Co Wy Na To?

Sasquatch

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
w.g. mnie zły pomysł, niewchodze w to.
Musze sie z Toba nzgodzić. Nie wiem czy wiecie, ale ludzie wszscy sa tak zwanymi psionikami. Potrafią coś zdziaąłś samą myśla, choć w małym stopniu. jeżeli wielu ludzi podczas modlitwy się skupia na czys, to nawet jak sie okaże, że boga nie ma, to pomóc mogą. Samą siłą woli ;) Taka prawda!
 

Magduśka

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
to moze by skończyć już z tym pisaniem czy ktos popiera czy nie? tylko po prostu podać jakas intencję? jak popierasz to się pomódl jak nie to nie!
 

nadia

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
212
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Módlmy się za ludzi, którzy są tak zabiegani, że zapominają o Jezusie, aby umieli znaleźć czas na spotkanie z Nim.
Pomódlmy się również za bezdomnych i głodnych, chorych i opuszczonych, aby doznali pomocy i opieki ze strony dobrych ludzi.
 

katalia

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
32
mysle ze to dobry pomysl...w koncu im wiecej ludzi sie modli (szczerze i naprawde chce zeby to o co sie modli sie stalo) tym lepsze skutki (tak mysle)...
 

Atiras

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
270
Punkty reakcji
0
Nie odpowiadajcie tyle że jesteście za bo się temat za długi zrobi :) Piszcie jakieś pomysły i pod nimi np dopiszcie że dobry pomysł :)

Módlmy się o wsparcie dla ludzi poświęcających swoje życie dla Jezusa.
 

nadia

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
212
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Módlmy się za ludzi, którzy są tak zabiegani, że zapominają o Jezusie, aby umieli znaleźć czas na spotkanie z Nim.
Pomódlmy się również za bezdomnych i głodnych, chorych i opuszczonych, aby doznali pomocy i opieki ze strony dobrych ludzi.


ponawiam moje intencje i dodaje nowe

pomódlmy sie również za ludzi starszych i chorych, aby swe cierpienie za pośrednictwem Maeyi oddawali Chrystusowi.


przyłączcie się do mojej prośby
-dziękuje Ci Atiras za stwóżenie tej strony :)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Musze sie z Toba nzgodzić. Nie wiem czy wiecie, ale ludzie wszscy sa tak zwanymi psionikami. Potrafią coś zdziaąłś samą myśla, choć w małym stopniu. jeżeli wielu ludzi podczas modlitwy się skupia na czys, to nawet jak sie okaże, że boga nie ma, to pomóc mogą. Samą siłą woli ;) Taka prawda!

wiem o co ci chodzi. PSIonice wiem mało, nawet bardzo malo ale kojarze o co ci chodzi, ja bardziej pogłębiam sie w LD/oobe.

dlaczego zly pomysł? strata czasu, waszego boga nie ma.
 

Atiras

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
270
Punkty reakcji
0
ponury_murzyn
Nie będę z Tobą dyskutował, bo nie o to w tym temacie chodzi. Jak chcecie sobie pogadać o psionice to załóżcie taki temat... Powiedziałeś że Ci to nie odpowiada, więc po prostu tu nie zaglądaj.
 

Vaness

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2005
Posty
39
Punkty reakcji
0
Pomódlmy się za Majunię, moją kochaną 7tygodniową koteczkę, bo bardzo choruje i już nie wiem jak jej pomóc, zastrzyki działały na początku, dzisiaj Kochana nie miała apetyciku, nic nie zjadla :( Poprośmy Boga, by dał Jej siłę!

Tak się martwię!!
 
Do góry