Co was odpycha w osobach innej płci?

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
Wcześniej miałam wilka u rodziców też zmarł ze starości i od szczeniaka -ale numer z niego był A ten to normalnie niebo a ziemia . Sam włazi do wanny do kąpieli ha ha tylko trzeba go zachęcić kawałkiem mięsa a potem siedzi spokojnie (tylko za pierwszym razem miała niezły cyrk ale załapał że nie chcę mu krzywdy zrobić ).


Ha Ha Safari chyba Chcesz mnie odstresować dobra ha ha metoda ,
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Moje nigdy nie lubiły się kąpać , a jak się je na siłę brało do wanny to niezły polew był :D miała fajnego psa , był on szkolony , bardzo mądry , był psem policyjnym tylko został odrzucony bo bardzo bał się huków , do niego to dopiero wszyscy byli przyzwyczajeni , po śmierci dziadka chyba tydzień go nie było w domu , znaleźli go na cmentarzu przy grobie ledwie żywego , lecz w końcu i tak zdechł ze strachu , w burzę serce mu siadło . Jak to się mówi pies najlepszy przyjaciel człowieka , i coraz bardziej utwierdzam się w tym przekonaniu .

a pomaga ?? :p
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
ha ha mój to reaguje na śmieciarkę tak bardzo i na wystrzały ale ha ha siedziałam i gadałam do niego to teraz już jest spokojniejszy i chyba zaczął olewać bo tylko przychodzi żeby go przytulić i już się nie denerwuje.


Ha ha muzyka na uszach też pomaga dzięki ! ale chyba trochę przeginamy
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
no troszkę :p nie ten temat , tu ludzie maja poważne problemy a my gadu gadu o pieskach :p
 

Ocean Soul

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Myszków
hmm... wywyższanie się niektórych osób nad drugimi...
Typu ja jestem fajny bo mam BMW bo mi tata kupił, a Ty jesteś frajer bo tyrasz po 14h i jeździsz "Maluszkiem"
taki przykładzik...
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
dokładnie :D moderator też człowiek powinien zrozumieć , sam chyba też ma pieska no ale następnym razem to chyba już w dziale o zwierzętach :p

hmm... wywyższanie się niektórych osób nad drugimi...
Typu ja jestem fajny bo mam BMW bo mi tata kupił, a Ty jesteś frajer bo tyrasz po 14h i jeździsz "Maluszkiem"
taki przykładzik...

ale słuszny przykładzik , jaka w tym satysfakcja jest jak się idzie na gotowca , większą miałbym frajdę z tego jakbym sam zarobił sobie na samochód , przynajmniej pokazuje się tym że się jest zaradnym a nie siedzi się na utrzymaniu bogatego tatusie , a później na to BMW rwie się blachy to już jest masakra totalna :D
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
Ha ha no niby tak może dziś dzień dobroci dla zwierząt -użytkowników ha ha

Co do maluszka zgadzam się dokładnie tak teraz jest nie liczy się to co człowiek sam sobie jest wdzięczny tylko liczy się fura Tatusiowa ech ale teraz pojęcie mają kobietki normalnie aż strach pomyśleć ha ha nie moje pokolenie ale jakoś nie mogę przyzwyczaić się do tej rzeczywistości , Niektórzy tak pięknie piszą w opisach a cholera nie wiedzą co te słowa znaczą pustka tak jak w głowach
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
Widzę ha ha że nieśmiało włączają się do rozmowy Inni to miło tylko ha ha autorka tematu znikła . ale narobiliśmy hm chyba ja narobiłam to tak jak wczoraj z tą panną od Anglika
 

Ocean Soul

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Myszków
No ale niestety tak już jest :/

