Co z tymi gumkami ?

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
Ludzie to maja pomysly....Szkoda, ze nie pomysla, ze im tez kiedys taki niesmaczny "kawal" ktos moze zrobic...
Ty to chociaz masz pewne dojscie do gumek :)

ludzie nie mysla,ze ich moze spotkac t5o samo :p Hehe no moje sa pewne :) Nikt mi ich nie przedziurawi ;) Ale popwiem Wam, ze jak na poczatku sprzedawalm gumki to sie dziwnie czulam :p I jak ktos starszy kupuje nawet do tej pory a ja siedze to jest takie spojzenie dziwne z jego stroy i najpierw wezmie fajki czy cos a dopiero pozniej gumki :p
 

kasiula16

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
UK
I ja jak pierwszy raz kupwalam gumki to dziwnie sie czulam... Niby to bylo normale, bo przeciez nie tylo ja kupowalam, ale mimo wszystko czulam taki dziwny wstyd...
Mysle, ze juz w gimnazjach powinny byc automaty z gumkami, zeby mlodzi ludzie mieli do nich lepszy dostep. No i na ulicy tez, bo starsi ludzie tez sie wstydza...
Ja kupilam, Ty kupilas, ale ilu mlodych ludzi nie kupuje bo sie wstydza, a pozniej slyszymy o wpadkach i roznych chorobach przenoszonych poprzez sex...
 

Martunia0704

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
277
Punkty reakcji
3
No dokladnie a szczegolnie jeśli sie mieszka na wsi bo pozniej cała wieś o tym bedzie gadać ze ktoś gumki kupował
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
heh ja pamietam jak bylam jeszcze w liceum i kupowalam w aptece prezerwatywy a za mna w kolejce moja wychowawczyni haha :D , pozniej mialam u niej przesrane ale za co to nie wie :niepewny: m
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
heh ja pamietam jak bylam jeszcze w liceum i kupowalam w aptece prezerwatywy a za mna w kolejce moja wychowawczyni haha :D , pozniej mialam u niej przesrane ale za co to nie wie :niepewny: m

Nie rozumiem jej, przecież to, że młodzi ludzie kupują prezerwatywy lub inne środki anty to chyba dobrze. Lepiej się zabezpieczyć niż zaliczyć wpadkę w liceum

Mysle, ze juz w gimnazjach powinny byc automaty z gumkami
Wszystko ok, ale jak gumki będą długo siedzieć w automacie to też niedobrze. Ja bym nie ryzykowała prezerwatywą z automatu ;) ale dla ludzi wstydliwych to lepsze to niż nic ;)
 

armi

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
1 189
Punkty reakcji
2
No dokladnie a szczegolnie jeśli sie mieszka na wsi bo pozniej cała wieś o tym bedzie gadać ze ktoś gumki kupował

Albo papier toaletowy :lol:
I ja jak pierwszy raz kupwalam gumki to dziwnie sie czulam... Niby to bylo normale, bo przeciez nie tylo ja kupowalam, ale mimo wszystko czulam taki dziwny wstyd...
No bez przesady. Małżonkowie nie muszą się wstydzić gumek bo to nie grzech.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Justyśkaa współczuje tej chwili w której zobaczyłas ze za Tobą stoi :]

najlepiej kupować w sklepie samoobsługowym typu tesco :p
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
tak, moja mama wiedziala ze uprawiam seks z chlopakiem hehe
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
No w małym miejscowościach to jest "zgroza'.
Koleżanka kupowała tampony i jedna nauczycielka to zobaczyła to doniosła dla dyrektorki a ta zorganizowała pogadanke o szkodliwości tamponów...
Z prezerwatywami największa akcja była wtedy gdy wychowawczyni wymyśliła prezent na dzień chłopaka - prezerwatywy a w nich nalany jogurt...
Wtedy to rodzice przyszli się wykłócać czego szkoła uczy ;)
 

neska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
80
Punkty reakcji
0
mnie gumki nigdy nie zawiodły a używałam durexa , w sumie teraz już nie potrzebuje :sexy: , natomiast moją koleżankę kiedyś zawiodły durexy i to kilka razy jej pękła , teraz wiem że zmieniła firmę ale niestety nie pamiętam na jaka i ani razu jej nie pekła
a co do zakupu gumek , to jakoś super markety(typu TESCO) mnie odstraszają (ble) jak już do wole w aptece
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Justyśkaa dobrze że wiedziala przynajmniej akcji nie mialaś z jej strony :p

smerfetka masakra :]
że co tamponów kupować nie wolno?

my zawsze kupujemy gumki w supermarketach
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
kupujesz czy kupowałas? :p

ja różnie gdzie podpadnie w carrefourze, tesco czy gdzie indziej jeszcze
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
niestety mi sie przytrafily 2 pekniecia! I juz nie wierze gumkom, z tego co pamietam byly to durexy oraz Unimil. Niby dobra firma a jednak.. polecam inne zabezpieczenie jezeli ma sie stalego partnera :)
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
smerfetka masakra splash.gif
że co tamponów kupować nie wolno?

Jakby tu powiedzieć.. To stara panna była ;)
A wracając do tematu to zawsze mozna takie wielkie opakowanie kupić prezerwatyw co starcza na dłużej ;)
 

koniczynka_21

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Mnie i mojego chłopaka strasznie zawiodły Unimil :/ juz nigdy ich nie kupimy, niestety pekły, ale wszystko się dobrze zakończyło. Później używaliśmy tylko Durex i było ok. A Elite bardzo lubie
 
Do góry