Co się stało z tymi portalami...

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
hehe!
ostatnio zouwazyłam to samo. Wszedzie rozbierane fotki...
z tym chyba nic sie nie da sie zrobic...
to poprostu załosne,ze teraz ludzie nie maja nic wiec do pokazania niz swoje ciało.
Bezmozgie społeczenstwo?


wszyscy krytykują i smieja sie z nk i fotki wiec kto ma tam konta skoro wszyscy pisza ze to badziew? ;/
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
hehe!
ostatnio zouwazyłam to samo. Wszedzie rozbierane ...
z tym chyba nic sie nie da sie zrobic...
to poprostu załosne,ze teraz ludzie nie maja nic wiec do pokazania niz swoje ciało.
Bezmozgie społeczenstwo?


wszyscy krytykują i smieja sie z nk i fotki wiec kto ma tam konta skoro wszyscy pisza ze to badziew? ;/
wiesz konto na nk można mieć, ale mieć je w celach jakich stworzył ten portal autor:) czyli jak znaleźć kolegów z szkoły itp owszem, i mieć normalne fotki. :) Ja też miałem konto do póki nie zacząłem dostawać durne łańcuszki itp, a poblokować to wszystko??? mija sie z celem bo wtedy nikt mnie nie znajdzie:) więc wolałem usunąć :) wdałem sie w dyskusje z jedną panienka na temat jej spalenizny na twarzy to po wymianie zdań wyszła na durnia ale twardo nie kasowała komentarzy az przeszedłem do rzeczy i na nast dzień moich komentów już nie było:) hehe ale to było z rok temu, ja pamietam jak miałem konto na samym początku, normalnei portal marzenie, serio nie jednego znajomego znalazłem, ale teraz opanowany został przez młodzież z gima i to jest nie nk tylko "emoFoTkA" :D
 

papa rasialdo

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
Zachód, Lubuskie, GW
wiesz konto na nk można mieć, ale mieć je w celach jakich stworzył ten portal autor:) czyli jak znaleźć kolegów z szkoły itp owszem, i mieć normalne fotki. :) Ja też miałem konto do póki nie zacząłem dostawać durne łańcuszki itp, a poblokować to wszystko??? mija sie z celem bo wtedy nikt mnie nie znajdzie:) więc wolałem usunąć :) wdałem sie w dyskusje z jedną panienka na temat jej spalenizny na twarzy to po wymianie zdań wyszła na durnia ale twardo nie kasowała komentarzy az przeszedłem do rzeczy i na nast dzień moich komentów już nie było:) hehe ale to było z rok temu, ja pamietam jak miałem konto na samym początku, normalnei portal marzenie, serio nie jednego znajomego znalazłem, ale teraz opanowany został przez młodzież z gima i to jest nie nk tylko "emoFoTkA" :D

Życie przyjacielu, życie. :niepewny: <_< I tutaj popieram to co napisałeś, bo gdyby ten portal był wykorzystywany przez jego użytkowników z takim przeznaczeniem na jakie był założony a o którym to przeznaczeniu raczyłeś napisać to nie było by problemów. Ale wiadomo jak u nas jest, jeżeli coś idzie w dobrym kierunku bądź jest dobre to trza to spier...ć i tyle. Żal mi tylko tych ludzi którzy udowadniają swoim postępowaniem własną, wyuczoną głupotę. <_<
 

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
no dobra ale ci co zakladali ten portal sami teraz poszli w takim kierunku..
zajrzyjcie jak wyglada teraz nk. Upodobnili do fotki.pl mozna oceniac zdjecia i inne głupie duperele dodali w ogole nie potrzebne.
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
Ja mam konto na nk i się tego nie wstydzę. Kilka lat temu przeprowadziłam się, ukradli mi telefon i straciłam kontakt ze znajomymi. Dzięki nk go częściowo odzyskałam.
To, że wiele 'emoków' czy 'blachar' też jest tam zarejestrowanych mi nie przeszkadza. Ot ich problem.
Smuci mnie to, że ten portal staje się fotką. Oceny zdjęć? a po cholerę? Mam mieć możliwość znalezienia znajomych, zobaczenia jak teraz wyglądają czy może chodzi o to, bym mogła im wstawić piąteczki za nowe zdjęcie?!
Pociesza mnie fakt, że można takie funkcje wyłączyć.

