Co sądzicie o takim typie faceta?

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
to zarzuć zdjęciem, wtedy będziemy mogli Ciebie ocenić ;>
'Kobiety nie patrza na wygląd, a na to, co człowiek ma w środku' - czyżby na pewno?
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
co sie z tymi ludzmi dzieje, po co komus opinia danego czlowieka od osob z intenetu?? nie rozumiem i coraz bardziej mnie to przeraza taki tok myslenia.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Wygląd w dużym stopniu jest ważny, ale nie najważniejszy
No to po prostu oceń gościa by się lepiej poczuł tak jak pisze w temacie, a nie wyskakujesz ze zdjęciami. Wam kobietom nigdy do końca nie ufałem i nie będę ufał. Jedyna kobieta której ufam w stuprocentach, to moja mama
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
No to po prostu oceń gościa by się lepiej poczuł tak jak pisze w temacie, a nie wyskakujesz ze zdjęciami. Wam nigdy do końca nie ufałem i nie będę ufał. Jedyna kobieta której ufam w stuprocentach, to moja mama

Z tym zdjęciem była ironia, po co mamy kogoś oceniać? Żeby się lepiej poczuł? Co mnie obchodzi samopoczucie obcej dla mnie osoby.
I dobrze, że do końca nie ufasz kobietom, sama im nie ufam, bo wiem na co je stać. Trafiają się dziewczyny, które są normalne, ale rzadko na nie trafiam
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
w towarzystwie kozaczek, a samemu śmigając po ulicach spuszcza wzrok na buciki :] .
zagięcie kogoś takiego to nie problem.

nasze''obiektywne opinie'' powinieneś mieć w dvpie.

N.
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
co sie z tymi ludzmi dzieje, po co komus opinia danego czlowieka od osob z intenetu?? nie rozumiem i coraz bardziej mnie to przeraza taki tok myslenia.
Dokładnie.

Drogi autorze tematu: pytanie powinno brzmieć, co sądzimy o takim typie faceta, za którego się uważasz. A może to opis kogoś, kim chciałbyś się stać...?
Nie wiemy, na ile ten opis jest prawdą, a na ile Twoją wizją czy wyobrażeniem. A rozmowa o świecących ciuchach to nie ten dział - chyba, że podpowiesz nam, co chcesz w ten sposób wyrazić?

Mam wrażenie, że to temat do działu "przedstaw się" lub podobnego...
 
Do góry