prowadzą nas do naprawdę niechcianych "czynów" ale przyjaźń powinna to przetrwać :)
 

valdorane

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Jestem pod wrazeniem tylu odpowiedzi... :D Może sytuacji nie bede rozpisywał bo by mi to troche zajęło. A i wieszał to sie tez nie bede nie jestm na tyle głupi ale dzienki za rady :)
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
jeśli to przyjaciółka to przydałoby się jakoś nawiązać kontakt i wyjaśnić całą stuację, emocje czasami prowadzą nas do naprawdę niechcianych "czynów" ale przyjaźń powinna to przetrwać :)
zgadzam sie z Tobą to by bylo najrozsądniejsze
 

opar

Zbanowany
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
278
Punkty reakcji
0
czy pocałunek dla was to aż tak wiele czasem sam z siebie wychodzi bywa pod wpływem chwili emocji...
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
eh no własnie Opar
tez sie tak zastanawialem przez chwile ...
hmm normalne inaczej jak by doszło do jakiegos stosunku
 

opar

Zbanowany
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
278
Punkty reakcji
0
pocałunek ... to tylko pocałunek no chyba ,z gdzieś ręc wkładałeś :> przyznaj sie :> a nie sciemniaj ,że pocałunek ;d
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
:mruga: :mruga: :mruga: powiem szczerze, ze jestem zdziwniona, bo dal niektórych pocałunek znaczy wiele.... a ja osobiście nie chciałabym całować się z przyjacielem, bo samej później byłoby mi głupio i czułabym się dziwnie ....
 

opar

Zbanowany
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
278
Punkty reakcji
0
hm, pocałunek to bardzo dużo dla osoby do której cos czujemy i która do nas cos czuje ,ale tak ... hm . to tylko pocałunek :D
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No pewnie, ze tak, ale poprostu ja nie mogę zrozumieć tego między przyjaciółmi.... po co to robić skoro potem mają być jakieś niedomówienia i uniki...
 

Misiek04

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Ścinawa
hm, pocałunek to bardzo dużo dla osoby do której cos czujemy i która do nas cos czuje ,ale tak ... hm . to tylko pocałunek :D

A czy przyjaźń to nie uczucie?? Jezeli mowie ze z przyjaciolką to znaczy ze to cos wiecej niz znajoma. Wiec musi do niej czuc cos wiecej niz "LUBIE CIE". Uwazam ze powinienes z nia porozmawiac, dlaczego Cie unika, czy dlaczego sie tak zachowuje. Jezeli naprawde jest Twoją przyjaciółką to z Toba pogada otwarcie i szczerze i wtedy wyjasnienie sprawy bedziesz mial jak na tacy :D
 

eurotel

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
198
Punkty reakcji
0
Miasto
PL
Przyjaźn to uczucie, albo moze raczej poczucie odpowiedzialności za kogoś.
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
39
a skąd ta pewność, że nie zmaściłeś i wszystko będzie dobrzE:p
 
Do góry