co to znaczy?

Status
Zamknięty.
T

tyśka

Guest
czarna moim zdaniem źle zrobiłaś że odeszłaś do tego Kamila :/ może to dla tego "straciłas szansę " bycia z tym drugim?? hmm?? ale poczekaj, jeśli tak jak to bie prejdzie mu fascynacja tamtą dziewczyna to kto wie, może będziecie razem?? mam nadzieję że dotrzecie do Siebie i za jakiśczas-oby najkrótszy-napiszesz tutaj że jesyteście razem :)
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
mloda102, Hmm no tak, zdanie wszystkich na tym forum się liczy, gdy czyta mój podpis ktoś inny wyskakuje tego kogoś nick, np. tyśka widzi mój podpis jako : Twoje zdanie Tyśka też się liczy... ;) taka mała sztuczka, ale widze że chyba tylko na tym forum mało znana ;)
 
K

KaMa

Guest
oj głupia sytuacja.Nio ale może on tak prawde nie kochane tej dziewczyny,może jest nią tylko zauroczony?Zobaczysz wszystko bedzie ok,jakoś sie ułoży ;)
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Afeni, znam ta sztuczke :) poprostu jakos nie pomyslalam ze zostala ona akurat w tym przypadku uzyta :)
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
czarnaaa a jeśli zaczniesz się za "brać" on się zorientuje, zobaczy że chcesz popsuć jego związek? to nic dobrego z tego nie wyjdzie, jeśli on ją naprawde kocha, i zobaczy że robisz coś by ich szczęście popsuć, może Cię znienawidzieć... wiem jak to jest, gdy ludzie chcą zepsuć związek, uwierz okropne uczucie i nic dobrego z tego nie wychodzi ;)
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Poza tym nie powinno sie wtracac w czyjsc zwiazek, jak ty bys sie czula gdybys dowiedziala sie ze podczas twojej nieobecnosci jakas dziewczyna probowala poderwac twojego chlopaka, zreszta tymbardziej ze sama powiedzialas ze jest calkiem fajna, wiec po co komu robic takie swinstwo ?
 

madzia200

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
19
Punkty reakcji
1
Miasto
radom
hmm facet jest facetem jak konczy znajomsc to powinnysmy poprostu sie z tego smiac bo w ten sposób pokazuje czego jest wart :p wiecie ze oni sa :eek:póznieni" i łapią wszystko pozniej ale wtedy jest juz za pozno pprawda..... a i zaden facet nie jest wart naszych łezzz pamietajcie o tym
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
czarnaaa, nie smutaj sie, kij mu w oko jak jest takim wstretnym nie powiem kim
 
J

jaysee

Guest
Nie no tak mi przykro, naprawde wzruszajaca historia, ale poczekaj moze on z nia zerwie, nie rozbijaj ich zwiazku, ona z nim zerwie on bedzie podlamany lekko a ty go pocieszysz :D :) i bedzie cooll i zobaczysz bedziecie razem ...
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
hmmm nie wiem co mam doradzic... hmm sama jestem w głupiej sytuacji i nie wiem co zrobic... ale trzeba byc optymista i myslec pozytywnie.... bedzie dobrze... 3m sie :*
 

czarnaaa

nobody ;(
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z koszmaru dnia i nocy....z bólu zadawanych przez
Zerwał z nią dla MNIE!!! Jestem taka szczęśliwa. Dziś zapytał się mnie czy chcę z nim być. A ja? Cała w skowronkach zgodziłam się. Niewiem czy dobrze postąpiłam.. Moja kumpela twierdzi, że raczej niee.. Ale cóż poradzić jak się kocha? Dużo rzeczy można wybaczyć.. Tak jak ja zrobiłam. A trzeba przyznać, że on jest wspaniały jak narazie :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry