Co Wam Podoba Się W Dziewczynach? (małe Objasnienie)

Status
Zamknięty.

błękit_nieba

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Poprzedni mój temat został zablokowany bo chyba wyraziłam się niejasno. Nie chodzi mi tylko o to co podnieca chłopaków (ciało itp.). Chodzi mi o to jakie mają gusta. Czy lubią dziewczyny w związanych czy rozpuszczonych włosach? Chodzi mi także o charakter - czy wolicie kiedy dziewczyna śmieje głosno, czy otwarcie i dużo mówi, czy raczej wolicie małomówne i ciche istotki. Odtrącają was dziewczyny, które przeklinają?
 

tomek_zlotow

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
228
Punkty reakcji
0
Ja lubie jak dziewczyna ma rozpuszczone wlosy ale tylko gdy sa naprawde ladne i dlugieeee :p Lubie tez gdy dziewczyna w takim duzym gronie jest bardziej malo mownaitd. a gdy jest ze mna otwiera sie i mowi o wszytskim wtdedy czuje ze ufa mi. Odtracaja mnie dziewczyny ktore przeklinaja z uzaleznieniea ale nie taki ktore przeklna jak sie zdenerwuja albo cos. Fajnie tez jest jak czest patrzy mi w oczka :p i wychodzi z inicjatywa spotkania. Lubie tez gdy dziewczyna jest na imprezie bezemnie pisze do mnie smsy lub dzwoni ( troche glupie ale co tam na temat) jak mi sie cos jeszcze przypomni to napisze bo takich rzeczy ejs mnostwo.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
to pisz Tomuch pisz :).

Dżi jakby kazdemu chłopakowi sie tak podobało ;)

Rozpuszczone włosy... Ja się w nich aktuje... mam do pasa... i jak ej rozpuszczam to wieja na wszystkie strony :)

ja to staramsię klniecie ograniczac, klnę raczej tylko w gronie zaifanych osób, i jak ktos anprawde mnie wkurzy ;). I cioeszę sie z etgo. Bo spodziewałabym się po sobie w tej sprawie wiecej impullsywnosci, bo taka jestem z natury :).

a chłopak miałby byc przyjacielem, o wielu rzeczach chcialabym mu mowi c:).

Oj a w oczy to ja za bardzo pożadliwie patrze i wyzywajaco.
Zawsze anzywam to; prowokującym wzrokiem Martynki xD
 

kaczor

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
91
Punkty reakcji
0
To ja cos powiem , piekny zapach , sliczny usmiech (myjscie zabki ile wlezie ^_^) , otwartosc , no i jak duzo mowi to akurat ja tak lubie bo najgorsze sie nudzic przy dziewczynie :p Powiem ci tak dlugoooooooooo by bylo wymieniac . . . po czesci nie ma z czego brac przykladow najlepiej byc soba :D
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Jeśli chodzi o wygląd to podobnie jak tomek_zlotow, lubię u dziewczyn długie, rozpuszczone włosy. Uśmiech też jest ważny. Nie cierpię jak dziewczyna pali papierochy i pije. Dobrze jest jak dziewczyna nie jest jakąś plotkarą i nie oczekuje ciągle od facetów ciągłego adorowania i inicjatywy, ale czasem sama rzuci dobre słowo, uśmiechnie się czy coś w tym stylu.
 

Reason90

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Radomyśl Wielki
Nie cierpię jak dziewczyna pali papierochy i pije. Dobrze jest jak dziewczyna nie jest jakąś plotkarą i nie oczekuje ciągle od facetów ciągłego adorowania i inicjatywy, ale czasem sama rzuci dobre słowo, uśmiechnie się czy coś w tym stylu.

Dokładnie. Ja uwielbiam jak się tak patrzy, tak jakby pożądliwie, dużo uśmiecha i dba o siebie :)
 

Emil333

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
częstochowa
ja lubie jak dziewczyna ma wlosy rozpuszczone (ale nie zadlugie) moze byc tez troche ekstrawagancji (sam mam średniej długości wlosy i balejaż a wlasciwie to juz mi tylko pasemka zostaly bo troche je podciolem). ale wracajac do tematu to dobrze by bylo jak by miala poczucie humoru :) mozna by z nia na wiele tematow porozmawiac. Lepiej żeby nie przeklinala bo to troche dziewczyna nie wypada. Jeżeli ma jakis naluga to juz trudno (sam pale papierosy :() a poza tym wszystkim dobrze by bylo jak by tak po prostu mi pasowala pod wzgledem charakteru ;) :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry