Co to za piłkarz?

T

Tazzmann

Guest
Dobrze, na zdjęciu jest Patrick M'boma.

Jako, że prawidłowa odpowiedź padła, a temat stoi w miejscu od dwóch dni wjeżdżam z pytaniem:

Co to za piłkarz?

oko_demona.jpg.jpg
 
T

Tazzmann

Guest
Mógłbyś dać troche większe zdjęcie ?

Nie, zdjęcie zostaje te. Zamiast tego mała podpowiedź to polski piłkarz, który w swojej w sumie dość krótkiej karierze grał już w trzech różnych ligach. Oczywiście w polskiej + w dwóch europejskich. Ponadto był powołany do reprezentacji Polski, jednak do tej pory w meczu oficjalnym nie wystąpił. Jako ciekawostkę podam, że w 2006 roku reprezentacja Gruzji proponowała mu występy w swojej reprezentacji. Piłkarz odmówił.
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
A słusznie. Też śmiało mogę polecieć na łatwiznę, skoro poprzednik nie zamieścił podpowiedzi aż przeszło miesiąc.

 

eRPe

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2010
Posty
47
Punkty reakcji
0
gracz Cagliari - Jeda. Wyluzujcie trochę z tymi grajkami, bo niedługo ktoś wstawi piłkarza z ligi chińskiej.
 
M

marco9512

Guest
A co może lepiej wstawić Cristiano czy Messiego ? Liga Włoska :) Co jak co ale zawodnika z pierwszej ligi Angielskiej, Włoskiej i Hiszpańskiej nie powinno być problemu :)

A tak poza tym to zadajesz
 

eRPe

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2010
Posty
47
Punkty reakcji
0
Tan "Twój" Jeda jest znany chyba tylko Tobie. Oto moja zagadka:
piłkarz.jpg
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Widziałem, że ten zawodnik obecnie gra w Milanie w roli środkowego obrońcy. Także bez wątpienia obstawiam na Thiago Silvę.
 
Do góry