Co wolicie..

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Jak w temacie;). Co wolicie? i dlaczego? ja osobiście wolę ferie gdy jest śnieg, a jak nie ma to wakacje, bo i dłużej wolnego jest, ale ogólnie to wole zimę jak lato:p.
 

Tao

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
449
Punkty reakcji
0
Miasto
Domek na Hawajach
A ja przeciwnie. Wolę wakacje letnie. Dlaczego? Jest ciepło, jest dużo wolnego czasu, nie trzeba się grubo ubierać i nocne wracanie jest przyjemne, a nie katuszą dla ciepłolubnego organizmu ;d. W lato Słońce świeci i szare rzeczy stają się kolorowe. Większa swoboda i więcej rzeczy do robienia. Co nie znaczy, że nie lubię ferii zimowych ;)
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Wakacje są dobre, bo są dłuższe :p
Ale nie lubię tego upału i ferie też bardzo lubię :)
 

SkrawekTęczy

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
31
w sumie lubię każdy czas wolny od szkoły, aczkolwiek i tak stanowczo wybieram wakacje;D
jest ciepło, basen, obóz, nie trzeba chodzić w ubraniach przez które przypominam wielkiego miśka polarnego:D
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Wakacje po dłużej trwają.!
Ale ferie też są fajna ale jak śnieg jest to można na nartach pośmigać. xDD
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Właśnie jak jest... u mnie to w ogóle nie ma, zaczęło padać, gdy mi się ferie kończą, super <_<.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
zdecydowanie wakacje, bo sa dluzsze, jest cieplo, jest lato
 

klauducha14

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
357
Punkty reakcji
2
Miasto
z raju
dla mnie to jest obojetne
po pierwsze:wakacje bo uwielbiam słońce,wyjazdy nad morze,i calonocne imprezy
po drugie:ferie gdyz jest snieg,mozna lepic balwana i mozna odpoczac od szkoly,pomimo tego ze wakacje sa dluzsze.

Nie wazne gdzie i kiedy,ale z kim.Najlepiej z przyjaciołmi.Ale tu i tu mozna się zakochać XDViva,viva el amor
 

Inochi

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ogólnie kocham święta, weekendy, ferie i wakacje. Argument - brak zajęć lekcyjnych :)

Jednakże foworyzuję wakacje. Latem można fajniej spędzać czas. Ciepły klimat jakoś tak bardziej sprzyja poznawianiu nowych ludzi, zabawie. Mam najwięcej miłych wspomnień właśnie z tej pory roku.
 

genialny

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
wakacje SA the Best jest cieplo dlugo jasno duzo wolnego czasu a po za tym slonce pozytywnie nakreca
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
Zdecydowanie wakacje! Są dłuższe, więc można gdzieś na dłużej wyjechać. Jest ciepło, a co ważniejsze nie ma śniegu! Czasem w szkole narobią się takie zaległości, że trzeba siedzieć całe ferie nadrabiać, gdy są wakacje nie trzeba zupełnie NIC robić! Byle do wakacji!
 
M

malina.

Guest
Wakacje.
jest ciepło i słonecznie, a ja uwielbiam słoneczko.
iiii, można zaszaleć. nie trzeba chodzić w tych idiotycznych kurtkach. a poza tym z każdych wakacji mam za:cenzura:iście miłe wspomnienia. ^_^
 

majowa

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wakacjeee ;D

1. bo są dłuższe
2. bo na wakacje nikt nic nie zada
3. bo ciepło i opalić się można
4. bo wszystko jest zielone i piękne i można się cieszyć życiem ;D

:eek:k:
 

ave666

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
721
Punkty reakcji
2
Wiek
17
wakacje bo ...jest cieplutko i wystarcza mi czasu zeby zapomniec a raczej nie myslec przez jakis czas o szkole. ferie niestety takiego uczucia nie dają
 
Do góry