I nie przesadzajmy. Zdjęcia dodaję, zdjęcia komentuję. nie czuję się przez to głupsza czy bardziej pusta. Nie. Wszystko jest dla ludzi w granicach rozsądku.


Chociaż niewątpliwie jest problemem społecznym to, że 15latki zamieszczają nagie zdjęcia z podpisem 'kto mi doładuje konto?'. Problemem jest to, że rodzice nie poświęcają dzieciom wystarczająco dużo uwagi by im wytłumaczyć "o co c'mon" ;]
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
jak niby ktoś kto szuka jakiejś osoby może ją znaleźć w nk skoro ona ma np w imieniu i nazwisku napisane "$$~oOokSana ~$$(a naZwiSko poOo tatuSiu ktO zna ten wiee )KoOooloroOwo mi:D" przecież to nie jest normalne:D i coraz więcej ludzi ma takie posrane znaczki :D kiedyś jak miałem konto chciałem znaleźć koleżankę.. wpisuje normalnie nazwisko i imię... nie ma... wiek... nie ma...miejscowość... nie ma:D chyba z 30 min szukałem po jej koleżankach i znalazłem było coś w stylu "JuStYŃkA KoooOOwaLSkA $$ swweet" (nazwisko zostało zmienione) :p:p ale już jej wtedy nie dodałem do znajomych:D hahahah i co to ma być??? miało sie szukać znajomych z dawnych lat a człowiek koleżanki z bloku obok znaleźć nie może:D bo jakieś durne podpisy ma, a ten tekst "nazwisko po tatusiu" żałosne:D niech sobie tak wpisze w umowie o prace lub jakimś innym dokumencie :D co za poryci ludzie:)
CO do koleżanki wyżej..."I nie przesadzajmy. Zdjęcia dodaję, zdjęcia komentuję. nie czuję się przez to głupsza czy bardziej pusta" ale nikt nie mówi i szydzi tu z ludzi takich jak Ty:) to się chwali że jeszcze są tam normalni :) dziś z ciekawości szukałem durnych kont u kolegi na koncie, wyszło konto "nimfomanki" i coś tam:D a w znajomych dziewczynki po 13 lat:D hahahhaha no weźcie:D a te konta "loFFcIajMy KjUUUlićKi" :D hahahah ale najlepsze jest "mam komórkę" i 300 znajomych :) wooooooow fakt dziś mieć komórkę to trzeba być szlachcicem co najmniej:) telefon już za 50 zł można kupić.... naprawdę jest sie czym chwalić:) nk upada i to widać już:) przejmą to EmO $łoDzIakI :) taki terror:) i będą się spotykać na InTeRnEToWyCh $ łOdAćNyCh spoTkaniach i będą wielbić kruliczki telefony i nimfomanki:D jeżeli w ogule wiedzą co to znaczy:)
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
dla mnie nk było kiedyś dosyć spoko portalem... ale teraz... te jakieś `albumy` to już jest typowy kicz ;/ za bardzo wiele `sweet opcji` trzeba płacić. Ci co stworzyli ten portal chcą się teraz na nim dorobić. Teraz to wstyd dla mojego miasta ;/ bo ci co stworzyli ten portal i sprawili że zrobił się taki pokemoniasty są z Wrocławia tak jak ja;/
fotka.pl. nic nie powiem na temat tej strony... to po prostu istny żal.. z jakieś 2 może 3 lata temu miałam tam konto ale po 2 miesiącach usunęłam. założyłam bo znajomi mnie namówili...
teraz mam konto na photoblog.pl jak dla mnie ten portal również zaczął nabierać cech takich jak ma fotka, ale mimo to mam tam konto. bardzo lubię zdjęcia. a chce mieć je gdzie wstawiać dlatego mam to konto.. kiedyś pisałam długie notki, teraz prawie w ogóle nie pisze dodaje tylko zdjęcia ;)

