Co to?

  • Thread starter arkovianin
  • Rozpoczęty
A

arkovianin

Guest
Mam taką fajną przyjaciółkę na której mi zależy bardzo,ale wiem,że nic z tego nie będzie bo ona nic do mnie nie czuje(jej zdjęcie macie Państwo w profilu)ale to pomijając to.Gdy ją poznalem i się spotkaliśmy pierwszy raz to normalnie się przywitaliśmy no i poszliśmy na piwo.Normalnie i poludzku jak znajomi(dodam,że poznałem się z nią przez internet)ale to w tej wypowiedzi jest nie tak ważne i kluczowe!Ona ma/miała z:cenzura:anego na głowę chłopaka(przepraszam za wulgaryzmy ale inaczej się tego nie da nazwać)do tego ten chłopak jest żonaty i dzieciaty jak to się mówi.Bardzo chcę aby była szczęśliwa ale na pewno nie z tym po:cenzura:ańcem(inaczej tego nie nazwę).Mój plan się chyba spełnił bo okazało się,że jest on satanistą.Ona zaczęła się go bać.On mnie zaczął nawiedzać bo zazdrosny jest o nią,że ja się z nią spotykam.Chce mnie chyba zabić.Ciągle mam go przed oczami i mam normalnie shizy.Ostatnio wypiła sobie piwko ze starymi i pytam jej sie kto jest dla Ciebie ważny:"Twój chłopak czy ja"zaskoczyła mnie odpowiedź bo powiedziała,że ja,ale mniejsza o to.Mianowicie zaczęliśmy się zabawiać ze sobą.Ona zaczęła mnie prowokować spojrzeniem.Ja z kolei nie mogę się jej oprzeć.Zawsze robi to gdy nikogo nie ma w domu(dodam ze rodzina składa się z 3 osób oprócz niej).Dziś jednak zaczęła kręcić tyłkiem przy matce(tzn jak matka wyszła do pokoju a ja z nią byłem sam na sam w kuchni)Zabawy te polegają na tym,że pieścimy się na wzajem.Wiecie o co chodzi. :) Ona powiedziała,że dziś też będzie się ze mną kochać.Czasami siada na mnie i ujeżdża mnie.Co ja mam myśleć o tym i jak reagować jak tak samo jak i mi jak i jej się to podoba?
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Skoro sama inicjuje te "zabawy" to musi się jej to podobać. Może ma ochotę na coś bez zobowiązań ale boi się zapytać bo podejrzewa, że może Cię wtedy stracić jako przyjaciela.

Z tego co wiem to satanizm jest przez polskie prawo zabroniony(szerzenie itp.)... Jak się boisz, noś gaz, kastet, nóż sprężynowy czy coś takiego i jak się niespodziewanie pojawi to go odpowiednio potraktuj.
 

Tao

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
449
Punkty reakcji
0
Miasto
Domek na Hawajach
Trochę chaotycznie. Znaczy się tak.. Poznaliście się przez neta i zaczęliście ze Sobą spotykać. Jej chłopak, który ma żonę i dzieci zazdrosny jest o Wasze spotkania. Emm. Dziewczyna flirtuje z Tobą, Ty temu ulegasz, a chłopak chce Cię zabić. Niesłusznie był zazdrosny? Wygląda na to, że obecnie dziewczyna i owy chłopak nie są ze Sobą i do akcji wszedłeś Ty(?) I dalej nie wiem jaka jest relacja między Wami. Na początku piszesz, że to przyjaciółka (co sugeruje, że znacie się już od dłuższego czasu.. no chyba, że przyjacielem nazywasz pierwszą lepszą osobę to inna sprawa), teraz wygląda na to, że znaczycie dla Siebie więcej (chyba), kiedyś na forum wykłócałeś się o to, że ktoś obrażał Twoją żonę.. Hmm.

Edit: Areq ma rację..
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Witam!.
Rzeczywiście chaotycznie opisałeś swój problem...
Przez moment pomyslałam,że jesteście nawet rodziną,ale do rzeczy...
Musisz podobać się pannie,wyrażnie Ci to pokazuje,jest teraz sama tak?-co Ci stoi na przeszkodzie?!-ten jej były?,nie bardzo rozumiem z Twojej wypowiedzi...
"czasmi siada i ujeżdża mnie..."-to jeteście przyjaciółmi,czy kochankami?...hmm sama się trochę zakreciłam...
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Ty arkovianin to chyba masz bujną wyobraźnię, co? Raz piszesz, że masz żonę, potem jakąś przyjaciółkę z Lublina, co przyjeżdza do bursy na palenie, teraz jakaś nowa koleżanka co lubi na jeźdźca... Niby skończyłeś liceum, szukasz pracy w Lublinie na szybko, a mieszkasz w bursie? Razem z żoną??? Coś mi tu nie pasuje...
 

