Co zobaczyć ciekawego z dziećmi w Warszawie?

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
102
Punkty reakcji
0
Hej wybieram sie z dziecmi 7 i 11 lat do Warszawy Co warto zwiedzic ? Gdzie zabrac dzieciaki ?
 

Manets

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2023
Posty
54
Punkty reakcji
0
Czym interesują się dzieci? Tak byłoby łatwiej.
Centrum pieniądza. Ale uwaga bywają kolejki, bo jest free. Jednak warto. Taras PKiN, Muzeum Techniki w PKiN (nie zapędzaj się do Ewolucji, bo to porażka dwie salki. Dobre dla maluszków) Fotoplastikon, Muzeum PRL, Muzeum neonów, Muzeum Etnograficzne, Geologiczne też chwalą, ale osobiście nie byłam. Moje dziecię stwierdziło, że muzeum iluzji na rynku Starego Miasta to porażka i strata czasu. Wcześniej bawiła się super w zakopiańskim. Dla lubiących historię Muzeum Powstania Warszawskiego i Polin. Dla rozrywki Interaktywne Muzeum Flipperów "Pinball Station”, Obok Stacja Muzeum oraz Niewidzialna wystawa, ale chyba od 8 lat, Cosmos Muzeum, Apple muzeum (jeszcze przed nami), PGE narodowy są różne wystawy i imprezy czasowe, jest jeszcze nowy obiekt SOHO Art Center z ciekawymi wystawami bardziej multimedialnymi. Owszem Kopernik, ale tu już trzeba mieć kilka godzin na zwiedzanie. Z tradycyjnych starówka, bulwary, fontanny, Łazienki, Wilanów.
https://ziemiagorowska.pl/pl/651_ar...-dzieci-zacheca-do-ruchu-kazdego-malucha.html
Można też zastanowić się nad wybraniem się do sali zabaw :)
Dzieciaki uwielbiają takie miejsca.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 402
Punkty reakcji
207
Jednak warto. Taras PKiN
Może w tygodniu bo w weekend stoi się minimum 30 min w kolejce po bilet
a potem drugie tyle w kolejce po wjazd windą.
Tym samym na górze będzie pewnie tłok.
W efekcie bilety kupione w sierpniu w necie wykorzystaliśmy w listopadzie.
Muzeum neonów
Na Pradze Południe?
Myślę że to strata czasu.

Pomyślałem sobie o muzeum Norblin...nie wiem czy dobrze nazwę zapisałem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry