Co z 4400?

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Ludzie co jest że dzisiaj w tvp 1 zamiast 2 odcinków 4400 puscili jakiś film? :(  Chcą mnie załamac? :mruga:
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
a skąd my możemy wiedzieć co jest? :p
tak na pewno w tv pomyśleli załamiemy trinkera i nie puścimy jego serialu :p
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Ty się śmiejesz a to powazna sprawa :p  Może ktoś cos o tym słyszał w telewizji co ja przegapiłem :p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
rozumiem że to tak poważna sprawa że trzeba było o tym tu napisać :p i na pewno jest tu wielu fanów tego serialu co zaraz przyłączą się do dyskusji co się stało :p
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
No pewnie nie ogladam tego sam w całej polsce <_<  Poczekam aż kto inny tu odpisze a z toba sobie na gg podyskutuje :emonitator:
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Zero zrozumienia :p  Juz do nich napisałem. Ciekawe kiedy odpisza :p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
i co? jaki był ten poważny powód dla którego nie puścili twojego serialu? :D
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
I z powodu tego musisz zakładac nowy temat? :mruga: Btw. nie oglądałem tego nigdy i nie zamierzam :p
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Założyłem temat bo nigdzie o zmianie nie było informacji i nikt sie tu nie musi sie wypowiadać jeśli go to nie interesuje :/  A jakby ktos chciał wiedzieć to juz się zorientowałem ze jest zmieniana ramowką i jak na razie jest serial emitowany po 22 w poniedzialki ale tylko jeden odcinek i nie wiadomo jak długo tak bedzie.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
A jakby ktos chciał wiedzieć to juz się zorientowałem ze jest zmieniana ramowką i jak na razie jest serial emitowany po 22 w poniedzialki ale tylko jeden odcinek i nie wiadomo jak długo tak bedzie.
Litości. Oni nie mają kiedy ramówki zmieniać? No to trudno. Ja w poniedziałki po 22 idę spać, zeby we wtorek normalnie funkcjonować. Ale skoro ich zdaniem więcej widzów przyciągną w czwarki o 20 jakieś marne filmy z lat 90. no to ich problem.
 
D

DamianQ

Guest
Co jeszcze leci 4400 oglądałem go dwa razy pod rząd co znaczy pod rzędy od godziny gdzieś 18 do godz. około 3 w nocy wszystkie odcinki na raz :) Z rok z hakiem temu. A jak nie było odcinka to mieli ważny powód nadciągnęli trochę z czasem i musieli uciąć troszkę czasu zabierając jeden odcinek :)
 
Do góry