ninette

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
155
Punkty reakcji
2
Miasto
Rzeszotary
No co laska się napaliła na ciebie i tyle. Widocznie jej się to podoba jak mówili przedmówcy. A może chce z tobą być? Albo rzeczywiście chce "przyjacielskiego seksu" i tyle. Najlepiej jak z nią o tym porozmawiasz. Szczerze. A co do tego gościa to zawiadom o przestępstwie nasze organy ścigania niech się nim zajmą. Groźby są karalne przecież. Bo jeśli będziesz miał przy sobie kastet np i kiedyś on cię zaatakuje to prokurator uzna,że działałeś świadomie i z premedytacją i będziesz miał duże kłopoty. A jak wtedy udowodnisz że to on się rzucił na ciebie a nie ty na niego? A tak to były kiedyś zgłoszenia i nawet gdyby to będziesz miał jakąś podporę,żeby wskazać na niego.
 

efbiaj

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Acidland
jej zdjęcie macie Państwo w profilu

Hahaha :D :D :D Śmieszne to zdjęcie, pewnie Ty robiłeś? :D

Nie wiem po co dodawałeś, że "czasem siada na Tobie i ujeżdża Cię". :D

Trochę to pokręcone i nie bardzo wiem, jak to rozpracować, ale chyba najlepszym wyjściem byłby taki hm.. wolny związek. Just for fun.

A co do tego "nawiedzającego" Cię satanisty - policja. :p
 
A

arkovianin

Guest
Policja na satanistów?? Ona nic do mnie nie czuje ale dalej sie bawimy... dzis tez były zabawy dzis mowi mi:w czwartek zrób mi mega minetę
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
To bądź mężczyzna i postępuj jak mężczyzna...
Sądze,że to "ujeżdżanie" itp...Sypiacie ze sobą czasem? Sprecyzuje :D Bzykacie sie ze sobą czasem?
Bo to zdjęcie tak sugeruje...
A Ty zazdrosny jesteś? Wydaje mi się,że ona nie traktuje na serio ani jego ani Ciebie tylko laska lubi się zabawić i mieć dobrze :szuka:
 
A

arkovianin

Guest
Sądze,że to "ujeżdżanie" itp...Sypiacie ze sobą czasem? Sprecyzuje biggrin.gif Bzykacie sie ze sobą czasem?
Dziś się bzykaliśmy... ale ona mówi,że kocha tamtego a ja jestem tylko przyjacielem!!Po za tym on jest satanistą...

Nabrałam pewności, że to debilna prowokacja. biggrin.gif

Wcale nie prowokacja.Ona tak powiedziała na serio a zdjęcie niczego nie sugeruje...

Bo to zdjęcie tak sugeruje...

Wcale nic nie sugeruje bo to zdjęcie było robione jak miała 17 lat a wtedy to jej nie znałem...

tylko laska lubi się zabawić i mieć dobrze

Ona nie jest dziwką.I raczej jest na odwrót to na mnie jej zależy a nie na nim...
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
ja ewidetnie szwedzi wiec potrzebuje nawilzacza

dalej sie wciskaj te bajery ze przyjaciel byc moze ale do bzykania, wiec spraw jej mega przyjemnosc ze chodzic nie bedzie mogla z tego szczebla latwiej masz jesli chcesz sprobowac byc w zwiazku.

hehe ladna masz ta kolezanke
 
A

arkovianin

Guest
No jasną,że ładną... hehe...a przyjemność to ona ma zawsze kiedy tylko chce... ale nie to chciałem uzyskać...
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Jak dla mnie facet sorry,ale coś z Tobą nie tak...,jak na swoje 20/21 lat rozumowanie masz troszke do tyłu.
Pomyliłeś tez działy jeśli chcesz pogadać o sexie wejdz nieco poniżej...
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
No jasną,że ładną... hehe...a przyjemność to ona ma zawsze kiedy tylko chce... ale nie to chciałem uzyskać...


Dziś się bzykaliśmy... ale ona mówi,że kocha tamtego a ja jestem tylko przyjacielem!!Po za tym on jest satanistą... -- >

Dziewczyna szuka urozmaicenia . Bawi się Tobą ale Tobie chyba to nawet odpowiada .. Pasujecie do siebie jak ulał .
 
A

arkovianin

Guest
Nie przypuszczam,żeby się mną bawiła...dziś spotkaliśmy się na dworcu bo jechała do siostry.Pytam się jej co by zrobiła gdyby wszedł jej ojciec i byśmy się zabawiali.Ona powiedziała,że ojciec zabronił by kontaktu ale i tak byś do mnie przyjezdzał bo robisz mi dobrze... ^_^
 

Tao

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
449
Punkty reakcji
0
Miasto
Domek na Hawajach
Może ktoś się włamał na konto arkovianina? Naprawdę zalatuje porządną podpuchą : o
 
A

arkovianin

Guest
Nic nie zalatuje tylko ja mam naprawdę problem bo nie wiem co mam robić...
 
Do góry