Co zrobi policja

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Spiszą Cię i puszczą wolno, ewentualnie odwiozą do domu nie wiem czy tam jakieś mandaty w tym przypadku mogą wypisać.
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Mnie nigdy nie złapali, zreszta nie pije raczej w miejscach publicznych.

A ostatnio moja znajoma (pełnoletnia) wyrzuciła peta pod nogi- mandat 250zl! 250zl za glupiego peta a śmieci pod nogami sie walają i nic sie nie dzieje... paranoja
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
szczerze mówiąc nigdy mnie za to nie złapałi a mieli okazje ;) ogolnie u nas we wsi w weekend zbiera sie praktycznie cała młodzież od 15 do 30 lat :D kazdy pije piwo, wódke itp. policja juz nas tak zna ze nic nie robi ;) dodam ze miejsce spotkan to miejscowy sklep.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Mnie nigdy nie złapali, zreszta nie pije raczej w miejscach publicznych.

A ostatnio moja znajoma (pełnoletnia) wyrzuciła peta pod nogi- mandat 250zl! 250zl za glupiego peta a śmieci pod nogami sie walają i nic sie nie dzieje... paranoja

Nie masz racji, za zaśmiecanie dostaje się 100 lub 200zł mandatu (nie znam taryfikatora), więc jedno i drugie jest traktowane na równi.
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
No ale ludzie cholernie śmiecą a rzadko się zdarza żeby ktoś dostał mandat za wyrzucenie papierka...
 

Joker99

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
2 razy mnie zlapali
raz jak pilismy, raz jak wracalismy do domu po imprezie lekko wstawieni.
Za pierwszym razem pogadalo sie, wiec spisali i puscili wolno. Za drugim razem bylismy wstawieni, wiec jak sie pytali czy cos pilismy to wolalem nie sciemniac tylko powiedzialem ze po 1 piwku sobie wypilismy, bo na imprezie sie bylo itp.. rowniez tylko pouczyli i powiedziali ze mamy spieprzac do domu poki sie nie odmysla ;)
 

WDZ

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2010
Posty
77
Punkty reakcji
2
Sąd rodzinny ;x Nie wypiliśmy dużo, ale cóż ... Gorzej z tym, że na komendzie policja wyzywała koleżanki i kolegów (za nic, poważnie .. Ale już bym wolała siedzieć na dołku niż potem mieć konfrontację z rodzicami. ;/ Dodam, że razem ze mną trafiła tam młodsza siostra więc miałam podwójny przypał za siostrę ;p
 
Do góry