Co robić?

Katasza

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Mam problem... Moja przyjaciółka zakochała sie w pewnym chłopaku <_< ale on okazał sie totalnym :cenzura:kiem i ją olał Ona popłakała mi sie w ramiona, potem była spokojna i myślałam że tego tak strasznie nie przeżyje...ale dziś rano zobaczyłam że dziewczyna się pocięła (jedna ranę ma dość głęboką) Powiedziałam jej, że ma tak nie robić.... Co prawda twierdzi że już nie będzie ale czasem mówi ze jeszcze raz to zrobi I najgorsze jest to ze ona twierdzi ze nie mam prawa na nią sie gniewać bo przecież ja tez to zrobiłam parę razy... teraz wiem jak ona sie czuła gdy widziała u mnie blizny Nie chce aby to powtórzyła ale i też nie mam wielkiego wpływu bo ona mi wielkiej awantury nie zrobiła za moje cięcia Cholera ten chłopak nie jest wart tego co ona zrobiła ;( ;( ;( Co zrobić? Wiem że to głupie Może nawet dziecinne ale ja się boje
 

CZ@RN@

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
spróbuj przemówic jej do rozsądku,że nie warto tego robic dla takiego ******
zadawanie sobie bólu w niczym jej nie pomoże,,,wyciągnij ja na jakąś impreze,gdzie będa fajni ludzie niech sie troche oderwie od szarej rzeczywistości,,,a kto wie,może akurat pozan kogoś interesującego,kto okazałby się lekarstwem na jej ból :)
 

Katasza

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
hmm... Postaram sie zrobie wszystko! jutro do mnie wpadnie a więc pogadam z nią poważnie!
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no wlasnie skoro jutro przychodzi to pogadajcie szczerze a potem impreza :D :D :D
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Porozmawiaj z nią.
Powiedz, że żałujesz tego, że się cięłaś i zachowywałaś się bardzo nieodpowiedzialnie i że to nigdy nie załatwi problemu. (nie wiem czy tak naprawdę myślisz, ale warto to powiedzieć).Wspomnij także, że rany może i przynoszą chwilową ulgę , lecz później patrząc na nie przypomina sobie wszystko i jest jeszcze gorzej.
Potem jak doradzają osoby wyżej zróbcie coś co wam poprawi nastrój :)
 

Heroin

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Ulepcie wspólnie penisy z modeliny.

Jeśli się nie poprawi przyczep swojego do gumki od majtek, załóż i popraw dziewczynie humor. Jak wyrazi sprzeciw - butelką w łeb i do dzieła.

Siostrze pomagało zawsze.
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Uważam że dziewczyna ma problem.Pocieła się bo nie wie jak rozwiązać sytuację w której się znalazła.
Być może pocieła się bo chciała wiedzieć czy to coś pomaga.
Daj jej do zrozumienia że jesteś przy niej.Dziewczyna potrzebuje teraz czyjegoś wsparcia.

p.s. Heroin coż za rada...
 

Katasza

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Ulepcie wspólnie penisy z modeliny.

Jeśli się nie poprawi przyczep swojego do gumki od majtek, załóż i popraw dziewczynie humor. Jak wyrazi sprzeciw - butelką w łeb i do dzieła.

Siostrze pomagało zawsze.


To miało być w jakiś sposób śmieszne? <_< Współczuje tej siostrze



A z kumpelą trochę pogadałam i chyba wszystko jest na dobrej drodze;-) Damy radę W końcu ma mnie :D Nie pozwolę by cierpiała
 
Do góry