Co to miało znaczyć?

Gaażyna

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Opisywalam juz wczesniej moje problemy zwiazane z moim chlopakiem
Znowu zakladam nowy temat, bo pojawily sie watpliwosci co do niego...
Wczoraj, a teoretycznie juz dzisiaj (ok. 2:00) kochalam sie ze swoim chlopakiem. Bylismy po imprezie domowej ze znajomymi i niezle sobie wypilismy. Podczas aktu moj facet mowil zdrobniale moje imie, jak bardzo mnie kocha, caly czas powtarza:"moja kochana ... (i tu moje imie)"... Nagle powiedzial: "Jestes tak wspaniala, daj mi swoj nr telefonu", a ja do niego: "co?", a on powtorzyl:"Daj mi swoj nr tel", wtedy zapytalam sie:"A z kim ty jestes teraz?", wtedy on powiedzial:"Z moja kochana (i tu moje imie)"...
Rano zapytalam sie go o co mu chodzilo z tym numerem telefonu, a on na to, ze nie wie...
Czyzby wyobrazal sobie kogos innego zamiast mnie...?
Dodam, ze na imprezie zachowywal sie normalnie: przytulal, wyznawal mi milosc, cmokal w policzek, przy wszystkich mowil o naszej przyszlosci- chce mnie wspomagac finansowo na studiach, bo, jak to okreslil, ze to na przyszlosc jego tez interes... Rano tak samo sie zachowywal.
Co o tym myslicie?
Co powinnam zrobic?
 

jojo84

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
645
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
New York znowu
mi sie wydaje, ze on wcale nie wyobrazal sobie kogos innego, tylko myslal ze jest z kims innym...
chyba dla niego "skok w bok" to nic zlego... nawet jezeli cie kocha...

nie wiem co ty powinnas zrobic... zastanow sie co jest dla ciebie wazne...
ja na twoim miejscu wykopalabym go za drzwi w chwili kiedy zapytal o nr telefonu...
 

Gaażyna

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Skoro myslal, ze jest z kims innym, to dlaczego wymawial moje imie?
Najlepiej by bylo zakonczyc ten zwiazek...?
 

uLA!!

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
257
Punkty reakcji
1
Ludzie pod wpływem alkoholu mówi i robią różne rzeczy. Może po prostu procenty tak na niego zadziałały. Ja bym się tym nie przejmowała i zapomniałabym o tym.
 

jojo84

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
645
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
New York znowu
jestes jedyna osoba, ktora nosi takie imie?
moze na poczatku zdawal sobie jeszcze sprawe, ze jest z toba...
mozna tak sobie jeszcze wiele nawymyslac... i tak na 100% nie wiadomo jaka jest prawda...

to ty powinnas wiedziec, czy zakonczyc ten zwiazek czy nie... mi latwo jest powiedziec, -zakoncz... ale to ty jestes w tym zwiazku i ty znasz swojego chlopaka...
nie wiem czy ma sens proszenie o wyjasnienie, kiedy chlopak nic nie pamieta...
zastanow sie, czy mozliwe jest, aby naprawde cie zdradzil, czy widzisz przyszlosc dla waszego zwiazku, czy warto dac mu szanse...
 

Krzywy

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Skoro nieźle wypiliście to w czym problem ??
Nie takie rzeczy się robiło na %%%
Skoro mówi tak po alkoholu to jest git, gorzej jak by to mówił na trzeźwo :mruga: :p :p
 

Wiall

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
a może po prostu się wygłupiał? żartował niezbyt trafnie pod wpływem alkoholu?...
 

jojo84

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
645
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
New York znowu
a może po prostu się wygłupiał? żartował niezbyt trafnie pod wpływem alkoholu?...
chyba ty zartujesz w tym momencie...

jezeli nie potrafisz panowac nad soba po wypiciu alkoholu - NIE PIJ
alkohol to nie jest wymowka!!
 

