Co Robicie Na Przerwie W Szkole Albo Na Wolnej Lekcji ?

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
to zalezy od pory roku, od pogody, od tego, czy cos mi sie w ogóle chce robic itd :p ale przeważnie na przerwach siedzimy z kolesiami z klasy przed szkolą na laweczkach a na oknach różnie...czasem idziemy na chate :p
pozdro :D
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Przerwa ... ide sobie na ławeczke na głównym holu, tam różne rzeczy robie, czasami ide do sklepiku, siedze na schodach, chodze szukając czegoś (często tak robie ... nie wiem czemu [?]), siedze w bibliotece (choć wypożyczyłam 0 ksiażek) no i w ogole świruje :}
A i jak jest cieplej to na dworze na trawie leże ...
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
zimą siedze na parapetach,a przez reszte czasu tak jak teraz siedze na murku,na barierkach czy gdzieś tam na dworze,czasami ide do Biedronki która jest jakieś 100 m od budy itd :D natomiast jak mam wolną lekcje to albo prowadze "ambitne" rozmowy z ludźmi z klasy albo wyciągam moje kochane mp3 i mam wszystko gdzieś :)
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
zwykle wychodze na zewnątrz ''na papieroska''
tzn moi kumple palą ja ja sobie stoje z boku i na nich czekam..
odrobina świezego powietrza :p

a np dzis na dlugiej przerwie skoczylismy na winko :p
 

Poszukiwaczka

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
... z nieba! :)
Ja tańczę... Znaczy się mam na każdej przerwie próby tańca prawie codziennie ;D A jak nie to idę do stołówki z własnym (pysznym) jedzonkiem i tam gadam z koleżankami :)
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
To zalezy od mojeho umorku, od tego, kto jest w szkole itp.:p

Najczęściej to sie wygłupiam z moimi kochanymi kolegami z klasy:p ( ostatnio wymyslili sobie nową zabawę - wytrącanie mi bułki lub drożdrówki z ręki...:/), a jak nie, to róznie bywa:p Zalezy też jaką mama lekcje, bo jak geografię albo biologię, to gadam z nauczycielkami:D
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
na przerwach ogolnie swirujemy cala klasa :) a jak jest cieplej to pzred szkola cos odwalamy...z moja klasa nie mozna sie nudzic :)
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Niezależnie od pory roku, warunków pogodowych oraz stroju wychodzę, jak zresztą gruba część szkoły zapalić na zewnątrz (tzw "za winkiel" lub "pod klatkę"), to jest w 80%, bo czasem nie wyjde, idę do kibla, a czasem idę kupić sobię ćwiarę (wtajemniczeni wiedzą co to...).
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
jak jestem samochodem w sql to na "okienku" jedziemy na frytki na miasto :D , jak nie mam to siedze w szatni albo na ławkach w parq i gadam z qmplami i qmpelami, a tak... na przerwach... na kazdej gadam z przyjaciolką i z jej qmpelami z klasy :D
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Na takich dłuższych teraz to chodzimy zajarać. Idziemy do pod telegrafu (piekarnia) or szalejemy na dworze (kto najbardziej.. kto... ja :D)
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
Przerwa
jeżeli 5 min to ledwo zdążę dojść do klasy ;]
jeżeli 10 to może se posłucham muzy z koma
i kochana 20 to na dwór do sklepu albo siedzę na ławce i słucham lub z kimś tam gadam
30 min przed zaczęciem sie lekcji ściągam zadania domowe xD

W wolnym czasie an lekcji pisze esy lub puszczam strzały az trafie kto ma dźwięk włączony :p albo tez słucham muzy lub gram z kumplami w karty :]
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Pije piwo za szkołą (bo wolna lekcja = rozprostowanie nóg poza terenem szkoły) albo słucham muzy z odtw. mp3.
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Zwykle to albo prace domowa przepisuje albo szukam klasy, bo sie zawsze zgubie :D Czasem jak zdaze to jem kanapke albo czytam poezje K.K. Baczyńskiego - prawie zawsze mam ze soba tomik poezji :)
A gadam na lekcjach bo na przerwach brakuje mi czasu :D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Podrabiam podpisy :]
A na dłuższych przerwach ide do Qmpeli która mieszka kilka kroków od szkoły.
 
K

kfiatushekk

Guest
Podczas przerw z kumpelą latamy za szkolnymi mickiewiczowskimi ciachami^.^ A jest ich sporo. Spiewamy, gramy na gitarze, uczymy sie..ale to juz rzadziej. Podczas wolnych lekcji jak mamy kase idziemy na baszte na winko.
 
Do góry