Co To Jest .....................prawda Czy Falsz ..

Staszek453

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
pozdrawiam wszystkich fromowiczow

Powie ktos o co mu chodzi o prawde nie falsz ,moze sie myle prosze jezeli to ktos przeczyta o zabranie glosu

mam siostre to dojrzala kobieta .......zafascynowla sie facetem z internetu Hainrych z Niemiec ..............ten osobnik uwaza sie za chodzacy ideal , piekne pisze emi
tylko czy to wszystko prawda
spyta ktos o co mu chodzi
Trzy moze cztery lata trwa ta znajomosc ...............
Moja siostra w tym roku przez miesiac byla w Niemczech ja z rodzina podlewalem kwiatki itp
Pewnie przez nie wuwage nie schowala swojego dzieniczka , a wiecie ciekawoasc
I CZYTAM

HENIU W DRUGIEJ POLOWIE JEST W POLSCE A W NIEMCZECH ......ALE NMOZE DOBRY BOG SKRZYZUJE NASZ EDROGI TO PRZECIEZ MOJ PRZYJACIEL'''''''''''''''

Moze ktos mnie wyprostuje nie powinien ten swiety facet pokazac swoja twarza .......czy to oszust
czy gracz .....................gdzie jego pouczania gdzie jego swietosc pytam gdzie
PYTAM CZY FACET MA PRAWO TAK GRAC NA PRZYJANI .....................
STASZEK
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Czy przypadkiem nie pomyliłeś działu? To jest filozofia, nie trudności życiowe. Chociaż by zrozumieć Twój tok rozumowania to naprawde trzeba mieć coś w sobie z filozofa.
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Nie do końca to wszystko zrozumiałam, ale jeśli się kimś zafascynowała to co w tym złego ? Przecież ma do tego prawo, znają się przecież cztery lata. To dużo, przez ten czas mogli się nawzajem poznać i jak widać polubili się, jeśli określa go przyjacielem.
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
yyy.. no tego.. :|
bardziej chaotycznie nie mogłes napisać?
popraw to albo temat zamkne
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Po pierwsze to nie czyta sie cudzych rzeczy.po drugie to cięzko zrozumieć o co Ci chodzi.Po części zgadzam się z Berials.ZZmień może ten post albo napisz go od nowa.
 

Henonima

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Trochę zagmatwane, ale chyba jednak rozumiem, a przynajmniej mi się tak wydaje, bo jak to czytam trzeci raz to już nie wiem. Chyba hhodzi o to, że dziewczyna zna chłopaka tylko z internetu. Jak był w Polsce to nawet sie nie pokazał, choć taki wielki przyjaciel był z niego:/, a ona najprawdopodobniej pojechala do niemieć i moze sie tam z nim spotka. A staszek 453 po prostu sie martwi, bo jakby naprawde był takim przyjacielem to by przyjechał może się spotakąc chociaż jak już był w tej Polsce:/ Tak to zrozumiałam, jeśli żle, to prosze o sprostowanie
 

adin

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
112
Punkty reakcji
0
szczerze to nie do końca zrozumiałam teb post,ale co ma mogę radzić..
hm..ludzie uczą się na błędach do puki nie dzieje się nic złego nie wpajaj siostrze czy sobie,że on jest zły bo to na dobre obydwu stronom nie wychodzi,daj jej szanse,ale również bądź czujny:)
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Ekhem...
Faktycznie trudność życiowa jakich mało...
:/ a niech ona sie spotyka z kim chce w internecie...
Ja znam tylko z neta ze 20 osob i zyje...
I nie robie z tego problemu, że sie w kims zakochalam czy nie zakochalam...
Chociaz w sumie nie rozumiem wcale twojego posta.
Sugeruję pisanie po polsku nie po polskiemu
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
chciałabym pomóc...ale nie wiem zabardzo o co chodzi...
myslałam o tym samym co napisała Henonima.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Jej chodzi o to czy on na prawde ma tak na imie i mieszka w niemczech... itp.
No tak... Ale nawet jeśli nie to co z tego? Znajomosci przez internet trzeba zawsze traktować z pewnym dystansem... Bo powiedziec mozna wszystko
 

Henonima

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
No tak... Ale nawet jeśli nie to co z tego? Znajomosci przez internet trzeba zawsze traktować z pewnym dystansem... Bo powiedziec mozna wszystko

Ja uważam tak samo. Przez kom i przez neta możesz kłąmać jak z nut i nikt nie jest w stanie tego sprawdzić. Dlatego jeśli mam jakąś ważną rozmowę preferuję rozmowę w cztery oczy w odludnym miejscu:p bo nawet jak sie któreś z nas popłacze to nikt inny tego nie zobaczy!!!
 
Do góry