Co zrobic by roślina uschła ?

Status
Zamknięty.

xymena

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Ale bzdury..........podlac,nie podlac oto jest pytanie....kwiata niszczyc co mu w oko wszedl...Proponuje wymiane mozgu....Szkoda gadac... Kwiatku trzymaj sie;-)
 

xymena

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Co ty powiez ja na drzewie to wtedy sie udusi i koniecznie napisz jak ci poszlo......Dobrze ze ci przez oko do mozgu nie doszla....bo to bylby dopiero problem....
 

fankypanki

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2008
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Oł Jee Poland
hahahah dobre co zrobić żeby roślinka uschła ;p ;p ;p ;p ; p;
Gorąca woda z jakąś trutką ;p;p;p;p;p aż się zrobi taka :eek:czko: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :ganja:
 

michalpysio

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sory za odświeżenie ale nowego tematu nie chcę zakładać.
2 lata temu zasadzono u mnie na podwórku krzaki. Przez co teraz nie możemy grać w piłkę <_< Krzaków jest 8 i są już dość duże. Mniej więcej wielkości krzesła, a niektóre większe. Co zrobić żeby mi uschły do wakacji ?? To samo co u roślinek domowych uśmiercanych? Podlać domestosem solą i czymś tam jeszcze? Jedna uschła podlana przez rozpuszczalnik+domestos+sól+kret, ale ta metoda jest bardzo droga. Znacie tańszą?? SZYBKO ODPOWIEDZCIE PLX.
 

meteorytka

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2011
Posty
50
Punkty reakcji
0
Sory za odświeżenie ale nowego tematu nie chcę zakładać.
2 lata temu zasadzono u mnie na podwórku krzaki. Przez co teraz nie możemy grać w piłkę <_< Krzaków jest 8 i są już dość duże. Mniej więcej wielkości krzesła, a niektóre większe. Co zrobić żeby mi uschły do wakacji ?? To samo co u roślinek domowych uśmiercanych? Podlać domestosem solą i czymś tam jeszcze? Jedna uschła podlana przez rozpuszczalnik+domestos+sól+kret, ale ta metoda jest bardzo droga. Znacie tańszą?? SZYBKO ODPOWIEDZCIE PLX.
o lol, a nie prościej i taniej wyciąć? krzak to nie drzewo, nie trzeba mieć z wydziału ekologii pozwolenia na wycięcie. ja myślałam, że Wam chodzi o rośliny typu passiflora, które muszą przejść okres spoczynku poprzez np. zasuszenie lekkie.
 

Zatori

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiem, że w przypadku dużych drzew wierci się dziuirkę wiertarką i wlewa do niej strzykawką Raundap, ale czy to podziała na dracenę to nie wiem:) Ja bym ją przestawiła, a nie uśmiercała, tym bardziej, że roślinki są teraz w cenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry