Co sadzisz na temat Internetu?

rybka91

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
1
Wrzucam to tu bo nie wiem gdzie mogę to umieścić :bag:

A teraz do rzeczy, zastanawiam się nad tym jak ludzie postrzegają Internet. Jako zło czy raczej jako dobro?
Ile czasu spędzacie serfując po Internecie?
Napiszcie swoje opinie na ten temat i uzasadnijcie je, proszę.
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Internet jest jak siekiera. Można nią pociąć drewno na opał, można zarąbać całą rodzinę. Zależy, kto ją trzyma.
 

oneman

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Słuszna uwaga , internet to przede wszystkim wielka działka na której firmy hostingowe stawiają wirtualne wieżowce :) np K2 Internet...
 

maciok87

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
149
Punkty reakcji
5
Wiek
36
Miasto
Poland
Ciezko powiedziec, bo malo kto calkowicie korzysta z Internetu w pelni, najczesciej tylko poszczegolne uslugi, np. www, mail, irc, p2p i tak dalej niektore funkcje sa dostepne tylko z poziomu tajnych sluzb...
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Mi się wydaje, że dobro. Jednak ludzie coraz częściej zatracają się w tej nowoczesności i zapominają o tym co realne. Poza tym internet pomaga wielu działalnościom, jest przydatny.
 

skoczek478

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2010
Posty
91
Punkty reakcji
7
Miasto
Zachodniopomorskie
Internet jest jak morze, piękne i grożne ,ale ciągnie i kusi!Można też przyrównać do kosmosu, wszystko tu można spotkać; gwiazdy i śmieci,a wszystko świeci!!!!
 
P

papryka9

Guest
Coś w tym jest:) Dla mnie internet to błogosławieństwo, dzięki niemu świat wydaje mi się o wiele mniejszy i bardziej przyjazny. Na szczęście nie całe życie przeniosłam do net:),ale jego część tak. Nie żałuję. Przerażają mnie jednak ludzie, którzy całkowicie się w tym zatraciły
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Oj jeśli chodzi o moje zdanie na temat internetu to moim zdaniem to jest błogosławieństwo. i może nam ułatwić życie i to bardzo. Nie tylko możemy za pomocą robić zakupy, ale też się komunikować. Wiem wiem nie jestem zbyt oryginalna. ;) Ale tak po prostu myślę, chociaż każdy medal ma dwie strony i czasem internet może być przekleństwem. Ale zależy co kto lubi;)
 

sebek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
343
Punkty reakcji
13
Miasto
Lubelskie
Internet jest zly i dobry. W internecie kręcą się źli którzy chcą oszukać innych ale jest także dobry bo w internecie mozna znaleźć różne informacje i kogos poznać :)
 
Do góry