Wiall

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
jojo84,

oczywiście zgadzam się z Tobą. Nie powinno się pić, jeżeli zdarzają się sytuacje za które później nie chcemy ponosić konsekwencji.
Jednak sam fakt, że nie powinno się czegoś robić nie oznacza, że robić się nie będzie. Szczególnie jeżeli są okazje w stylu: urodziny kogoś, impreza w klubie, wesela itd, itd. Długo by można wymieniać.
Nie jestem przekonana, że chłopak który wyznaje komuś miłość i okazuje uczucia a jednocześnie po alkoholu na chwilę 'zapomina' z kim jest, by potem poprawnie określić tożsamość danej osoby - myśli że jest z kimś innym. Raczej powiedziałabym że to szczeniacki żart, który mógł być źle odebrany. Zaproponowałabym szczerą rozmowę.
Grażyna wspomina, że wcześniej miała problemy ze swoim chłopakiem (niestety, nie wiem jakie - jestem na forum dość niedawno). Jakkolwiek, nieufność do danej osoby może być przyczyną nadinterpretacji zachowań. Sama tak robiłam, roztrzasając wszystko na czynniki pierwsze i snuć domyślenia, które chłopakowi na myśl by nie przyszły.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nie wiem, czy fakt ,że miał wypite wzięłabym na Twoim miejscu pod uwagę. To może tłumaczyć wiele ale coś >>takiego??<<
No nie wiem czy jest takim wspaniałym chłopakiem...
Co za upokorzenie...!
 

jojo84

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
645
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
New York znowu
Gilma alkohol jest dla ludzi... ale trzeba miec umiar... ja nie mam nic przeciwko napiciu sie, a upiciu sie do tego stopnia, ze nie wie sie co sie mowi i robi...
piszesz, ze chlopak poprawnie okreslil tozsamosc autorki... -zalezy jak to sie zinterpretuje...
A z kim ty jestes teraz?"
mozna odebrac jako: kto jest aktualnie twoja dziewczyna...

skoro chlopak nic nie pamieta, to raczej szczera rozmowa nic nie da...
 

draju

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Wydaje mi się, że Twój chłopak wygłupiał się/majaczył, czego przyczyną była nadmierna ilość alkoholu. Myślę, że nie masz o co się martwić- pogadaj z nim, jak widzi kwestie zdrady, kim dla niego jesteś i co tak naprawdę do Ciebie czuje.


Mam nadzieję, że wszystko bedzie OK!


Pozdrawiam :)
 

sprezynka

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
161
Punkty reakcji
0
Jakby facet wymienil imie jakies innej panny, to juz naprawde by cos bylo dziwnego... Hmm a numer... moze cos mu sie pomylilo...Co prawda ja bym go od razu nie skreslala...Imie predzej zapada w pamiec...gdyby Cie zdradzal albo myslal o innej to by wymienil jej imie... Rob co uwazasz, ale jesli teraz jest miedzy wami wszystko ok i on pokazuje jak bardzo Cie kocha, to nie koncz tego zwiazku...zebys potem nie zalowala...Moze mu sie po prostu sie przysnilo, ze sie kochacie pierwszy raz i ze sie poznaliscie ..tak jakby cofnac sie w przeszlosc... Tylko tyle mi przychodzi do glowy
 

Gaażyna

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
35
No dziekuje za wszystkie odpowiedzi :) !
Otoz chlopak wczoraj z tego sie smial i mowil, ze nie wie, dlaczego to powiedzial...
Ciagle mowi, ze nigdy w zyciu by mnie nie zdradzil czy skrzywdzil - i to nawet nasi znajomi poteirdzaja, ze on do tego nie bylby zdolny...
A tak to on wczoraj sie zachowywal oki, czuly i takie tam, dzisiaj zreszta tez :)

Ale pomimo to, to i tak nie daje mi calkowitego spokoju ;/
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
Gaażyna Gajos
mam do Ciebie pytanie (bo nic nie napisałaś o tym)
to dałaś swemu chłopakowi również ten swój nr telefonu czy nie??? :D
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
ja mysle ze moze to jego jakies fantazje erotyczne sie uaktywnily przez ten alkohol--i raczej ztego co napisalas nie powinnas sie przejmowac ;)
 
Do góry