Co sądzicie o dziewczynach grających w piłkę nożna?

maggie666

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja gram czasem z kolezankami dla zabawy :)) ale probowałam kilka razy oglądać babską piłkę i to nie był dobry pomysł...
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
wiesz ja akurat chodzę na teakwondo :)
ale w piłkę nożną często gram z bratem i jego kumplami :D
 

Bad__Boy

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
hmmm
Dziewczyna uprawiająca jakikolwiek sport jest bardziej sexowna od tych nie trenujących :D A piłka nożna? Spoko, babki nawet fajnie grają:)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
nie dopiero zaczęłam ostatnio tak, że nie a niestety mam tylko 2 lekcję w tygodniu..
i jestem jedyną dziewczyną na teakwondo :D
ale fajnie nawet :D
 

mroczna kaza

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja gram w piłke nozna od dawna zawsze z kolegami gralam ale juz sie z nimi nie trzymam to tak zabardzo nie gram tylko w szkole czasem chciała bym sie zapisac do jakiego klubu ale w poblizu nigdzie nie ma dla dziwczyn :(
 

iluvromance

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Radomsko
A u mnie jest klub :) Gralam w nim, w lipcu nawet bylysmy na (jak my to ładnie mowimy :D) "mistrzostwach" miedzynarodowych :) Świetna sprawa, czujesz przynaleznosc do grupy, czasami zdarzają sie spięcia na boisku - wiadomo - zwlaszcza wsrod dziewczyn :p Ale ogolnie gra w pilke jest calkiem ok. Tylko wydaje mi sie ze zdarza sie wiecej kontuzji niz przy grze chlopakow... Poza tym plusem ogromnym w druzynach sportowych jest to, ze zazwyczaj naleza do nich normalne, fajne dziewczyny a nie jakies lalunie ktore boją sie nawet pilki dotknac bo im sie paznokiec zlamie :p
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Ja ma WFie zawsze wolałam grać w piłkę nożną niż w siatkę czy kosza.Wolę ją kopać niż odbijać czy rzucać.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
nie to ja wolę koszykówkę o wiele wiele bardziej niż nożna :D
 

slaweeek777

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
162
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
Babska piłka fajna sprawa super się ogląda! Tylko kiepsko się z wami gra bo kopiecie po kostkach ale potem dostaje całusa i nic nie boli
:D :D :D :D pozdro! dobrze wybrałaś!
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Przecież wszystko od ludzi, dla ludzi. Więc niby czemu ma tworzyć to jakiś problem. Zazdrość czy obawa, że kobieta okaże się lepsza od niejednego mężczyzny w niby typowo "męskiej" grze.
 

tentrick

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Znam sporo kobiet, które grają w piłkę (dokładnie 16 :) ).
Jedne lepiej, inne zaś nieco gorzej. Niemniej jednak mam bardzo pozytywne zdanie na ich temat :)
 

Nariko

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Manchester
piłka nożna to nie jest sport dla kobiet. mowie to jako dziewczyna. nie twierdze, ze kobiety grac nie potrafią, ale jest to sport, który wymaga ogromnej wytrwałości i siły fizycznej. kobiety nie są po prostu fizjologicznie do tego stworzone.
 

kattii

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
nie słuchajcie nikogo... jak wam sie podoba piłka nożna, to ją uprawiajcie... najważniejsze, żeby wykonywać, to, co się lubi :)
 

justyska987

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam wszystkich. w pilke nozna gram odkad pamietam. gralam z kuzynami na podworku i kolegami na boisku. jestem jedyna dziewczyna w moim otoczeniu , ktora tak naprawde lubi grac w noge. moje kolezanki sie zawsze na mnie obralaly bo ja zamiast spedzac czas z nimi wolalam isc pograc w pilke. niewiele jest dziewczyn, ktore lubia grac w pilke (mowie tu ogolnie). jezeli sie jakiemus chlopakowi nie podoba sie to ze dziewczyna gra w pilke to ma OGROMNY problem. lubie tez grac w reczna, kosza i hokeja.
 

michal 41

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem każdy ma prawo grać w piłkę nożną.Może ci co mówią ,że dziewczyny nie mogą grać to może sami nigdy nie kopnęli piłki ,Co? : ;)
 

Skwira

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Hehe no grać mogą sobie ale ja zawsze mówie że mają gorszą kordynację co do piłki nożnej i to nie dla nich ;p
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Niedawno na eurosporcie oglądałem mistrzostwa świata(czy europy już nie pamiętam) w piłce nożnej kobiet i muszę przyznać że niektóre całkiem nieźle grały. Zaryzykuję i powiem że grały lepiej od niejednego mężczyzny :p
 
Do góry