co to za pies?

Status
Zamknięty.

misiektygrysek

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
236
Punkty reakcji
8
Wiek
41
Witam wszystkich,może mi ktoś pomóc i podpowiedzieć co to jest za pies??? Jedni twierdzą że jest to mieszanka owczarka niemieckiego z rotweilerem,zaś inni że jest to po prostu skundlony bernardyn :)
Dołączam fotki:
 

Attachments

  • k1.JPG
    k1.JPG
    149,6 KB · Wyświetleń: 49
  • k2.JPG
    k2.JPG
    152,4 KB · Wyświetleń: 46

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
nie znam się na rasach, więc pewnie będe się mylić, ale czy on nie ma czegoś z goldena retrievera?

słodki, choc widać że smutny :(
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Na pewno bardzo nieszczęśliwy - widzę w jakich żyje warunkach, więc rozumiem skąd jego cierpienie. Poza tym wydaje mi się, że to skrzyżowanie owczarka z goldenem. Przynajmniej tak by sugerował kształt głowy i umaszczenie. Chociaż oczywiście nikt nie jest w stanie tego jednoznacznie ocenić.
 

misiektygrysek

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
236
Punkty reakcji
8
Wiek
41
Na pewno bardzo nieszczęśliwy - widzę w jakich żyje warunkach, więc rozumiem skąd jego cierpienie. Poza tym wydaje mi się, że to skrzyżowanie owczarka z goldenem. Przynajmniej tak by sugerował kształt głowy i umaszczenie. Chociaż oczywiście nikt nie jest w stanie tego jednoznacznie ocenić.

Co ty :cenzura:??? o jakie warunki ci chodzi? jakie cierpienie?? Ten pies ma miche codziennie pełną i nie jest na łańcuchu i nie jest bity etc. :/ :/ :/
 

sambaigwiazdka

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
1
Na bank mix goldena retrievera z owczarkiem niemieckim, chociaż przydało by mu sie sprzątanko- nie krytykuj, po prostu piszę to co myślę. :zdegustowany: :zdegustowany:
 

Insignia

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2012
Posty
55
Punkty reakcji
1
Miasto
Rivendell
No i piesu niewyczesany. Biedak pewnie w życiu szczotki na oczy nie widział. Weź mu ulżyj w te upały i wyczesz go :(
 
K

KarM_zbanowany

Guest
Wygląda na jakiś mix owczarka z goldenem,widać to po łapach i charakterystycznym pysku. Piesek bardzo ładny,ile ma lat? Faktycznie przydałoby się go porządnie wyczesać... Psy bardzo źle znoszą upały,szczególnie te długowłose.
 

Jaraba

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
To jest zdecydowanie najfajniejsza rasa - kundelek :023:
 

Wampi

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
myślę że jest to mix goldena z owczrakiem niemeickim, prawdopodobnie długowłosym

http://smierc-zycie.com/
 
K

KarM_zbanowany

Guest
Niekoniecznie,ale wszystko na to wskazuje ponieważ sierść tego pieska również jest dosyć bujna. Taka właśnie miesznka labladora i owczarka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry