co to oznacza?

chash

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Znam się z nią 3 lata poznałem ją przez kumpla w szkole i od kiedy ja poznałem to mi sie podoba ale ostatnio po pewnej imprezie gdy ja bylem podpity i zacząłem do niej jakieś głupie ruchy wykonywać i z nią tańczyć przytulankę to coś bardziej poszło do przodu. Od czasów tej imprezy mamy taki kontakt jak prawie byśmy byli razem podchodzi do mnie wkłada mi ręce do kieszeni i mówi "co tam miśku słychać" i jest prawie na mnie albo jak gdzieś idziemy to daje mi rękę i sobie tak idziemy przez całą szkolę albo sie przedrzeźniamy i śmiejemy nieraz mnie tak delikatnie bije z uśmiechem na ustach a jak przez przypadek wziąłem ją na ręce i wniosłem ją do szkoły to powiedziała "teraz jak mnie przeniosłeś przez próg to musimy być razem" jak ją raz odprowadzałem ma autobus to wzięła stanęła prze de mną na 2 cm i mówi "przytul mnie bo mi zimno". A jak raz umówiliśmy się na spotkanie i spotkaliśmy się aby sie powozić w nocy i zawiozłem ją w takie romantyczne miejsce to siedzieliśmy ponad 3 godziny do póki nie zadzwonili po nią starzy żeby przyjechała bo oni gdzieś jadą i przez 3 h gadaliśmy nieprzerwanie z jedną malutką przerwą w której żeśmy się do siebie uśmiechnęli. Jak miała urodziny to mi powiedziała że jak jej nie kupie lizaka z serduszkiem to mnie zatłucze.
a jak ostatnio się pokłóciliśmy tak dość ostro że myślałem że to już koniec znajomości zresztą wtedy ciałem ją zakończyć to po dwóch dniach mi pingła a jak się spotkaliśmy w szkole to gadaliśmy jak dawniej i mi z tego powodu zrobiło się strasznie głupio i ją przeprosiłem to ona powiedziała że nic się nie stało bo obydwóch nas poniosło. I jeszcze jedno każdy kto nas widzi się mnie potem pyta czy to moja dziewczyna bo tak się zachowujemy.

Ale niestety nie wszystko jest tak kolorowo. Jak się gdzieś umawiamy to zawsze jej "coś wypada" i nie możemy się spotkać udało nam się to tylko raz
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
może ja poprostu zapytaj czy jesteście razem.....bo wszystko na to wskazuje...
 

rado76

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
48
to masz facet problem.Pogadaj z nia na jakiej zasadzie traktuje waszą znajomość.Zależy ci na niej?
 

chash

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
zapytał bym się gdybym się nie bał odpowiedzi na to pytanie bo nie chce dostać odpowiedzi "nie" a co do tego że jej coś zawsze wypada jak się mamy spotkać co o tym sądzicie?? tak już było dobre parę razy
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
po takim zachowaniu wątpie żebyś dostał taką odpowiedź.....może ona czeka na Twój w tą strone......a dlaczego nie wypaliły wam spotkania, jaki podała powód?
 

chash

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
np. że ojciec ma po nią przyjechać jak mieliśmy się spotkać po szkole
albo że nie może się spotkać bo jedzie na basen z rodzicami do sąsiedniej miejscowości
albo że musi być w domu
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
i sądzisz że to były wymówki? Że ona poprostu nie chciała się z Tobą spotkać i podała takie argumenty?
 

chash

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
nom niestety tego się obawiam;/ heh nie wiem ale do tego tak mi sie wydaje ;/
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
a może tak faktycznie było?
czasami jest tak że chcemy być sami....może nie chciała ci sprawiać przykrości i powiedziała że coś jej wypadło....
troche wiary...
a na pewno się wszystko ułoży :)


ile na świecie jest niedowiarków :p
 

chash

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
oby oby ale to jest trochę dziwne heh no zobaczmy co dalej będzie heh ale mam nadzieje że się to na tym nie skończy a co najgorsze to to że ona w maju kończy szkołę bo ona jest w lo a ja w technikum i nie wiem co będzie z naszym kontaktem;/ po maju;/ a co by zrobić żeby się dowiedzieć co jest grane??
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
najlepiej będzie poczekać....zobaczysz jak sytuacja będzie się rozwijała....jak będzie się układało między wami.....
 

chash

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
wiem ale boje sie o kończący sie czas;/ niestety a jak ona w maju ma jeszcze matury to ja w maju mam praktykę miesięczną;/
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
ale te praktyki to chyba są na miejscu i nie będą Ci zajmowały całego dnia....zreszta matura też nie trwa wiecznie.....możesz też po maturze zaprosić ja gdzieś na sok żeby się odstresowała :) spróbuj nic nie zaszkodzi a może pomoże...​
 

chash

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
może po maturze może ale boje się że się urwie wtedy nam kontakt bo to już odpadnie szkoła jak się widywaliśmy na każdej przerwie;/ ale przed maturą chyba lepiej się z nią nie umawiać nigdzie niech sie uczy nie??
 

A.N.I.A

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z kosmosu
może ona uwarza Cie za swojego chłopaka ale chce usłyszeć od Ciebie pytanie czy będzie Twoją dziewczyna żeby być pewna że Ty chcesz ja myśle że ona chce
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
wiesz co nauka jest wazna albo naprawde zapros ja gdzies zeby sie troche od tego oderwala :)
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
rozumiem że się uczy do matury ale bez przesady przecież nie siedzi nad książkami 24 na dobe...a ty możesz w przerwach w nauce umilic jej troche czas :)
 

chash

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
no to sprubujem heh ale się boję jak cholera;/ ale raz kozi śmierć najwyrzej wyjde na downa hehe
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
to najwyżej wyjdziesz ale myślę że tylko na tym zyskasz

a co do tego zachowania to możesz się delikatnie spytać czego ona oczekuję od ciebie i jak widzi tą dalszą znajomość i ty powiedz o swoich zastrzeżeniach
jeśli chcesz wiedzieć na czym stoisz

ale z tego co opisujesz to myślę że ona czuję się twoją dziewczyną tylko ty jakoś nie umiesz zajarzyć bo która dziewczyna mówi takie rzeczy że masz przytulić i siedzieć po 3 godziny albo jest tylko z tobą z nudów bo nie ma co innego do roboty

lepiej się zapytaj tak ja twierdze
 
Do góry