co zrobić aby poskutkowało...?

truskaweczka90

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam problem............jak mam dać do zrozumienia facetowi, któremu się podobam, że za mało się stara....... to mnie bardzo męczy......bo ja potrzebuję faceta, który będzie poświęcał mi dużo czasu.....miał mnóstwo pomysłów jak go ze mną spędzić i w ogóle..........ehhh.......to jest straszne...........on mi się tez podoba.....ale przecież ja go nie będę nigdzie zapraszać.............a jemu jest dobrze tak jak jest.......czyli poświęcanie mi 3 minut dziennie na napisanie paru słów na koma albo na gg.........pomóżcie:/
 

zgiel

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mielec
no ciezki temat ale ja to bym prosto z mostu mu powiedzial jak bym byl dziewczynom <_< szczerosc na starcie to podstawa
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Nie bądź taka surowa dla niego, może nie lubi pisać smsów, bo woli kontakt na żywo. Może nie jest pewien co Ci ma napisać. Ale jeśli tak bardzo Ci to przeszkadza, to porozmawiaj z nim o tym, ale delikatnie. Powiedz co Ci przeszkadza i podpowiedz mu jak ma to zmienić.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Nie wyjdziesz, w związku trzeba mówić o wszystkim. Ale trzeba zrobić to tak, żeby nie urazić drugiej osoby. Myślę, że dasz radę.
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Znajdź takiego, który będzie spełniał Twoje wymagania i nie próbuj na siłę zmieniać biednego faceta...
 

touchdevil

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
okolice Poznania
daj mu czasu ;p
bez kitu... on Cię najpierw musi bardzo dobrze poznać, żeby wiedział czy na prawdę warto marnować czas by pisać w nieskończoność nieograniczoną ilość sms'ów i wiadomości na gg ;P
szczęścia życzę ;]
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Według mnie najlepszym sposobem na rozwianie wątpliwości i niedomówień jest rozmowa w cztery oczy. Nic złego się nie stanie jeśli raz na jakiś czas Ty wyjdziesz z jakąś inicjatywą, być może on potrzebuje trochę czasu żeby Cię poznać.

Pozdrawiam :)
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Moim skromnym zdaniem jakieś narzucane zmiany, zmiany na siłę wcale nie są dobrym rozwiązaniem. Co z tego, że Ty będziesz wtedy czuła, że jest jak należy, skoro będzie wbrew niemu. Sądzę, że najlepszym rozwiązaniem byłaby szczera rozmowa, ale bez kłótni. Po prostu oboje porozmawiajcie o tym, co was dręczy.
 

paula23107

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2009
Posty
135
Punkty reakcji
3
Miasto
Domek ;P
Myślę, że szczera rozmowa w tym przypadku jest najlepszym wyjsciem.
Oczywiście nie mozesz mu niczego narzucac, bo to w pozniejszym czasie i tak nie wyjdzie Wam na dobre.
Powodzenia ! ;)
 
W

wroneczki4

Guest
Mam problem............jak mam dać do zrozumienia facetowi, któremu się podobam, że za mało się stara....... to mnie bardzo męczy......bo ja potrzebuję faceta, który będzie poświęcał mi dużo czasu.....miał mnóstwo pomysłów jak go ze mną spędzić i w ogóle..........ehhh.......to jest straszne...........on mi się tez podoba.....ale przecież ja go nie będę nigdzie zapraszać.............a jemu jest dobrze tak jak jest.......czyli poświęcanie mi 3 minut dziennie na napisanie paru słów na koma albo na gg.........pomóżcie:/
Po pierwsze "Primo" to wielokropek "..." składa się z trzech kropek. Nie widziałem jeszcze, żeby on zastąpił wszystkie inne znaki interpunkcyjne. Zadziwiłaś mnie.
Co do samego tematu, to powiedz mu co myślisz. Skoro jego zdaniem tak jest dobrze... to czas najwyższy się rozstać.
 

ewunia198612

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
485
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Głowno / Pabianice
Najlepiej powiedzieć szczerze co się czuje i myśli jeśli zaczniesz mu pokazywać to i tak on się nie domyśli przecież czarodziejem nie jest i nie przeczyta w Twoich myślach o co Ci może chodzić
 
Do góry