Co Z Tymi Lodami

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
No i mi ;) Czasem usta to totlana znieczulica i w lodzie musze 3mać :lol: Żarcik
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
NIka dla chcącego nic trudnego kilka minut i usta jak nowe :p
He he nie ma to jak lodzik :p do samego przełyku wiem że mój Kotek to uwielbia ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
moj tez, tylko ja tak do przelyku nie lubie, bo zaraz mi sie wszystko podnosi, ale czasem sie poswiecam
 

olenka102

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
309
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z twoich ukrytych marzeń
To jest jak z całowaniem, nie ma żadnej teorii do nauki, tylko praktyka... ja sama miałam kiedyś stres z tym związany bo nie wiedziałam jak to robić. Ale na szczęście miałam dobrego i wyrozumiałego nauczyciela :sexy:
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
albo nauczycielka :D dla mezczyzn oczywiscie :)
a co do lodzikow - tesh nie przedpadam za tymi co sie w przeylku koncza, ale jak ktos jest tego wart to sie poswiecam. Ojejej - moje usteczka jush dawno nie trenowaly :) mam nadzieje, ze nie zapomna jak to sie robi :)
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
no ja mam nadzieje, ze to jest tak samo jak np. z jazda na rowerze :D
ze jak czlowiek sie raz nauczy "kule robic" :D , to potem to jush wchodzi w krew i w srodku nocy o pólnocy moze :p
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
jak tylko dorwe kogos w koncu, to sprawdze czy jeszcze pamietam :)
wierze, ze tak :D
a moze..tak dla potrenowania, jakiegos banana se kupic czy jak?
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
Ten mój facet chce żebym wzięła do buzi jego całego penisa , no i próbowałam i jak narazie to wzięłam ale nie dokońca całego... jak myślicie po pewnym czasie sie to zmieni i będe mogła wziąć całego ?

bez problemu jak z kazda umiejetnoscia ktora sie trenuje :p ale zalezy tez jak dlugi jest sprzet bo jesli nie chcesz brac do gardla, a on jest na tyle dlugi (ile cm ?) to nigdy go nie zmiescisz a jesli chcesz calego i bedziesz do gardla to musisz sie odluczyc odruchu wymiotnego wiem jak to brzmi ale taka prawda, wszystko trzeba robic powoli i delikatnie probowac i posowac sie powoli o cm, moja dziewczyna trenowala dlugo bo kilka miesiecy i teraz daje sobie bez problemu rade :p


a co do spermy to najlepiej na jezyczek albo prosto do buzi mmmm
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
zabrzmialo jakbys sam probowal... :D

spremy czy na buzie ? ... :p

a jeszcze jedno najlepiej przy tak glebokim ssaniu maleog miec wyciagniety jezyczek no ale to wyzsza szkola jazdy , a jeszcze lepiej jak tak wyciagnietym jezyczkiem podczas ssania lizac jednoczesnie jajeczka ale to juz lata praktyki :p aa i duzo slinki mniam uwielbiam jak moj jest sliski wtedy latwo i szybko wszedzie wchodzi , ze tak powiem bez pukania :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
o widze ze maniac do nas powrocil :)
a coz za rady przyniosl :p no calego to jakos wloze, ale odruch wymiotny mi pozostal niestety, ale z z tm saniem i lizaniem jednoczesie to chyba nie umiem :]
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
spremy czy na buzie ? ... :p
myslalam o spermie :p

a co do tych technik opisanych przez Maniaca...to ja jeszcze musze sie troche pouczyc..kilka lat sie znaczy :p
o ile w ogole sie naucze, bo ja nie mam podzielnej uwagi i trudno mi bedzie utrzymywac staly poziom nawilzenia moich ust sliną, miec jezyk na wierzchu i jeszcze jajeczka nim piescic. Skomplikowane to troche. Ale...moze za kilka lat przy dobrych wiatrach i obecnosci eksponatu do trenowania :)
 
Do góry