co z tym zrobic..?

aikon6

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Gliwice
Heej:)
Jak zawsze mam jakis problem.. tym razem znow dziewczyna... :D Nie nede sie specjalnie rozpisywal tylko przejde do rzeczy... Znamy sie juz 1,5 roku jednak dopiero 2 miesiace tak troszQ bardziej... <_< Wyniknela pewna sytauacja i chcialbym ja zaprosic na mily spacer... tylko ze jak zwykle przy fajniejszej dziewczynie... pomysly gdzies ulatuja :mruga: Moze podpowiecie co nieco... jak mialoby to wygladac... zeby z tej znajomosci cos rozkrecic BB) ...
Pozdrawiam...
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
hm, jak się z Nią kontaktujesz prze ciesz jakoś z Nią widujesz się .... jeśli tylko dzwonicie to wystarczy po prosu powiedzieć : chodźmy na spacer
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Jak na miły spacer, to chyba prosto z mostu, to jest przeciesz najlepsza metoda ;)
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Wiesz .. co do miejsca to może być jakiekolwiek które wpadłoby Ci do głowy ważne jaka będzie atmosfera jak będziecie spędzać czas razem jak Ty będziesz sie zachowywał żeby dziewczyna czuła się swobodnie rozmowa toczyła sie do przodu a co do propozycji to zapytaj sie jej wprost - odważnie . Na pożegnanie możesz ją pocałować w policzek ewentualnie zapytać czy jej podobalo spotkanie i kiedy znalazlaby czas żebyscie mogli sie znow zobaczyć . A w trakcie -
możesz ja przytulić , potrzymać za ręke , spojrzeć głęboko w oczy .. aa zresztą co ja Ci będe doradzać napewno poradzisz sobie bez problemu ; )
 

nelanelkowska

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
1
Wiek
34
No napewno na początek coś niezobowiązującego hehe ;D jakiś park czy cuś
 

iwasta89

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
tam gdzie mieszkasz napewno jest jakis fajne miejsce gdzie mozna wyjsc na spacer...ogród botaniczny,park...na koncu mozesz zabrac ja na soczek;) kupic loda a powiedz normalnie nie kręcąc...
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
zeby z tej znajomosci cos rozkrecic BB) ...
Weź ją do wesołego miasteczka na karuzelę :zmeczony:

Skoro jako tako lepiej znacie się od dwóch miesięcy, zaproś ją na zwykły spacer, najważniejsza i tak jest rozmowa. Jeśli będziecie się ze sobą dogadywać, to znajomość sama się 'rozkręci'.
 

Paulincia

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Bielska_Białej
Poprostu weź ją gdzieś do parku albo tak poprostu pochodzic sobie gdzieś bez celu jak zaproponujesz spacer tak poprostu napewno się zgodzi a poźniej to już pójdzie z górki powodzenia:)
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
do sexshopu ;-P To takie nowatorskie, sprawdzisz przy okazji jej poczucie humoru i odwagę :p
 

Anusiatko

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
` Nibylandia
Po prostu zaproponuj jej spacer. Skoro znacie się już dosyć sporo czasu, wątpie żeby odmówiła ;) A kiedy już się zgodzi idźcie przejść się w jakieś fajne miejsce. Pogadacie, pośmiejecie się - zobaczysz jakoś to wszystko się rozwinie ;)
 
Do góry