Co sądzicie o przedłużaniu włosów

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
Osobiście nigdy nie próbowałam, ale moja koleżanka miała przedłużone włosy i po roku miała strasznie zniszczone. Chyba lepiej nie ryzykować i poczekać te 2-3 lata, aż włosy same urosną.
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Z doczepianymi włosami jest dużo bawienia. I jeszcze trzeba uważać, żeby nie było widać spinek.
Moim zdaniem przedłużanie włosów nie ma sensu, no chyba, że ktoś ma albo bardzo rzadkie włosy albo strasznie poniszczone (w sumie na to samo wychodzi).

Ale oczywiście, jeśli ktoś chce się codziennie bawić, to nikt mu nie zabroni.
 

m-alutka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Far Far Away
Osobiście jestem na nie ;). Dla mnie liczy się przede wszystkim to, co naturalne, nie przepadam za tego typu zmianami wizerunku. Mam bardzo dużo włosów, ale są cienkie, wzmacniam je zatem rzepą i staram się, by zawsze były czyste i zadbane.

Oczywiście, wszystko jest dla ludzi ;). Siostra także czasami korzystała z takich włosków i nie narzekała.
 

Sygn

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Słyszałem kiedyś historię pewnej kobiety, która posądziła fryzjera za to, że jej córka po przedłużeniu włosów dostała wszy. Nie wiem ile w tym prawdy, ale jakoś od tej pory sceptycznie do tego podchodze. Wolę swój szampon i kosmetyki odżywiające włosy i poczekać aż same odrosną. Włosy nie ręka...
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
Takie przedłużanie strasznie niszczy włosy. Lepiej iść do profesjonalisty.
A jak już chcesz koniecznie to musisz o nie odpowiednio dbać po takim zabiegu.
 
Do góry