Co Sadzicie O Takich Markach Jak...

BeAtQa

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BdG - 4DoN
Ja bardzo rzadko ubieram się w markowych sklepach... ale gdy juz jestem zrozpaczona poszukiwaniem kolejnej pary spodni przez 2 tygodnie i nadal nie moge znaleźć dobrych :/ :/ bo niestety ale nie robia takich długich :/ to jestem zmuszona iść do Orsaya... to jedyny sklep chyba, w którym mają takie dłuuugie spodnie, że nawet do obcasów są mi dobre :p ale zauważyłam, że Orsay to już w szczególności schodzi na psy :/ i że robią coraz krótsze spodnie ;( a poza tym to ja nie lubie tyle pieniędzy na ubrania wydawać :/
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Orsay, H&M, River Island, Terranowa, chociaż z Orsay'u coraz mniej zadowolona jestem, bo tam wszystko na jedno kopyto jest. Cenię sobię Terranowe i River Island najbardziej.
 

Brawórka_13

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Hej :) nie pamiętam kto to napisał że jakiś kumpel z klasy szpanuje bo nosi ciuchy z croppa :/ to idiotyczne, ja też ubieram sie ciuchy z tej firmy wogóle połowa mojej szkoły ma ciuchy firmowe i z croppa i dla jego swiadomości to On nie ma czym szpanować bo po pierwsze to sa normalne ciuchy chyba że jest jedynym który je nosi i mysli że świeci a tak nie jest ta firma schodzi na psy zawsze jak tam szłam kupiłam sobie coś fajnego a ostatnio masakra nie da sie załozyć tych szmat chociaż niepowiem bo niektóre ciuszki sa super ale niech koles nie szpanuje bo to nic nadzwyczajnego !!! i powiedz mu że tam wcale nie ma drogich rzeczy więc koles lekko przesadza NIENAWIDZE SZPANU
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
Ja sama mam troche ubran markowych, i przynajmniej jeden ciuch z wymienionych przezemnie marek i jakos nie uwazam zebym szpanowala. Moglabym szpanem nazwac jakbym ubrala bluzke z D&G czy Versace z wielim napisem firmy na przodzie bluzki. Ale primo mi sie tak nie podoba a secundo to zenada
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Hej :) nie pamiętam kto to napisał że jakiś kumpel z klasy szpanuje bo nosi ciuchy z croppa :/ to idiotyczne, ja też ubieram sie ciuchy z tej firmy wogóle połowa mojej szkoły ma ciuchy firmowe i z croppa i dla jego swiadomości to On nie ma czym szpanować bo po pierwsze to sa normalne ciuchy chyba że jest jedynym który je nosi i mysli że świeci a tak nie jest ta firma schodzi na psy zawsze jak tam szłam kupiłam sobie coś fajnego a ostatnio masakra nie da sie załozyć tych szmat chociaż niepowiem bo niektóre ciuszki sa super ale niech koles nie szpanuje bo to nic nadzwyczajnego !!! i powiedz mu że tam wcale nie ma drogich rzeczy więc koles lekko przesadza NIENAWIDZE SZPANU
No, to ja mówiłam :). Ale to mało tego , że obraża inne osoby to raz zdarzyło się tak, że kolezanka miała czapke z daszkiem nie firmową, nagle kolega spostrzegł to i z takim tekstem:
"Co Ty wogóle na głowie nosisz? Ja to nie noszę czegos takiego" i ściągnął jej czapkę z głowy i rzucił na podłogę :/ :mruga:
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
"Co Ty wogóle na głowie nosisz? Ja to nie noszę czegos takiego" i ściągnął jej czapkę z głowy i rzucił na podłogę
to jest przesada!! przeciez kazdy ma prawo nosic co chce! no ale to sa skrajnosci...!
 

martynka870

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
407
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
BydgOszcz
ja lubie fmarkowe rzeczy i sa lepsze gatunkowo od tych z bazaru. d&G tez lubie..chociaz nie szpanuje ,bo nie kupuje z napisem na całą bluzkę czy cos takiego. Np. bielizna z D&G jest bardzo dobra jakosciowo..i do tego b.ladna
 

Brawórka_13

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Hej :* cześć hihra teraz już będę wiedziała że to Ty :)
No więc koleś przegina i to bardzo współczuje. Ale ktoś powinien mu to skrócić niech ktoś tez mu raz rzuci tekst typu "słuchaj w cropp podobno schodzi na psy zmien firme bo niedługo nie bedziesz miał czym szpanować" bo taka jest prawda te ciuchy wcale nie są drogie naprawde u nas w szkole to jest rutyna nosić ciuchy z tej firmy więc nikt nie szpanuje !!! ja bym sie za niego ostro zabrała <_< aż szkoda tej dziewczyny :( pozdrO pa :*
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Nie wiem co wy macie do tych sklepów...ale ja kupuje w Orsay, H&M, C&A, Terranowa,
I w inych czyli.... Crop Town ( mam tylko buty ) , House , Reporterze , OTL itp.
Fajne ciuszki sa i nie prawda ze gdzie indziej takie same śa :/
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
Nie wiem co wy macie do tych sklepów...ale ja kupuje w Orsay, H&M, C&A, Terranowa,
I w inych czyli.... Crop Town ( mam tylko buty ) , House , Reporterze , OTL itp.
Fajne ciuszki sa i nie prawda ze gdzie indziej takie same śa :/
to prawda że np na rynku nie ma takich samych ciuchów - to co mozna spotkać na bazarku to najczęściej tandeta (nie najlepsza jakość i po prostu tandetne wzory, wszystko na jedno kopyto) Przyznam jednak, że nawet w markowych sklepach zdarzają się rzeczy nie najwyzszej jakosci. Ja najchetniej chodzę w ciuchach h&m, vero moda/only, zara, troll, calliope. Cropp town jakoś mnie nie kręci - mam wrażenie, ze to sklep dla "niegrzecznych" małolatów kierujących sie ciagle zmieniajacymi sie trendami w modzie.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Zgodze sie z tym ze w cropie nie ma nic ciekwego..
Jedynie ze bym była facetem to bym znalazła coś dla siebie... bo meskie rzeczy są fajnie...
jedynie co to nie kupuje spodnie markowych.... spodnie kupuje na Tyskich Halach targowych :]:]
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Kazdy ma inny gust...
Ale ja tam w jednym bym nie mogła kupowac..
Bo w każdym mi sie cos musi podobac... ale nie w jedym wszytsko :p
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
no ja mam podobnie jak moncia ;) Nie umiem kupowac ciuszki tylko w jednym sklepie tylko dlatego ,ze to jest np H&M i tylko tam moge kupowac,bo gdzie indziej cos jest blee ;) Fajne ciuszki mozna spotkac wszedzie :D
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Ja sie w tych firmach nie ubieram.
Przewaznie nie kupuje firmowek
ale ostatnio polubilam wszystko z Reportera
i tam robie zakupy.
Mam tam nawet rabacik bo szwagierka tam pracuje :D
I Cropp..
mam z Croppa wszystkie sweterki i spodniczki na lato.
A z Catapillera mam buty :p

Moim zdaniem trzy najlepsze firmy..
 

Brawórka_13

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Ja też osobiście nie mam nic do firmowych sklepów :) Tylko nie lubie szpanu, mimo tego że cropp schodzi na psy ja cały czas sie tam ubieram :p no tak jakoś mam... ale lubie też diverse (tak to sie chyba pisze) :p z croppa mam bluzy, spodnie i butki no i nie narzekam są naprawde dobrej jakości tzn spodnie to nie wiem bo mam nowe zobaczymy ile wytrzymają ... <_< :p ale obawiam sie że nie za długo :D także wszystko jest dobre jeśli ma sie zdrowy rozsądek
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
ja uwielbiam Orsaya!Większość moich ciuchów pochodzi włąsnie z tego sklepu ;P
a co do jakości to trzeba wiedzieć co kupować,przyznaję,czasme można nadizać się na niezłe szmatki,ale ja takie omijam z daleka.Zazwyczaj na pierwszy rzut oka widać co jest porządne a co nie :) ( w jednej z bluzek chodze już trzeci rok i nic się z nią nie dzieje :) )


niestety do reszty z wymienionych sklepów nie mam dostępu u siebie w mieście więć nie moge się na ich temat wypowiedzieć :p
 
Do góry