Co Uzywać?

asia_krecik

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z gwiazd :P
Hej!:) mam straszny klopot nie wiem jakich kremow uzywac do twarzy jest ich tyle ze nie wiem co wybrac
a chcialabym nie drogiego a dobrego..
mam cere mieszana..moze wy uzywalyscie jakis fajnych kremow:)
zaproponujcie cosik:)
PozdRawIaM:*
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jejku nie wiem jak Twoja skora zareaguje, ale ja strasznie lubie niveę soft :) uwazam ze lepszego kremu nie ma
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja też używam kremu Nivea Soft i jest super jak dla mnie :) i wydaje mi się, że dla mieszanej cery będzie odpowiedni, ale nie jestem kosmetyczką więc nie zabij jak Ci nie bedzie odpowiadał... ;)
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
ja używałam nievea soft i moja twarz wyglądała tragicznie. dosłownie skóra mi schodziła. a też mam cere mieszaną. używam zwykłego kremu nivea, i mysle że jest najlepszy. odpowiednio natłuszcza skóre i jest super jako podkłąd pod makijarz. ale używałam też niedawno z garniera z lini ogórkowej do likwidacji niedoskonałości. też polecam, bo bardzo fajny i nie jest dwogi, kosztuje ok. 17 zł. powodzenia. :papa:
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja rowniez uzywam kremu Nivea Soft i jest niezastąpiony, nie wiem co bym bez niego zrobila :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
widze ze moj kofffany krem prowadzi :) cos chyba w nim jest jednak, wiec asiu sprobuj :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Tylko bez hihów prosze ale ja używam Bambino dla niemowlaczków i mi pomaga :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja uzywam jonhons jonhons i jest rewelacyjny :D szybko sie wchłania a skóra jest mięka i głatka :D
Ja mam cere mieszaną :D
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja uzywam kremu Moisture 24 z Avonu z tym ze jest to krem do skory suchej jaka mam ja :p Jest super.
 

AgNiEsZkA:*

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z daleka :D
Ja ,tak jak większosc wypowiadajacych sie uzywam kremu Nivea Soft jest poprostu rewelacyjny :D a cere mam mieszana .Pozdrawiam.
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Hej!:) mam straszny klopot nie wiem jakich kremow uzywac do twarzy jest ich tyle ze nie wiem co wybrac
a chcialabym nie drogiego a dobrego..
mam cere mieszana..moze wy uzywalyscie jakis fajnych kremow:)
zaproponujcie cosik:)
PozdRawIaM:*
Droga Asiu i tu ci powiem,ze kazda osoba musi sama sobie krem dostosowac.Sa w drogeriach saszetki z małymi probkami.Mozesz wyprobowac co kilka dni inny.
Kazda cera reaguje inaczej na ten sam krem:dla jednych moze byc przyczyna uczulenia,dla innych nie.
Powiem ci,ze ja mam tez cos pomiedzy mieszana cera,ale wszystkie kremy sa jakies takie no nie za abrdzo.Najlpeszy to jeszcze taka emulsja z Oriflame,ale ostatnio uzywam Maci i jest rewelacyjny.TYlko ze to juz drozszy specyfik,ale musze go stosowac. :):D
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Dla mnie superowy jest krem z Garniera .... ale wybor nalezy do Ciebie :)
 

anitka90

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Poprostu boski jest krem na dzień, Nivea z hydraminą. Ja używam do cery normalnej, ale jest też do mieszanej. Taki bardzo tani to on nie jest, kosztuje coś koło 16-18 zł, ale naprawde warto!
 

madziulka456

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Legnica
Moge ci polecić np. Dave intensive - cream albo Garnier czysta skóra A.Widze,że jesteś młoda więc poleciła bym ci ten drugi krem
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Wiecie co tak zachwalalyscie krem z Nivea ze udalo mi sie zalatwic probke, sprobowalam no i..... rzeczywiscie super :) Jak skonczy mi sie ten co mam czyli ten z avonu to kupie Nivea :)
 
Do góry