a wy macie konta na nk? fotka.pl? lub photoblog.pl?
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
Dobra przydałoby się zrobić taki portal z porządnym regulaminem i wyrzucać wszystkich, którzy nie przestrzegają ;d
może mniej użytkowników, ale poziom wyższy :D
 

Rukia

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Społeczność dusz...
Ja mam konto na NK i była to dla mnie okazja odnowienia kontaktów ze starymi znajomymi. Wiele osób podobnie jak ja odnowiło swoje stare kontakty ;)
Ale niestety muszę się zgodzić z moimi przedmówcami, że pierwotna idea tego portalu dla niektórych jest całkowicie nie istotna i ta strona robi się na podobieństwo fotki, gdzie nastolatki ścigają się, żeby mieć jak najwyższą średnią i jak najwięcej słodkich komentarzy. A szkoda, początkowy pomysł jest naprawdę dobry :D
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
Dobra przydałoby się zrobić taki portal z porządnym regulaminem i wyrzucać wszystkich, którzy nie przestrzegają ;d
może mniej użytkowników, ale poziom wyższy :D
a upilnujesz np 100 tyś kont żeby były normalne:D??? chyba nie:) a poza tym żądza pieniądza każdego pochłonie i będzie to samo co nk;]
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
czy ja wiem.
Gdyby robili to ludzie z pasją mający normalne źródło dochodów?
Może by się udało ;]
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
hehe.. te punkty mnie rozwaliły..
zgadzam się z tobą. często też widzę np. na naszej-klasie jak jakiś koleś (ok. 160cm wzrostu, 14lat) ma fotki na motorze(oczywiście nie jego tylko kolegi) dumnie wypięty, kask na głowie, a nogami nie dosięga do ziemii...
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
hehe.. te punkty mnie rozwaliły..
zgadzam się z tobą. często też widzę np. na naszej-klasie jak jakiś koleś (ok. 160cm wzrostu, 14lat) ma na motorze(oczywiście nie jego tylko kolegi) dumnie wypięty, kask na głowie, a nogami nie dosięga do ziemii...
ja uwielbiam fotki z siłowni:D hahaha są mega żałosne:) koleś 14 lat i twardo trzyma sztangę zrobioną z kija od szczotki i po 2 kilo cukru po bokach:D hahahah no ok spoko... ja też na początku nie miałem sprzętu i mam robiony ale trzymam to dla siebie w piwnicy bo nie ma się czym szczycić:)
 

aenka

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
431
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Tam gdzie nie ma już dróg.
Masakra..
Nasza-klasa miała być ułatwieniem do odnalezienia osób z dawnych(szkolnych) lat ^.

Nie dość,że kopiują fotkę to jeszcze Ci bezmyślni ludzie dodają żałosne zdjęcia.
Pokazujące swoje ciało itp. PRZECIEŻ to jest żałosne...

^.^
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
Mój kumpel miał taką sytuacje że ktoś skopiował wszystkie jego zdjęcia i wstawił na swoim profilu ;/ nadużycie zgłaszało mu baaardzo dużo osób no ale nikt nic z tym nie zrobił. ;|
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Mój kumpel miał taką sytuacje że ktoś skopiował wszystkie jego zdjęcia i wstawił na swoim profilu ;/ nadużycie zgłaszało mu baaardzo dużo osób no ale nikt nic z tym nie zrobił. ;|
na tym nk musza jacys debile pracowac
powymyslali bzdurne rzeczy i na dodatek roboty dobrze nie wykonują
 
Do góry