Ehhh i najgorsze jest to ze wszystko idzie cały czas w złą strone :/
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
ha ha no to tak już jest z tą naszą polską rzeczywistością Ludziska zapominają co jest naprawdę ważne i godne zainteresowania Potem tylko płacz w " trudne sprawy "albo "ciąża -co mam zrobić " szczerze mówiąc nie sądziłam że kiedykolwiek będę współczuć facetom po tych wszystkich poturbowaniach a dziś powiedziałam to dwa razy głośno (napisałam )
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
e tam fajnie się pisało :D co do tematu społeczeństwo nie stety głupieje , a mi się najbardziej podoba jedna sprawa na wielu portalach ludzie piszą a zwłaszcza dziewczyny że nie lubią różowych lal , lecz po niektórych zdjęciach , sposobie wypowiedzi nie zdają sobie sprawy z tego że powoli się same takie robią , nie mówię tu w ogóle tylko o poszczególnych przypadkach których jest coraz więcej .
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
Safari ha ha jestem kobietą ha ha "ciekawostką przyrodniczą " ale to co teraz się dzieje to normalnie szok .
Może naprawdę jestem z innej rzeczywistości i ha ha 100 lat za murzynami ale naprawdę przeraża mnie to co teraz się dzieje kurcze chyba to cholerne zamknięcie w czterech ścianach odizolowało mnie od rzeczywistości ale szczerze nie widzę dla siebie miejsca w tej rzeczywistości normalnie zjedzą mnie na śniadanie !

Dobrze że wyciągnęłam wnioski z lekcji życiowych
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
e tam fajnie się pisało :D co do tematu społeczeństwo nie stety głupieje , a mi się najbardziej podoba jedna sprawa na wielu portalach ludzie piszą a zwłaszcza dziewczyny że nie lubią różowych lal , lecz po niektórych zdjęciach , sposobie wypowiedzi nie zdają sobie sprawy z tego że powoli się same takie robią , nie mówię tu w ogóle tylko o poszczególnych przypadkach których jest coraz więcej .
haha skąd ja to znam . Moja kolezanka do mnie : ta dziewczyna to taka typowa blachara. Tak mi sie z niej smiac zachcialo bo sama tak na kase leci , ze nigdy by sie z biednym chlopakiem nie umowila . Jednak ludzie to obludni sa .
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
Ha ha widzę że (na szczęście jest większe grono normalnych, naprawdę czytając nie które posty człowiekowi włosy się jeżą na głowie
 

Ocean Soul

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Myszków
a mi się najbardziej podoba jedna sprawa na wielu portalach ludzie piszą a zwłaszcza że nie lubią różowych lal , lecz po niektórych zdjęciach ,

Zabrzmi to okrutnie :p ale ja lubie właśnie się śmiać z takich "dziewczyn"
Lubię patrzeć jak ludzie idą za "modą" (?)
Generalnie czasem to lepsze niż Demotywatory :D
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Szczególnie odpychają mnie zachowania typu "co to nie ja", ale to akurat u wszystkich płci występuje.
 
K

kinga_sc

Guest
no tak, wywyższanie się zwane jako "wyżej:cenzura: niż dupę mam", mamusia tatuś kupili i co to ja nie jestem, bo mam, a druga osoba zapierdala na coś całe życie, własną pracą i jest z tego dumna!

poza tym ślepe podążanie za modą, ona ma to i ja muszę, a w szczególnych przypadkach widać to w szkole, jakaś panna wzór do naśladowania, przeważnioe pustak, ale popularna i każdy chce być jak ona

co mnie jeszcze wkurza:
- brak wrażliwości na cudzą krzywdę
- znęcanie się nad słabszymi
- j/w ale tyczy zwierzątek
- udawanie kogoś kim się nie jest
- długo by wymieniać...
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
hm, ludzie teraz płytko (nawet bardzo )płytko podchodzą do tematu związki , przyjaźnie itd. a potem szok maleńki jak przychodzi pochodzić po "schodach życia "
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Ładnie powiedziane , dlatego trzeba zwracać uwagę nie tylko na wygląd , lecz przede wszystkim na charakter . Bo w przyszłości może być ZĄG :D
 
Do góry