co szybko goi rany i skaleczenia?

szafka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
A curiosin dostane bez recepty? Czy muszę najpierw udać się do lekarza, a dopiero potem do apteki?
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Powracając do wątku, ja teraz trafiłam na naprawde coś rewelacyjnego jesli chodzi wlasnie i leczenie takich ran, skaleczeń. Polecam Wam krem Argotiab. Doskonale leczy własnie oparzenia, rany,wysypki. Wystarczy posmarowac 2 razy dziennie. Zapytajcie w aptece.
 
N

Noc666

Guest
Ja na wszelkie rany stosuję Prontosan, polecił mi go kiedyś lekarz do przemywania i przyspieszenia gojenia rany na czole. Prontosan też dostępny jest bez recepty. Super spisuje się również przy poparzeniach słonecznych.
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Galaretka Aloesowa Forever "Aloe Vera Gelly". Jest droga ale bardzo dobra. Na rany, skaleczenia, ukąszenia itp.
 

Augusta

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2016
Posty
33
Punkty reakcji
1
Maxibiotic. Mała, czerwona tubka, około 20 zł, ale bardzo wydajna maść. Świetnie zalecza wszelkie rany i ranki.
 

Dobrzanska

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zależy czy w ranie jest jakieś zakażenie itd. Takie zwykłe rany to ja przemywam po prostu takim sprayem Linoseptic (coś jak Octenisept, ale jest tańszy i większy). Jest fajny, bo nie szczypie nic, więc u dzieci też go stosuję. Odkaża ranę, ale też ma w sobie jakieś właściwości przyspieszające gojenie. Grunt to po prostu nie zabrudzić rany i wtedy będzie się goić dobrze.
 
Do góry