Co Sądzicie O "pasji" Mela Gibsona ?

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Przynajmniej się im dobrze sprzedało...
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
Niom, nie mozna cichy_997, ale o to chodziło, bo wkońcu nie była to kolejna bajeczka o tym temacie

mi tego blondyn@ tłumaczyć nie musisz :D ...ogólnie męka Jezusa nie była bajeczką...moim zdaniem ten film pokazał ludziom w jakich mękach umierał Jezus...syn Boga w końcu...słyszalem kiedys gdzies ze za duzo krwi w nim jest. A jak myslicie, czy tak naprawde było mniej krwi ???
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
No przecież że było. Tyle krwi nie można było stracić.
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
Odeon, ten film to jest tylko obraz, nie mozna sie nim kierowac w całosci...mysisz ze jakby pokazali 4 krople krwi to kogoś by to poruszyło ????? :]
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Zakładając że na posadzce była 1 mm warstwa krwi którą pominę a posadzka miała 10x10 to było tam około 100 m^3 krwi. Dorosły człowiek ma 7 litrów czyli około 0,007 m^3 :D
 

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
Myśle, że film dobrze odzwierciedlił całe cierpienie Jezusa i uważam, że tak było...pomimo, ze jest drastyczny:(
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
no tak, odzwierciedlil je, choc nigdy nie pojmie tego ten, kto czegos takiego nie przezyje ... :niepewny:
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Zresztą po takim biczowaniu zwykle się mdleje...czego nie zauważyłem w tym filmie.
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
nie zauwazyleś ??? to obejrzyj sobie jeszcze raz tą scene...a skąd wiesz ze zwykle sie mdleje ??? biczowali cie kiedys ???
 

blondyn@

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
95
Punkty reakcji
0
Miasto
bo ja wiem...
Trzeba zacząć wierzyć w rzeczy mało realne i zacząć ciekawić się światem, bo inaczej życie jest nudne, jesli wierzymy we wszystko co inni mówią i we wszystko co jest udowodnione... troche wyobraźni i własnego zdania
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
Trzeba zacząć wierzyć w rzeczy mało realne i zacząć ciekawić się światem, bo inaczej życie jest nudne, jesli wierzymy we wszystko co inni mówią i we wszystko co jest udowodnione... troche wyobraźni i własnego zdania

trochu racji jest w tym co mówisz... :niepewny:
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Ja wierzę tylko w to co udowodniono (no przeważnie) :)
 

ziomalka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Matrix
zastanawiam sie, dalczego upatrujecie w tym filmie nierealnych szczegółów i wytykacie błędy czy niejasności, ja sądze, ze chodziło w Pasji tylko o to, by uzmysłowić nam, zwykłym ludziom, którzy gdy słyszą czytania o męce Chrystusa nie ogarnia ich poruszenie, jak bardzo Jezus cierpiał, ten ból, którego nie wytrzymałby zaden przeciętny człowiek obrazuje miłość Boga i Chrystusa do nas, ludzi ......... film ten z całą swoja drastycznością powinien być zachętą do większej miłości wobec miłującego nas Boga

Peace !
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Zgadzam się z Anią 11.W "pasji" jest bardzo dużo krwi.Zdaje sobie sprawę że tak biczowanie wydlądało,ale drugi raz już bym tego nie chciała oglądać.Biczowanie to najokrutniejsza scena.
 
Do góry