Co wybrac? komp czy tv

domel.spi

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piekary Śl.
Witam wszystkich

mam mały dylemat a mianowicie chce zakupić głośniki do komputera lub do TV tylko zastanawiam sie co będzie lepszym rozwiązaniem.

posiadam laptopa z karta dźwiękową Realtek Digital Output nie mam pojęcia co to znaczy :) no i telewizorek (z tych lepszych:))

i teraz mój problem :)

- albo kupić dobre głośniki do kompa (w granicach 300zl 2.1 lub 5.1) dodatkowe pytanie które lepsze 2.1 czy 5.1 :]
- albo kopić małe kino domowe oczywiście koszty będą większe


właściwie tak sobie myślę ze chyba jednak lepszym rozwiązaniem będą głośniki do kompa tylko czy dźwięk będzie odpowiedni...
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
A wg. mnie głośniki do TV i zaniwestowanie w parę złotych w kabel dzięki któremu będziesz mógł połączyć TV z laptopa, oczywiście jeśli masz w miarę dobrą kartę graficzną w laptopie...takie rozwiązanie wg. mnie jest dobre, bo możesz z dobrym dzwiękiem oglądać telewizję, w razie czego podłączyć laptop i słuchać z niego muzę przez TV...
 

domel.spi

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piekary Śl.
A wg. mnie głośniki do TV i zaniwestowanie w parę złotych w kabel dzięki któremu będziesz mógł połączyć TV z laptopa, oczywiście jeśli masz w miarę dobrą kartę graficzną w laptopie...takie rozwiązanie wg. mnie jest dobre, bo możesz z dobrym dzwiękiem oglądać telewizję, w razie czego podłączyć laptop i słuchać z niego muzę przez TV...

kabelek juz mam :)

co do głośników do TV czy znajdę cos dobrego w granicach 300zl? czy muszę jednak zainwestować więcej kaski? nie znam sie kompletnie dlatego pytam :) chodzi mi głownie o głośniki bo laptopa mogę podłączyć do TV bez problemu wiec DVD odpada
 

domel.spi

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piekary Śl.
znalazłem cos ciekawego creative T6100 ma ktos takie głośniki??

jeszcze jedno pytanie, da sie głośniki z kompa podłączyć do TV?? nie mam wejścia na słuchawki w tv
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Pytasz o głośniki czy pasują z kompa do TV.Zależy jaki masz telewizor.Jeżeli masz odpowiednie wejścia to...tak.Jeżeli nie masz to niestety nie wejdą.U mnie akurat nie wejdą.
 

kora1

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
42
asne ze głośniki do TV. Te od Tv zawsze mozna podlączyc do kompa a jhesli podlaczysz te kompuyterowe do tv to jakos dzwieku moze pozostawic wiele do życzenia


Do Tv da sie wkombinowac głośńiki - wystaczy miec tylko odpowiednia przełaczke - jesli oczywiscie nie masz odpowiedniego wejdca
a czemu takie male piyki chcesz nie lepiej juz zainwestowac w cos wiekszego? np.a.jpg
 

kora1

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
42
sorrki nie zauwazylam ze do 300 zł - do 300 zl w dobrej jakosci cos? no to juz trzeba poszukac
 

domel.spi

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piekary Śl.
powiedzcie mi czy ktoś wie jakim kablem podlaczyc głośniki Logitech x540 do TV? telewizor mam z tych "lepszych"

mogę wysłać fotki wejść ale to dopiero wieczorem

ale jak ktoś juz to przerabiał to proszę o podpowiedz :)

dzięki z góry
 

domel.spi

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piekary Śl.
odświeżam temat z nowym pytaniem :)

czy wie ktoś dlaczego tylne głośniki grają ciszej albo wcale?? gdzie mam cos pozmieniać? mam Viste i nie mam pojęcia gdzie to ustawić...
 

jed94

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tuchola
ja bym brał do TV kino domowe, bo jak chcesz posłuchac mp3 to sobie np. pendrive do usb wkładasz albo tradycyjniej, wypalasz płytkę i masz ; ) a do lapcia to nie wiem czy tak bardzo się przydadzą, no chyba, ze laptop u Ciebie robi za domowy i stoi w jednym miejscu :)
 
Do góry