co robisz aby sie obudzić

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
co robicie jeśli rano nie chce wam się wstać, otworzyć oczy. zebrać z łóżka a wiecie że musicie jak sie zbieracie do życia ?? Ja zawsze mam z tym problem, pomimo tego że mam ustawiony budzik i 5 alarmów w telefonie to i tak nie mogę sie zebrać;/ . A jak to jest z wami ??
czekam na wasze odp...

ps. nie znalazłem lepszego miejsca na ten post dlatego tutaj jest a jeśli taki już był to proszę o usunięcie
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
Zawsze ustawiam dwa alarmy, z 10-minutową różnicą czasu. Po pierwszym 'wstaję' i pakuję książki do plecaka i kładę się znów, jeszcze na te kilka minut, po drugim wstaję już normalnie. Rzadko mi się zdarza, że 'nie mogę' wstać. :)
 

Absol

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Miasto
53°24'N / 2°59'W
Z reguły budzik nastawiam na 6:10 wstaję, zapalam światło, wracam do łózka i przez te 20 minut "dosypiam"...
A w momencie kiedy pojawiam się w pracy pierwszą rzeczą jaką robie to mocna kawa.
To plus przeświadczenie, że jak nie wstanę i nie pójdę do roboty to będzie kiepsko jest wystarczającą motywacją...
 

miikes

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
160
Punkty reakcji
0
Jak wiem, że ustawiłem sobie budzik specjalnie wcześniej, żeby ustawić z 2 drzemki, to wstaję po drugiej. Czasami lepiej mi od razu zerwać się z łóżka i po prostu do niego nie wracać.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Mnie mama budzi :)D) i zawsze sobie coś przypominam w tym momencie ważnego i wstaje nieprzytomny ;P Dopiero potem myje zęby i jakoś tak się lepiej robi ;P
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
budzik + muzyka + obmycie twarzy chłodną wodą // mi pomaga
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Ja wstaję od razu, bez żadnego kimania. No dobra, może czasem zdarzy się przymknąć oko, ale nie zasypiam już i za chwilę wstaję. ;) Bez żadnych udziwnień mam pobudki, ot co.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
w swoim pokoju w domu ustawiam wieżę dosyć głośno i kładę pilota z dala od łóżka :) A w innych miejscach zsuwam się na podłogę po dzwonku - wtedy myślę, że głupio tak leżeć i wstaję
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Zrywam się i od razu robię kawę,potem piję ją przy kompie albo TV ok 20-30 min.Wszelkie nastawianie budzika wcześniej i drzemki źle na mnie wpływają.Wolę spać twardo do samego końca.
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Ja mam nieco niekonwencjonalny sposób... mam biologiczny zegarek, który budzi mnie mniej więcej o 6tej, ale jako, że wcześnie wstawać nie lubię, wyobrażam sobie jakąś głupią sytuację z mojego życia. Albo na tyle wstydliwą, że z ogłupienia wstaję i zaczynam się śmiać z siebie xD a jeśli to nie pomoże to mam budzik postawiony obok drzwi wyjściowych, więc jeśli mój mózg nie chce funkcjonować i przypomnieć czegoś śmiesznego, jest drugi wariant, który skutkuje. Bo jak dzwoni tak przez +/- 30 sekund staje się to wkurzające. :D
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
nastawiam sobie budzik pol godziny wczesniej i jak dzwoni wlaczam drzemki. po prostu tak mi lepiej. chociaz nie mam problemu zeby wstac od razu jesli musze :)
 

Amonaria

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Mnie budzi zawsze moja siostra która kładze telefon z ustawionym budzikiem jak najdalej łóżka a za dzwięk budzika ma jakąs hip-hopową piosenke. Efekt jest taki że zawsze jestem szybciej przy jej budziku niż ona. A jak już wstałam to mam zasadę że nie kłade się spowrotem spac tylko budze resztę domowników.
 

rauljuanoriente

Bywalec
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdziś w okolicy...Happy family...I be happy. I już
Postanowienie, że tak będzie. Dwa budziki ipsica, która też je słyszy i od razu dobiera się do mojego pyszczyska w celu dokładnego...wylizania go...a co będzie szybciej spacerek i "insze" fajne rzeczy. aA za to potem, potem to ja mam super ubaw...nic z tego, takich rzeczy się nie opowiada.
 

Beattricce

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja za to od razu po usłyszeniu budzika muszę wyskoczyć z łóżka - jakakolwiek zwłoka sprawia, że nie wstaję w ogóle... :p
A później, żeby już nie zasnąć na stojąco czy siedząco ( w pokoju, kuchni tudzież środkach komunikacji), co mi się już nieraz zdarzyło, włączam sobie w płytkę z Cejrowskim
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Aby się obudzić wstaje-codziennie o 5 rano i nie wazne czy jest szkoła czy nie ma.
 

camembert

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ja sobie kupiłam inteligentny, choć wredny budzik (Clocky Chrome) Jestem już tak przyzwyczajona, że zrywam się od razu, żeby nie musieć za niem biegać ;P Słowem - naprawdę działa ;P
 

Smutna_Kredka

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Nibylandia
albo od razu po usłyszeniu budzika zrywam się na nogi, albo jest 90 % szansy , że zaśpię . :niepewny:

zazwyczaj po to właśnie kładę budzik na drugim końcu pokoju .


:D
 
Do góry