co robic?

samotna22

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Pisał juz kiedy na tym forum o chlopaku ktory przestal sie odzywac bez slowa ywjasnienia...teraz wiem ze on wrocil do swojej bylej dziweczwyny i nie wiem co robic. Chodzi o to ze widzialam ta jego panne jak sie calowala z jakims kolesiem i az mi szkoda chloapaka,bo on glupi zakochany a ona o tak o i to podobno nie pierwszy raz...jak byli ze saba wczesniej robila to samo, on w pracy a ona na dysko zabawy z innymi...on nic nie wiem...
 

Reth_

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2010
Posty
42
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Śląsk
Byłem kiedyś 'tamtym" chłopakiem. Inni mi mówili co to moja nie wyczynia. Każde postronne opinie o mojej dziewczynie traktowałem wtedy jako zawiść. To brutalne, ale sam musiałem się mocno sparzyć żeby rozwiać opary ślepego zakochania, naiwności i odzyskać "wzrok" :)
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Tak jest. Sam się przekona czym Ona pachnie. Tobie by może nawet nie uwierzył, mimo Twych dorych intencji. Pomyśl o sobie troszkę, dobrze Ci to zrobi. A o tym chłopcu zapomnij, będziesz wtedy o wiele szczęśliwsza.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
"Szkoda mi chlopaka, bo on głupi, zakochany". A Ty co? Powinno być Ci szkoda siebie, nie jego. Skoro wybrał - po cóż Ci się wtrącać? Spójrz na to, co napisał Reth_.
 

yesmer

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
350
Punkty reakcji
17
Jak się facet przestaje odzywać bez wyjaśnienia to znaczy, że jest niedojrzałym gówniarzem. Dalsze słowa są zbędne. Ludzie niedojrzali dojrzewają ucząc się na błędach. Niech się przejedzie to może się czegoś nauczy.
 

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
Ty się tym nie przejmuj. To jego sprawa. Niech żałuje że ma taką kobietę.
 
Do góry