co to jest?

Jastin18

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
323
Punkty reakcji
1
Czesc, zrobilam fotki mojej pachy jak wyglada. Co to jest to czerwone wie ktos moze? i jeszcze drugie pytanie, jak tego czerwonego nie mialam to skora po tych wloskach byla taka ciemna jak tam widac, czemu tak mam? nie wydepilowalam sie bo jeszcze gorzej widac i sie poprostu boje ze sobie pogorsze? Jak sie tego pozbyc? ide na wesele za m-c i musi mi to zniknac bo jak pojde. Moj brat sobie kupil maszynke elektryczna do golenia czy moglabym jej uzyc? czy nie bardzo?

Oto fotki:
[img=http://img519.imageshack.us/img519/9195/20070621ja0033sb6.th.jpg]
[img=http://img519.imageshack.us/img519/9246/20070621ja0032qp5.th.jpg]
[img=http://img519.imageshack.us/img519/6476/20070621ja0034de2.th.jpg]


Co to jest pomozcie:(?
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
czy to piecze( zazwyczaj przy dotyku)? wyglada jak odpazenie...

idz do dermatologa
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
najlepiej to isc do dermatologa przepisze ci cos i bedzie oki bo tak to w sumie to mozemy zgadywac ;/
 

Jastin18

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
323
Punkty reakcji
1
swedzi mnie, a jak sobie podrapie to niestety mnie jeszcze bardziej swedzi i mam takie bardziej czerwone, a to mi nie zniknie? smaruje kremem samym ale niestety mi nie pomaga:(, przesylam zdjecia po depilacji:
[img=http://img441.imageshack.us/img441/134/20070621zdjecia0037xu9.th.jpg]

Mam pytanie, zawsze po depilacji mi takie cos ciemnego zostaje i skora nie jest taka gladka tylko w takie krsteczki wie ktos jak sie tego pozbyc? Na zdjeciu to widac
[img=http://img441.imageshack.us/img441/3066/20070621zdjecia0036eq2.th.jpg]
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
sam krem nie pomoze - lepiej zaczac uzywac lepszego dezodorantu... albo wrecz pudrowac sobie pudrem dla dzieci... i oczywiscie isc do dermatologa...

te krosteczki sa normalne - to mieszki wlosowe... aby sie tego pozbyc najlepiej wloski wyrwac a nie golic ale to boli, i to bardzo wiec jak juz to najlepiej isc z tym do kosmetyczki...
 

Jastin18

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
323
Punkty reakcji
1
to jak dziewczyny sobie gola pachy ze maja takie ladne? tez uzywaja maszynki:(?
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
moze wcale nie gola albo uzywaja do tylko takich z naprawde ostrzymi ostrzami - wtedy wlos nie jest "wyciagany" tylko obcianany przy samej skorze i nie robi sie takie podrazneinie jak u ciebie...
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Ja uzywam maszynki.Najlepiej żebyś miała taka z 3 ostrzami.Naparwde widac róznicę.Poza rtym jak do tego uzywasz zelu,to dokładniej wygolisz.Niektórzy uzywają kremów depilujących,ale jak masz sklonności do takich pdoraznień,to lepiej zebys nie kombinowała z ta chemią.Można iśc do kosmetyczki,spokoj na miesiac (niewiem jak jest w pachach,mbo ja z nogami chodzę czasami).Poza tym sa jeszcze depilatory,na którego to sie ostatnio kuszę.Ale skóra pod pachami jest barzdo wrazliwa.
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
Ribana pod pachami lepiej aby kosmetyczka depilowala a nie ty sama... sproboj penseta wyrwac jeden wlos - bedziesz wiedziala o czym mowie;)
 

agnes146

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Póki co z Polski
najlepiej idź do dermatologa, na krosty mogę Ci poradzić >posmaruj po goleniu pach rzecz jasna tonikiem...pomaga;)maszynka do pach jest chyba jedyna bezbolesna...metoda która starcza do 2 dni... ale chyba lepiej co dwa dni zabieg powtarzać niż....cierpieć katusze. Doraźnie proponuje na złagodzenie...spróbuj zasypka dla dzieci np "Alantan"... ja co prawda miałam mały wypadek i stosowałam.. to na otarcie na nodze...ale to ma właściwości kojące zmniejszające opuchlizne więc powinno Ci pomóc pozdrawiam
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Tonikiem?
Mi by chyba skórę wyżarło :p

Jest taka maść na podrażnienia FENISTIL co prawda droga ale działa (chłodzi i goi ;) )

Sama mam zwykle podrażnienia po goleniu, używam więc zamiast mydłą oliwki dla niemowląt i jest lepiej
(alergiczką być..w dodatku z alabastrową skórą, bueee)
 

Jastin18

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
323
Punkty reakcji
1
moj brat sobie kupil golarke elektryczna do golenia czy moglabym jej uzyc? jaki to jest bol, w skali od 1 do 10, gdzie jeden to malo boli a 10 najbardziej, nie do wytrzymania, albo mi przyrowniujcie ten bol do czegos, zebym wiedziala jaki to bol.
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Na te odparzenia to kup sobie maść TRIBIOTIC. taka mała saszetka to kosztuje ok 3zł. Jest to masć z antybiotykiem , i jak juz wiele razy pisałam na tym forum :p mi pomaga na wszystkp.w aptece bez recepty
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
A używasz jakiś sztyftów, antyperspirantów ?
Bo mi np, bo sztyfcie Fa wychodzą takie czerwone plamy, a czasami nawet skóra mi schodzi pod pachami.
 

Anijka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
640
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
moj brat sobie kupil golarke elektryczna do golenia czy moglabym jej uzyc? jaki to jest bol, w skali od 1 do 10, gdzie jeden to malo boli a 10 najbardziej, nie do wytrzymania, albo mi przyrowniujcie ten bol do czegos, zebym wiedziala jaki to bol.
Na miejscu Twojego brata nie chciałabym aby siostra używała mojej golarki. Jak dla mnie to jest to jednak osobisty przedmiot i mało higieniczne jest dzielenie się nim z drugą osobą. Są golarki elektryczne dla kobiet i to nie boli,bo nie masz wyrywanych włosków. Co innego jakbyś kupiła sobie depilator.(bbbrrrrr)
Po pierwsze udać się do dermatologa,bo to już nie jest małe podrażnienie a rany. Po drugie wybrac taką metodę depilacji która nie będzię powodować aż takich podrażnień. Stosować delikatne,pozbawione alkoholu dezodoranty,antyperspiranty.
Ja bym stawiała na depilacje woskiem u kosmetyczki,raz na miesiąc. Albo jak masz kase to usunąć laserem,bedziesz miałą z głowy na całe życie.
 

Jastin18

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
323
Punkty reakcji
1
no mi sie zdaje ze po antyperspicanice niby bez alkoholowy Nivea a jak juz sie konczyl to nie wiem ale przy koncowce uzywania jego takie cos m isie stalo wiec mysle ze przez ten antyperspirant
 
Do góry