Co Z Nim Zrobic?

sliwka912

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
114
Punkty reakcji
0
moj chlopak obrazil moja psiapsiole i ja go leciutko uderzylam na serio lekko a on sie jeszcze na mnie obrazil i sobie poszedl! a to on rzuce niestosowne teksty pod adres mojej najlepszej kupeli!! co mam teraz zrobic?? help
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
oj ciezka sprawa, zraniona duma faceta..myslisz,ze to Ty powinnas robic pierwszys krok, skoro to jego wina..polecam sie nad tym 10 razy zastanowic..bardzo trudna sprawa przyjazn i milosc, jesli brak jest akceptacji obu stron nigdy nie bedzie dobrze:(
 

editt

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
cięzka sprawa. jesli zrobilas to przy przyjaciolce to bedzie sie troszke gniewal. mialam podobna sytuacje tylko zrobilam to przy 6 osobach. po tym okropnym czynie trochce sie na mnie luby gniewal ale po pewnym czasie przyszedl do mnie i przyznal mi racje. Miejmy nadzieje ze i tak bedzie w twoim przypadku.pozdrawiam
 

s3e

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
zasluzyl? to niech poniesie konsekwencje ale zastanow sie czy on by podniosl reke na ciebie w takiej sytuacji? najlepsze rozwiazanie - szczera rozmowa
 

Abuś

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2005
Posty
194
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Chełm
nie wyobrazam sobie jak mozna wlasnego chlopaka uderzyc :| :p nie dziwie sie ze tak zareagowal.. pogadaj z nim
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
jak mu zależy to zepchnie dumę na bok.. ale musisz mu wytłumaczyć dlaczego tak zrobiłaś :p
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ciężka sytuacja .... ujj.... jeśli on nie umie zrozumiec tego ze to Twoja przyjaciółka to znaczy ze zasłuzyl sobie na te uderzenie ... sądze ze on jest o nią zazdrosny ze spedzasz z nim mniej czasu bo ona staje wam na drodze . Ale nie poszło po jego myśli bo nie wiedział ze staniesz po jej stronieee .... hh... daj mu czas na pewno zrozumie że popełnił bład
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Dobrze, że go uderzyłaś...należało mu się!!! Broń Boże go za to nie przepraszaj!
Uraziłaś jego dumę przy wszystkich...to musiało zaboleć. Zasłużył sobie na to. Pierwsza się do niego nie odzywaj...poczekaj, aż on zrobi pierwszy krok. pozdro
 

sliwka912

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
114
Punkty reakcji
0
ale to bylo lekkie trzepniecie go szalem!!! a nie ze ja go z piesci w morde walnelam a on sie obrazil
 

assia444

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
42
obrazil sie bo jego chlopskie ego sie uaktywnilo .. nie przepraszaj go bo bedzie myslal ze mu bedzie uchodzilo wszystko na sucho i bedzie sobie pozwalal na coraz wiecej. jak mu nie pasuje niech sie faka :D
przyjazn jest najwazniejsza a jak mu nie pasuja twoje kumpele to ma problem.musi to poprostu zaakceptowac i tyle:D

a jak bedzie do ciebie jeszcze spapał to mu powiedz ze jest jak "Q"-> zero z ogonkiem :D
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
no widze tu lekkie poruszenie, bez przasady zebys go przepraszala, to raczej on poiwnien przeprosic twoja przyjacilke za swoje zachowanie. to ze jestes z nim nie znaczy ze ma ci od poczatku ustawiac zycie i zmieniac przyjaciol. Wydaje mi sie ze wazniejsza i bardziej wartosciowa jest przyjazn, bo milosci czesto sie zmnieniaja zwlaszcza w mlodym wieku, a przyjaciele sa do konca, jesli sa prawdziwi oczywiscie...nie ma sie nad czym zastanawiac
 
Do góry