co to znaczy

kasia0608

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
95
Punkty reakcji
0
pewien chłopak który miałam wrazenie ze mnie podrywa...ostatnio napisał mi ze nie ma szczescia w miłosći ze został skrzywdzony itp...zastanawiam sie po co mi to napisał...dodam ze chyba wie ze mi sie podoba, ale jest niesmiały...jak myslicie ?
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Może liczy na twoje współczucie i ma nadzieję, że mu jakoś pomożesz albo porozmawiasz z nim na ten temat.
Z jednej strony jest to może prowokacja, żebyś zrobiła jakiś krok w postaci tego, co napisałem wcześniej. Wkońcu miałaś wrażenie, że Cię podrywa.Z drugiej strony może być to jakiś żart, bo wie, że on Ci się podoba.


Btw.
A w jaki sposób on Ciebie podrywał?
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
Poprostu chce narazie być ostrożny bo widać sie sparzył, nie być odrazu w gorącej wodzie kąpany tylko stopniowo podchodzić do "nowego uczucia". Badz cierpliwa i wyrozumiała :)
 

kasia0608

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
95
Punkty reakcji
0
dziwnie troche codziennie do mnie pisał,bawił sie ze mna na imprezach i wog poprostu dawał mi znaki ale ja pozniej zrobiłam cos głupiego i pozniej dowiedział sie ze mi sie podoba po czym on troche przestał ale dalej pisze i teraz tak nagle sie zwierzył nie spodziewałam sie tego i wogóle nie wiem jaki to miało cel...

pisze ze był zakochany bardzo i ze zawsze bedzie sam...nie wiem dlaczego, moze chce mnie zniechecic?chociaz ja nie jestem nachalna, to on raczej pierwszy pisze...
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Jakaś panna kopnęła go w dvpę i nie chce tego powtórzyć. Albo po prostu mu nie pasujesz i szuka sposobu żeby cię zniechęcić.
 

kasia0608

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
95
Punkty reakcji
0
no tylko ze skoro mu nie pasuje to po co do mnie pisze...bo ja pierwsza tego nigdy nie robie...
 
M

marco9512

Guest
Typowy lamus :) Taki tekst daje tylko ten, który szuka tylko pocieszenia a nie miłości
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Chvj wie czego szuka - miłości nie znajdzie bo nie istnieje. Gdyby miał choć trochę ogarniętą głowę to zacząłby działać - w końcu nie ma lepszego pocieszenie dla faceta który stracił kobietę jak właśnie inna kobieta.
 

sycpeerva

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Nie siedziałabym na forum i nie pytała się o byle :cenzura: ,to tak samo jak bym wchodziła tutaj z zapytaniem : Ile soli mam wsypać dzisiaj do zupy ? dwie ? jak myślicie ? :mruga: .Daj czas na rozwinięcie się sprawy ,no ,ale skoro już pytasz to uważam ,że zaczynają się zaloty a jeżeli on Ci się podoba no to chyba jasne co masz robić .


; >
 
W

wroneczki4

Guest
Myślę, że jest absolutnym amatorem i myśli, że dzięki takiemu zdaniu Ty przejmiesz inicjatywę.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Teraz właśnie chciałbym wiedzieć kto dał minusika ;] Ktoś nie zrozumiał?

A co do tematu: założycielka zwątpiła?
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Pewnie był zakochany ale już stracił wszelkie nadzieje że coś jednak będzie miedzy wami.
Ale to tam, spław go, on nie jest pewny siebie, czasami nie wie czego chce.
Zapewne później okaże się że coś znów nie tak. Faceci to świnie , nie warto im ufać przecież.
Więc go po prostu olej.
 

kasia0608

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
95
Punkty reakcji
0
zastanawia mnie jedynie to dlaczego utzrymuje ze mna kontakt mówi mi takie rzeczy wiedząc ze mi sie podoba...mógłby przeciez przestać sie odzywac albo mniej...
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Bo ci.pa jest, nie wie czego chce - w końcu cię to wkvrwi i go olejesz twierdząc, że szkoda na niego marnować czas.

@wroneczki: przecież mam rację :] czyż nie?
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Mieliście "problem" z minusami, to już po problemie :)
Koteczku...doszukujesz sie oznak zainteresowania, pierwszy do mnie pisze, zwierza mi się...
Chłopak może chciał z siebie zrobić ofiarę, słodkiego misiaczka którym koteczek mógłby się zaopiekować (nikt mnie nie kocha!jestem i będę sam!;( ), mógł potrzebować psiapsióły do wygadania się, bo mial gorszy dzień, mógł też dać Ci przez to delikatnie do zrozumienia, że jest sam i chce być sam, a przynajmniej nie chce być z Tobą...Poczekaj na rozwój wydarzeń i nie doszukuj się podtekstów, ukrytych głębi smsowych przesłań, bo znajdziesz to, co chcesz znaleźć
 

kasia0608

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
95
Punkty reakcji
0
to prawda juz powoli zaczynam go olewać....nie wiem co on sobie o mnie myśli napoczatku mnie zapraszał zachowywał se jak by chciał sie bliżej poznać a jak przez przypadek dowiedział sie co o nim myśle i ze mi sie nawet podoba to jakos troche sie zmieniło ale nadal sie odzywa tyle ze zwierza sie ze swojej nieszczeliwej miłosci i ze juz nie zaufa nikomu....ale dlaczego do mnie???

tyle ze on nie miał gorszego dnia on od 2 miesięcy ze mna pisze codziennie....bez mojej inicjatywy
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Podsumujmy, będzie można zamknąć :]

Opcje:

1) koleś szuka przyjaciółki a nie kobiety, ktoś go zranił bo jest miękki. Nie podobasz mu się bo gdyby tak było to jego druga głowa nakazałaby działać

2) koleś jest miękki (bo jest, co by teraz nie zrobił:)) chce żeby za niego odje.bać robotę = będzie ci go tak szkoda że wskoczysz mu do wyrka

3) tu znów jest miękki i faktycznie mówi ci całą prawdę, może by chciał ale nie może i nie potrafi, boi się kolejnego uczucia i zranienia.
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
A ja myślę, że jeszcze nie zapomniał o tamtej i Ty będziesz tak na pocieszenie. Nie warto angażować się!
dlaczego?
1. Chyba żadna zdrowo myśląca kobieta nie chce być tą drugą i mieć w świadomości, że jego ideał i miłość chodzi gdzieś tam po świecie
2. Nigdy nic nie wiadomo czy tamtej coś nie odwali i nie będzie miała takiego kaprysu by zakręcić przy nim tyłkiem jeszcze raz, a on rzuci wszystkiego i poleci do niej.
3. Może próbuje wzbudzić w tobie współczucie, a takk naprawdę niezła z niego cholera, wie, że mu podobasz się i za wszelką cenę próbuje to wykorzystać

NIE WARTO SOBIE GŁOWY ZAWRACAĆ!
 
Do góry