Co założyć na wesele?

Majka17

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
Hej! Za 2 tygodnie ide na wesele ... no ale jak zwykle mam problem z tym co na siebie włożyć :(Czas szybko leci a ja jeszcze nie mam żadnego pomysłu. Moze Wy macie jakieś propozycje? Myślę nad bluzką i spódnicą z jakimiś super dodatkami (typu bransoletka, kolczyki), bo sukienka to chyba nie zbyt bo ubrałabym ją tylko 1 raz a potem leżałaby w szafie ... No juz nie wiem, nie mam pomysłu A co Wy proponujecie? Bardzo proszę o radę Z góry Dziękuję i Pozdrawiam
 

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
sukienka ale nie jakaś balowa tylko taka bardziej zwyczajna, najlepiej krótka i zwiewna to raczej na pewno założysz jeszcze w lecie
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Ja Ci radzę ubrać taką elegancką i kobiecą sukienkę, w której mogłabyś wyjść nie tylko raz.

t_cywilny_130z_155.jpg


Pójdź w ten fason jak na obrazku. Ta sukienka nie jest przesadnie strojna, będziesz mogła w niej wyjść również na inne uroczystości. Mi się bardzo podoba. Wstążka dodaje gracji w tym przypadku.
 

Majka17

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
Sukienka śliczna tylko nie wiem czy na wesele wypada pójść w białym? bo słyszałam,że raczej nie ..... ale moze się mylę... Wiecie coś o tym? :/
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Moze turkus, zieleń? :)
Krój bardzo ładny ale proponowałabym raczej zakryte ramiona, bo jezeli slub koscielny to nie wypada.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Kolor nieważny... ;) Chodzi mi krój. Verkam, ona idzie na wesele, a nie na ślub, a jak będzie upalnie to może iść w odkrytych ramionach.
 

Marioleczka14

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Faktycznie, na takiej uroczystości kolor biały jest zarezerwowany dla panny młodej.
Sukienka ze zdjęcia jest śliczna, ale powinna miec inny kolor i, dla wygody, radziłabym z ramiączkami.
 

Majka17

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
Tak mówicie...? yhy kurcze to juz tak niedługoo... no niestety jeszcze musze pochodzic po sklepach aż coś znajdę :( czyli sukiekienka taa? A kolor czarny pasowałby na taką uroczystość a wogóle w jakich kolorach się teraz chodzi? bo ja sie juz nie orientuje... ?Moze fiolet?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
chodzi sie we wszystkich kolorach, uwierz. ja bym kupiła czarną ;)
 

dorotka1989

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bydgoszcz
Ja też 22 idę na ślub i jeszcze jako świadkowa. Mam sukienkę do kolan taka bardzo skromniutką niebiesko białą. Ale najgorsze że na razie mam tylko to. Nie mam pomysłu jakie buty kupić ;/ a o makijażu nie wspomnę :((
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
dortka1989, szkoda, ze mieszkasz tak daleko, bo ostatnio malowałam na wesele dziewczynę z forum :D
do takiej sukienki chyba najlepsze bylyby jakieś 'lekkie' buty, najlepiej chyba białe sandałki, na szpilce czy jak tam Ci wygodnie :) makijaz tez raczej jasny, chociaz to zalezy od koloru oczu, włosów [takze fryzurki] , karnacji, itp. pozdrawiam
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
ważne żebyś czuła się wygodnie a nie skrępowana więc nawet elegancka spódnica i jakaś bluzka będą dobre. Krótka sukienka, zwiewna to też dobry pomysł. A na biało można się ubierać na wesela chociaż mówią, że biel w ten dzień jest dla Panny Młodej.
Pozdrawiam ^_^
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Verkam, ona idzie na wesele, a nie na ślub, a jak będzie upalnie to może iść w odkrytych ramionach.
Na wesele może. Ale na ślub kościelny- troche szacunku. Poza tym jakies bolerko czy cos może jej sie przydac kiedy indziej...

Tak mówicie...? yhy kurcze to juz tak niedługoo... no niestety jeszcze musze pochodzic po sklepach aż coś znajdę :( czyli sukiekienka taa? A kolor czarny pasowałby na taką uroczystość a wogóle w jakich kolorach się teraz chodzi? bo ja sie juz nie orientuje... ?Moze fiolet?
Kolor czarny- na wesele myslę, że nie pasuje, bo bedzie tak jakby to była smutna uroczystość. Chodzi się we wszystkich... Fiolet też raczej pesymistyczny, obstawiam przy tych barwach, co napisałam wcześniej. ;) Ew. pomarańczowy.

Ja też 22 idę na ślub i jeszcze jako świadkowa. Mam sukienkę do kolan taka bardzo skromniutką niebiesko białą. Ale najgorsze że na razie mam tylko to. Nie mam pomysłu jakie buty kupić ;/ a o makijażu nie wspomnę :((
Mozesz dać zdjecie? To cos wymyślimy. Może srebrny naszyjnik, niebieska bransoletka, klczyki i torebka, buty srebrne. Makijaż: niebieski cień, delikany błyszczyk.

Jak jesteś szczuplutka w ramionach to nie radze wybierać tego typu sukienki co na obrazku .

Ja proponowałabym taką :


http://www.suknie.net/Renia-krotka-bezowa-...40,product.html


Jest elegancka . Klasyczny krój ale mogłabyś ją włożyć nie tylko na wesele ale na jakieś inne wyjątkowe okazje .
Taka... jak dla starej babki. Przepraszam, ale to moje zdanie ^_^

a ta sukieneczka jest czarna i elegancka undefined
B. ładna, ale czarna na wesele? Jw. , a smutna.
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Kup sukienke taka ktora bedziesz mogla nosic na codzien:)Ja mialam wesele w sobote i duzo mlodych bylo w sukience wyrzej wymienionej z tym,ze nie byly one biale:)Popatrz,a napewno cos zajdziesz bo spodnica z bluzka jakos dziwnie na wesele:)
 
Do góry